Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo testai

labai butu idomu suzinoti, kurie testai geresni juosteliniai ar kasetiniai? as nusipirkau juostelini uz 5 lt tai nezinau patikimas ar ne jis.
Papildyta:
ir dar pasidariau testa vakare nors ant jo buvo parasyta rekomenduojama rite. neislaukiau, buvo labai idomu smile.gif g.gif taigi gal negerai gal jis del to blogai parode II pagaliukus net nezinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(princeza @ 2011 05 25, 17:53)
labai butu idomu suzinoti, kurie testai geresni juosteliniai ar kasetiniai? as nusipirkau juostelini uz 5 lt tai nezinau patikimas ar ne jis.
Papildyta:
ir dar pasidariau testa vakare nors ant jo buvo parasyta rekomenduojama rite. neislaukiau, buvo labai idomu smile.gif  g.gif  taigi gal negerai gal jis del to blogai parode II pagaliukus net nezinau  g.gif

jau jei ir vakare rodo II pagaliukus,tai tikrai nestuke.gif labai sveikinu wub.gif
o mane tikriausiai nt apgaudineja verysad.gif

Papildyta:
QUOTE(dzjuly @ 2011 05 25, 17:07)
--> angel08, dariausi kai velavo menesi menesines, bet, deja, pagal gydytoja, nesilaukiu  verysad.gif  o ir mano dienos prasidejo vakar, tai taip ir nesuvokiu kas yra...kogero testai nera patikimi...

taigi ten tikriausi teigiami nt blink.gif jau jei ir tokie apgaudineja ,tai kam juos daryti doh.gif tuomet as visai galiu nesitiketi nieko verysad.gif
Atsakyti
as dariausi karta kasetini... tai nieko man neparode, ir isvis sunku man su juo...
o toliau pirkau juostelinius, tai duomenys visada tikslus, 3 kartus dariau smile.gif
Atsakyti
Kiek sakoma, tai testa galima darytis po 10dienu. Na maniskis po 2 sav su keliom dienom rode neigiama, nors turejo but teigiamas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Oceanica @ 2011 05 25, 18:41)
Kiek sakoma, tai testa galima darytis po 10dienu. Na maniskis po 2 sav su keliom dienom rode neigiama, nors turejo but teigiamas ax.gif

o ka manot apie maniskius ,ar turiu vilties?
http://s43.radikal.r...d925e0ad0b1.jpg
Atsakyti
QUOTE(angel08 @ 2011 05 25, 17:45)
o ka manot apie maniskius ,ar turiu vilties?
http://s43.radikal.r...d925e0ad0b1.jpg


mano ties T raide buvo ryskesnis bruksnys negu prie C. Bet kazkoks vaiduoklis rodos matosi, nes neigiamam, tai kiek kartu esu darius, tai niekada nesimate. Tik ties C. rolleyes.gif
Atsakyti
na vilties niekada nereikia prarasti. matosi tikrai kazkas. palauk truputi, kokia savaite ir pasidaryk. siaip manau,kad geriausias ir patikimiausias budas nueiti pasidaryti HCG tyrima. jame tikrai mato, ar laukiesi ar ne. tik tiesa, jis kainuoja. na man iki siol ne karto nera apgave testai, bet pasirodo isimciu yra.
Atsakyti
Aš kaip tik juostelėm nepasitikiu.. kol išryškėja kol ką.. užtrunka daugiau nei penkias min, o va nusipirkau kasetę, vos įlašinau nė laukt nereikėjo iškart nuspalvojo du pagaliukus. smile.gif
Atsakyti
sveikinu smile.gif biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dzjuly @ 2011 05 25, 22:01)
sveikinu  smile.gif  biggrin.gif  thumbup.gif

Dėkui. biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(princeza @ 2011 05 25, 17:53)
labai butu idomu suzinoti, kurie testai geresni juosteliniai ar kasetiniai? as nusipirkau juostelini uz 5 lt tai nezinau patikimas ar ne jis.
Papildyta:
ir dar pasidariau testa vakare nors ant jo buvo parasyta rekomenduojama rite. neislaukiau, buvo labai idomu smile.gif  g.gif  taigi gal negerai gal jis del to blogai parode II pagaliukus net nezinau  g.gif

siaip juostele ar kasete neturi jokio skirtumo ir juolabiau paros metas,kuomet daromas NT, todel tavo atveju II pagaliukai tikrai reiskia nestuke.gif ..
Nestumo testukuose reikalas tame, jog kiti testukai nera pakankamai jautrus HCG hormonui,nes jis gali buti skirtingas. Tai: hcg, hiperglikozilintas, hcg, alfa-hcg ir beta-hcg. Stai cia ir prasideda "atsakymas i klausima", kodel skirtingoms moterims skirtingi testai skirtingu laiku parodo dvi juosteles. Patys pigieji testai "jaucia" tik paprasta hcg, ir nejaucia hipeglikozilinto, kuris labai daznai ir buna tas pirmasis, gaminamas kiausinelio.
Taigi, net jei testo jautrumas pakankamas, bet jis pagamintas tokioje firmoje, kurios testai jautrus tik iprastam hcg - rezultatai bus atitinkami. Testas is tiesu geras - taciau tiriamajame slapime tokio hormono, kuriam testas jautrus, paprasciausiai nebus.
Atsakyti
QUOTE(wilmaa @ 2011 05 25, 22:12)
siaip juostele ar kasete neturi jokio skirtumo ir juolabiau paros metas,kuomet daromas NT, todel tavo atveju II pagaliukai tikrai reiskia  nestuke.gif ..
Nestumo testukuose reikalas tame, jog kiti testukai nera pakankamai jautrus HCG hormonui,nes jis gali buti skirtingas. Tai: hcg, hiperglikozilintas, hcg, alfa-hcg ir beta-hcg. Stai cia ir prasideda "atsakymas i klausima", kodel skirtingoms moterims skirtingi testai skirtingu laiku parodo dvi juosteles. Patys pigieji testai "jaucia" tik paprasta hcg, ir nejaucia hipeglikozilinto, kuris labai daznai ir buna tas pirmasis, gaminamas kiausinelio.
Taigi, net jei testo jautrumas pakankamas, bet jis pagamintas tokioje firmoje, kurios testai jautrus tik iprastam hcg - rezultatai bus atitinkami. Testas is tiesu geras - taciau tiriamajame slapime tokio hormono, kuriam testas jautrus, paprasciausiai nebus.

Jėėzau. blink.gif Iš antro karto supratau. biggrin.gif Ale žinių bagažas.. smartass.gif thumb_yello.gif
Atsakyti