Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo testai

QUOTE(robertukas @ 2011 04 02, 13:30)
padekit nezinau ka galvoti doh.gif  dutestai Rapid tes parode II O Testas after 10 nieko nerodo tai ka dabar galvoti  doh.gif

Nu du prieš vieną - reiškia teigiamas. biggrin.gif Bet patarčiau dar vieną pasidaryti.Ir tą trečią testą geriau pavartyk, gal koks vaiduoklis vis dėl to yra.Ne snemanau kad abu pirmi melavo. Man Rapid test, dešimt dienų PO parodė vaiduoklį( tiesa be manęs daugiau jo niekas nematė biggrin.gif ) 4u.gif
Atsakyti
tiksliai zinojau kada galejo ivykt apvaisinimas, po 1.5 sav dariausi NT - neigiamas, po 2 savaiciu - neigiamas, paskui jau kas 1-2 dienas dariausi, nes mmm niekaip nesulaukiau. pradejau matyt vaiduokliukus... bet netikejau jais, tik kad vaiduokliukai vis ryskejo, ir tik lygiai po triju savaiciu parode kad as nestuke.gif . tiesa tos lygiai trys sav yra siandien. tai belieka tiketis kad sy kart viskas bus gerai, nes tai jau trecias nestumas ir dar nei vieno vaikiuko... verysad.gif beje tos vaisingos ir nevaisingos dienos irgi nesuveike. g.gif buvo nevaisingos bet vat ir uzkibo mirksiukas.gif
dziaugiuos ir bujau dziaugtis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Agė* @ 2011 03 29, 17:46)
Kiek iki šios esu dariusi NT - visi visada būdavo neigiami. Dėl smalsumo niekad jų iš kart neišmetu. Bet kad ir kiek laiko praeidavo - niekada nematydavau jokio vaiduoklio. Šį kart nusipirkau pačiu paprasčiausių juostelių NT, bet konkrečiai šitų niekad nebuvau bandžiusi. Pasidariau, nu lyg ir neigiamas, bet... ryškiai matosi ta vieta kurioje  turi atsirast antra juostelė bylojanti apie nėštumą. Palikau ryte tą NT kaip neigiamą. Dabar žiūriu - nu kaip ir ne teigiamas, bet tikrai aiškiai matosi kur ta juostelė turi būt... Tai gal sakau čia taip pagamintas tas testas - t.y. ten padengta medžiaga kuri sureaguoja paskui ir atsiranta ta juostelė, nu ir aš ją ir matau  g.gif  Anksčiau niekad neteko matyt nieko panašaus, niekad net neįsivaizdavau kur tiksliai ta antra juostytė pasirodyt turi...
Po kiek laiko teks pakartoto ir patikrint ar matau tikrą vaiduokliuką ar matau tai ką noriu matyti  doh.gif  lotuliukas.gif

niu ir man taip buvo. niekad jokiu vaiduokliuku nebudavo, jei nebuvo nestumo. bet kai buvo nestumas tai vaiduokliukas pasirode. bet as vis netikejau.... kantrybes, ir pasidaryk testa pakartotinai po keliu dienu. ir sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
o jei daraisi 4 val nakti testa ar tai skaitos rytinis slapimas? biggrin.gif niekam nesulaukiu iki ryto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gabija77 @ 2011 04 04, 11:15)
o jei daraisi 4 val nakti testa ar tai skaitos rytinis slapimas?  biggrin.gif  niekam nesulaukiu iki ryto biggrin.gif


Jeig prieš tai bent 6 valandas miegojai, tai skaitytųsi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Piktukė @ 2011 04 04, 12:38)
Jeig prieš tai bent 6 valandas miegojai, tai skaitytųsi mirksiukas.gif



hmm truko 1 val biggrin.gif bet manau vis tiek butu parode ax.gif tuo labiau teste parasyta, kad jei veluoja menesines galima darytis jau pirma diena ir bet kuriuo paros metu.
Atsakyti
QUOTE(gabija77 @ 2011 04 04, 11:45)
hmm truko 1 val biggrin.gif bet manau vis tiek butu parode  ax.gif  tuo labiau teste parasyta, kad jei veluoja menesines galima darytis jau pirma diena ir bet kuriuo paros metu.


Tas tiesa. Tik tas rezultatas veliau gali atsirasti ir toks nezymus. Kad ir taip, ir anaip bandai vertinti smile.gif Maniskis testas i "ta puse" rode men. veluojant 8 d. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilnija: 04 balandžio 2011 - 12:33
QUOTE(Vilnija @ 2011 04 04, 14:33)
Tas tiesa. Tik tas rezultatas veliau gali atsirasti ir toks nezymus. Kad ir taip, ir anaip bandai vertinti smile.gif Maniskis testas i "ta puse" rode men. veluojant 8 d.  rolleyes.gif



man tai jau stogas pradeda vaziuoti doh.gif situacija tokia kad as sirgau mm, bet man itarimas buvo kad nestuke.gif , nes pries tai daryti testai rodydavo vaiduokliuka, bet jau ir pas gine buvau nubegus tai ji nieko nemato, sako arba per mazas nestuke.gif arba nera jo. vakar dariausi dar viena testa bet jis dabar jau be vaiduokliuko, as manau jei butu nestuke.gif tai gine bent jau kokius pokycius matytu g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitukas1983 @ 2011 04 02, 20:49)
niu ir man taip buvo. niekad jokiu vaiduokliuku nebudavo, jei nebuvo  nestumo. bet kai buvo nestumas tai vaiduokliukas pasirode. bet as vis netikejau.... kantrybes, ir pasidaryk testa pakartotinai po keliu dienu. ir sekmes mirksiukas.gif


Nu ir ką. Vienas testas vaiduokliavo. Kitas sekančią dieną - neigiamas. Praėjo dar savaitė - vėl vaiduokliuoja lotuliukas.gif Susigaudyk kaip nori doh.gif Pasidarysiu dar po kelių dienų, nes prisipirkau tų Rapipregų pusę stalčiaus lotuliukas.gif Bet daugiau šitų nepirksiu schmoll.gif
Atsakyti
Na kadangi as labai nekantri tai daug vaiduokliuku isvysdavau, bet praejus gerai savaitelei nuo paskutinio vaiduokloiuko isvydau ir normalu bruksniuka. Pasitikiu NT.
Atsakyti
QUOTE(gabija77 @ 2011 04 04, 13:02)
man tai jau stogas pradeda vaziuoti  doh.gif  situacija tokia kad as sirgau mm, bet man itarimas buvo kad  nestuke.gif , nes pries tai daryti testai rodydavo vaiduokliuka, bet jau ir pas gine buvau nubegus tai ji nieko nemato, sako arba per mazas  nestuke.gif  arba nera jo. vakar dariausi dar viena testa bet jis dabar jau be vaiduokliuko, as manau jei butu  nestuke.gif  tai gine bent jau kokius pokycius matytu  g.gif

na kai buna labai mazai laiko, tai ji nieko ir nemato... g.gif liepia ateiti veliau... kai pradeda dideti gimda, tada gine jau mato apziuros metu, kad laukiesi
Atsakyti
Sveikos merginos,nebezinau kuo tiketi NT ar bloga nuojauta... menesiniu ciklas mano 29-32 dienos. Kazkur 15 savo ciklo diena mylejomes su vaikinu ,visada kai jis pajunta kad jam gali pareiti,jis uzsideda prezervatyva,taciau siandien 33diena,o as vis dar nesulaukiu savo mmm... Esu abituriente tai sia savaite laikydama iskaitas patyriaus dideli stresa,o dar tos mintys jog galiu buti nescia...vakar atrode ryte pries iskaita,kad net apsivemsiu.. valgiau pastarasias dienas mazai,nes nieko visiskai nesinorejo..vakar pasidariau testa,buvo ryskiai neigiamas,nebezinau net ka galvoti,nes maudzia krutine,kartais paskauda pilvuka.
Atsakyti