Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo testai

QUOTE(Tanite @ 2011 03 26, 13:38)
ar gali buti taip, kad skirtingu testu juosteliu ryskumas gali skirtis?


Na, gal ir gali, bet juk yra kontroline juostele, galit palygint jas, ar skiriasi. Be to, skirtingi testai gali buti skirtingo jautrumo, tai gal jautresnis testas jau ryskiau rodo, o mazesnio jautrumo testas gali rodyti dar tik vos iziurima vaiduokli.
Atsakyti
o ne lengviau nusipirkti elektronini nestumo testa? g.gif nei spelioti reikia nei ka biggrin.gif viskas aiskiai parasyta nescia ar ne biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

Visokiu istoriju teko girdeti apie NT, bet pati savo kailiu isitikinau, kad jei nestumas yra - rodo net ir pats pigiausias. Esu pirkusi ir labai brangiu, ir labai jautriu, bet kai nestumo nebuvo, nepavyko nieko juose izvelgti, o kai zirniukas prikibo, pats elementariausias testas uz 3,99lt. parode nuostabiausias II.
Atsakyti
Sveikos! Gal kas susidure su tokia situacija????! Menesiniu nera apie 2 menesius, kiek dariausi nt tai nieko nerode, pirkau ir brangius ir pigesnius, ir nera vaiduokliuko, kas galetu but?
Atsakyti
QUOTE(murka1980 @ 2011 03 28, 21:26)
Sveikos! Gal kas susidure su tokia situacija????! Menesiniu nera apie 2 menesius, kiek dariausi nt tai nieko nerode, pirkau ir brangius ir pigesnius, ir nera vaiduokliuko, kas galetu but?

manau tik ginekologe tiksliai pasakys
Atsakyti
Kiek iki šios esu dariusi NT - visi visada būdavo neigiami. Dėl smalsumo niekad jų iš kart neišmetu. Bet kad ir kiek laiko praeidavo - niekada nematydavau jokio vaiduoklio. Šį kart nusipirkau pačiu paprasčiausių juostelių NT, bet konkrečiai šitų niekad nebuvau bandžiusi. Pasidariau, nu lyg ir neigiamas, bet... ryškiai matosi ta vieta kurioje turi atsirast antra juostelė bylojanti apie nėštumą. Palikau ryte tą NT kaip neigiamą. Dabar žiūriu - nu kaip ir ne teigiamas, bet tikrai aiškiai matosi kur ta juostelė turi būt... Tai gal sakau čia taip pagamintas tas testas - t.y. ten padengta medžiaga kuri sureaguoja paskui ir atsiranta ta juostelė, nu ir aš ją ir matau g.gif Anksčiau niekad neteko matyt nieko panašaus, niekad net neįsivaizdavau kur tiksliai ta antra juostytė pasirodyt turi...
Po kiek laiko teks pakartoto ir patikrint ar matau tikrą vaiduokliuką ar matau tai ką noriu matyti doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=*Agė*,2011 03 29, 16:46]
Su tais testais ir sunkiausias atvejis, man taip buvo su Rapipreg testu. Sunaudojau kelis ir taip likau nesupratus rezultato. Nepirksiu ju daugiau, kadangi nei rodo, nei nerodo. Nepatiko man jie. Todel isigijau kitoki (kazkos easy test US)
Sitas tai bent aiskesnis. Ta prasme, kad bruksnelis nera l.ryskus. Bet bent aisku, kad tas bruksnelis yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilnija: 29 kovo 2011 - 15:54
QUOTE(*Agė* @ 2011 03 29, 16:46)
Kiek iki šios esu dariusi NT - visi visada būdavo neigiami. Dėl smalsumo niekad jų iš kart neišmetu. Bet kad ir kiek laiko praeidavo - niekada nematydavau jokio vaiduoklio. Šį kart nusipirkau pačiu paprasčiausių juostelių NT, bet konkrečiai šitų niekad nebuvau bandžiusi. Pasidariau, nu lyg ir neigiamas, bet... ryškiai matosi ta vieta kurioje  turi atsirast antra juostelė bylojanti apie nėštumą. Palikau ryte tą NT kaip neigiamą. Dabar žiūriu - nu kaip ir ne teigiamas, bet tikrai aiškiai matosi kur ta juostelė turi būt... Tai gal sakau čia taip pagamintas tas testas - t.y. ten padengta medžiaga kuri sureaguoja paskui ir atsiranta ta juostelė, nu ir aš ją ir matau  g.gif  Anksčiau niekad neteko matyt nieko panašaus, niekad net neįsivaizdavau kur tiksliai ta antra juostytė pasirodyt turi...
Po kiek laiko teks pakartoto ir patikrint ar matau tikrą vaiduokliuką ar matau tai ką noriu matyti  doh.gif  lotuliukas.gif



Man viena karta is to noro nestuke.gif uzsiliko testas ant lentynos ilgiau....rode taip pat vieta kur turi buti juostele, bet nestumo jokio nebuvo cool.gif testas litfarmos
Atsakyti
kiek dariau nestumo testu, dar ne vienas neapgavo. kai nebuvo nieko, tai nieko ir nerode, o vat vaiduokliai pasitvirtino, net ir tie, kurie po laiko atsirasdavo, na, kada jau nebegalima vertinti testo rezultatu. kaip tik siandie tuo dar karta isitikinau smile.gif ir visai nesvarbi testo firma ir kaina..
Atsakyti
Snd vienoj temoj jau pasisakiau tai ir cia dar parasysiu, sianakt sapnavau lb naujoviska testa, isryskeja ne tik II pagaliukai bet ir uzrasas su HCG skaiciukais. Geras ane, galetu kas nors tokius israsti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(runiuke @ 2011 03 27, 11:10)
Sveikos,

Visokiu istoriju teko girdeti apie NT, bet pati savo kailiu isitikinau, kad jei nestumas yra - rodo net ir pats pigiausias. Esu pirkusi ir labai brangiu, ir labai jautriu, bet kai nestumo nebuvo, nepavyko nieko juose izvelgti, o kai zirniukas prikibo, pats elementariausias testas uz 3,99lt. parode nuostabiausias II.

Butent drinks_cheers.gif man eurovaistines tas pigus testas parode nestuma dar 5 dienoms iki mmm, kad isistikint lekiau pirkti kito jautraus ir ka o tas Rapipreg skaitomas jautrus testas neparode nieko doh.gif O as nescia jau buvau va ir brangus testas doh.gif
Atsakyti
padekit nezinau ka galvoti doh.gif dutestai Rapid tes parode II O Testas after 10 nieko nerodo tai ka dabar galvoti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo robertukas: 02 balandžio 2011 - 12:31