Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo testai

Mano prietelei neigiamas testas buvo 14 dienu nuo dingusiu mm. Tik tada isryskejo antra juostele. Nepatikima nestumo nustatymo priemone.
Atsakyti
Sveikos, ponios ir panelės smile.gif Pas jus esu naujokė, bet norėčiau draugiškai įsilieti į jūsų gretas. Tuo pačiu ir savo klausimuką užduotį.

Gal kam teko matyti/girdėti/žinoti apie nėštumo testą geriant hormoninius vaistus?
Mano situacija tokis: endikrinologė išrašė Brimokriptiną dėl prolaktinomos (pas mane PRL tyrimai apie 1,5 karto viršijo normą). Vaitsus geriu šiek tiek daugiau nei mėnesį.
Šį mėnesį mmm taip ir neatėjo, nors visi požymiai rodė, kad tuoj turi būti. Požymiai nusiramino, mmmm neatėjo. O praeitą savaitę nėštumo testas parodė teigiamą rezutlatą (labai ryškią antrąją juostelę, kuri pasirodė praktiškai iškart). Nusipirkau kitos firmos testuką ir pakartojau šią savaitę - rezultatas toks pat, ryškiai teigiamas smile.gif

Labai norėtųsi, kad čia tikrai būtų "positive", bet pradėjau abejoti dėl tų vaistų - gal jie kokį poveikį daro nėštumo testui unsure.gif

Penkstadienį eisiu pas ginę, bet galvoju... gal kas susidūrė su tokia sitaucija?
Atsakyti
QUOTE(Kuro-Nezumi @ 2011 03 22, 15:31)
Sveikos, ponios ir panelės smile.gif Pas jus esu naujokė, bet norėčiau draugiškai įsilieti į jūsų gretas. Tuo pačiu ir savo klausimuką užduotį.

Gal kam teko matyti/girdėti/žinoti apie nėštumo testą geriant hormoninius vaistus?
Mano situacija tokis: endikrinologė išrašė Brimokriptiną dėl prolaktinomos (pas mane PRL tyrimai apie 1,5 karto viršijo normą). Vaitsus geriu šiek tiek daugiau nei mėnesį.
Šį mėnesį mmm taip ir neatėjo, nors visi požymiai rodė, kad tuoj turi būti. Požymiai nusiramino, mmmm neatėjo. O praeitą savaitę nėštumo testas parodė teigiamą rezutlatą (labai ryškią antrąją juostelę, kuri pasirodė praktiškai iškart). Nusipirkau kitos firmos testuką ir pakartojau šią savaitę - rezultatas toks pat, ryškiai teigiamas smile.gif

Labai norėtųsi, kad čia tikrai būtų "positive", bet pradėjau abejoti dėl tų vaistų - gal jie kokį poveikį daro nėštumo testui  unsure.gif

Penkstadienį eisiu pas ginę, bet galvoju... gal kas susidūrė su tokia sitaucija?


kokia tu kantri smile.gif as jau senai buciau paskambinus ginej ir paklausus ar gali itakoti vaistai testo rodmenys smile.gif arba jau ir apsilankius pas ja smile.gif bet kazkur teke skaityti, kad hormoniniai vaistai gali itakoti rezultatus testo, nes testo rezultatus gali itako ir kai kurios ligos, rodyti teigiama, nors is tikro nestumo nera.
bet tikiuosi tu nestuke.gif ir pranesi mums dziugia naujiena kai apsilankysi pas gine.
Atsakyti
QUOTE(Kuro-Nezumi @ 2011 03 22, 14:31)
Sveikos, ponios ir panelės smile.gif Pas jus esu naujokė, bet norėčiau draugiškai įsilieti į jūsų gretas. Tuo pačiu ir savo klausimuką užduotį.

Gal kam teko matyti/girdėti/žinoti apie nėštumo testą geriant hormoninius vaistus?
Mano situacija tokis: endikrinologė išrašė Brimokriptiną dėl prolaktinomos (pas mane PRL tyrimai apie 1,5 karto viršijo normą). Vaitsus geriu šiek tiek daugiau nei mėnesį.
Šį mėnesį mmm taip ir neatėjo, nors visi požymiai rodė, kad tuoj turi būti. Požymiai nusiramino, mmmm neatėjo. O praeitą savaitę nėštumo testas parodė teigiamą rezutlatą (labai ryškią antrąją juostelę, kuri pasirodė praktiškai iškart). Nusipirkau kitos firmos testuką ir pakartojau šią savaitę - rezultatas toks pat, ryškiai teigiamas smile.gif

Labai norėtųsi, kad čia tikrai būtų "positive", bet pradėjau abejoti dėl tų vaistų - gal jie kokį poveikį daro nėštumo testui  unsure.gif

Penkstadienį eisiu pas ginę, bet galvoju... gal kas susidūrė su tokia sitaucija?


biggrin.gif Tikrai Brimokriptinas neturi įtakos HCG. Tu tikrai nestuke.gif ( esu tuos vaistus pati naudojusi, tai žinau)
Paprasčiausiai vaistai sunormalizavo prolaktiną, ko pasekoje įvyko gera ovuliacija ir tapai nestuke.gif Sveikinu. 4u.gif
Atsakyti
Man tai buvo taip su tais testais: kai itariau,kad galejau pastoti, pasidariau testa dar pries mm, bet nieko nerode. Joms nepasirodzius, vel pasidariau paprasta juostelini testa, tai praejus ilgiau nei buvo nurodyta laiko, atsirado vos iziurima antra juostele, taciau ji buvo kaip seselis, maniau, kad labiau noriu ja matyti, o ne matau blink.gif tai va, o neiskentus uz kokiu triju dienu nusipirkau kasete, tai irgi po laiko atsirado vos iziurima juostele. Is piktumo, kad nesuprantu, kaip cia yr, po poros dienu vel pasidariau testa ir dabar jau per tas nurodytas 3min atsirado antra, tiesa, ne ipatingai ryski juostele, tai nusprendziau, kad tikriausiai esu nescia. ax.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos. Esu naujokė nors forumą visada intensyviai skaitau, kadangi be proto laukiam gandru ir su dideliu jauduliu rašau, nes šiandien pasidariau nėštumo testą ir ką jūs manot gražus matomas vaiduokliukas. Iš nekantrumo vyrą nusiunšiau į vaistinę dar vieno testuk. Pasidarau ogi beveik nieko nesimato lyg šešėlis toks. Man dabar apie 9-8d PO. Ką manot ar gali kas gyventi mano pilvely?ryt dar bandysiu su rytiniu...
Atsakyti
Visad pirkau pigiausius testukus. Aišku, kai nori kažką pamatyti, tai ir įžiūrėsi bet kokį šešėlį. Kai iki mm liko savaitė, pasidariau nt, ir išryškėjo II, aišku, blankesnė nei kontrolinė. Pagalvojau:"bala nematė" ir pasidariau kraujo tyrimą, kuris parodė mažytį nėštumėlį. biggrin.gif Jau kiek vėliau pasidariau tokį pat antrą nt (pirkau du iškart), tai antra juostelė iššoko po poros sekundžių ir buvo tooookia ryški... bigsmile.gif
Atsakyti
labas rytas.pakartojau testuka su rytiniu tai vis vien vaiduoklis, bet juk trys testai negali vaiduokliaut?.oj nezinau labai esu nekantri, tikra testu gadinimo mašina. Labai jau laukiamos tos II.
Atsakyti
Man lygiai tokia pati situacija - vakar vakare atlikau viena testa, siandien ryte kita. Abu vaiduokliauja g.gif Tiesa, tie vaiduokliai pasirodo truput veliau nei instrukcijoje nurodyta. Ir galvok zmogau ka nori. Ypatingai svarbu nes jei jis istikruju aiskiai parodytu, kad teigiamas zinociau kaip elgtis toliau (reiketu nutraukti vienu vaistu vartojima, kad nepakenkti). Aisku, kad niekas neaisku...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilnija: 25 kovo 2011 - 08:39
QUOTE(Vilnija @ 2011 03 25, 08:38)
Man lygiai tokia pati situacija - vakar vakare atlikau viena testa, siandien ryte kita. Abu vaiduokliauja  g.gif  Tiesa, tie vaiduokliai pasirodo truput veliau nei instrukcijoje nurodyta. Ir galvok zmogau ka nori. Ypatingai svarbu nes jei jis istikruju aiskiai parodytu, kad teigiamas zinociau kaip elgtis toliau (reiketu nutraukti vienu vaistu vartojima, kad nepakenkti). Aisku, kad niekas neaisku...

Tai tada reiketu manau kraujo tyrima pasidaryt ir butu viskas tada daug aiskiau.
Atsakyti
QUOTE(gabija77 @ 2011 03 22, 17:11)
kokia tu kantri smile.gif as jau senai buciau paskambinus ginej ir paklausus ar gali itakoti vaistai testo rodmenys smile.gif arba jau ir apsilankius pas ja smile.gif bet kazkur teke skaityti, kad hormoniniai vaistai gali itakoti rezultatus testo, nes testo rezultatus gali itako ir kai kurios ligos, rodyti teigiama, nors is tikro nestumo nera.
bet tikiuosi tu  nestuke.gif  ir pranesi mums dziugia naujiena kai apsilankysi pas gine.


Tiek to ir kantrumo... Šiandien buvau pas ginę. Kadangi mano mmm nereguliarios, tai ji pasakė, kad nėtumas gali būti labai mažas ir nenori ten lįsti, kad nepakenkti vaisiui. Šyptelėjo, žiūrėdama į mano nekantrumą, ir išrašė siuntimą HCG tyrimui. Deja, tą tyrimą galėsiu atslikti tik pirmadienį, nes sako, kad kraujo reiėks duoti iš ryto doh.gif .
Tad dar visas savaitgalis nežinioje... Vos neapsiverkiau.
Tiek to ir kantrumo...

Asmeniškai jaučiuosi nestuke.gif nes vaikelis tikrai laukiamas
Bet tikrai norėtųsi žinoti, ar neprisigalvojau sau visko su tokiais norais...

O kitą kartą ginė priims tik balandžio 6 d., nes kitą savaitę visiškai nėra talonėlių. Bet sakė, kad kreipčiausi iškart, jei kas būtų blogai ar pan.
Atsakyti
ar gali buti taip, kad skirtingu testu juosteliu ryskumas gali skirtis?
Atsakyti