Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo testai

aš vakar pasidariau irgi testuką, tą kur bet kokiu paros metu daryti.. ir gražus vaiduoklis.. vakare pakartojau su paprastu juosteliniu- jau nieko.. ryte juostelinis ir nieko nerodo.... unsure.gif nesuprantu.. mm vėluoja dar tik dienelė... bijau, kad ims tuoj ir pramuš....
Atsakyti
QUOTE(puma @ 2011 03 14, 20:34)
.nusipirkau kita testa ryt vel darysiu.... bigsmile.gif

Rezultatas toks pat ir paveluotas, tik testas kitas.... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2011 03 14, 21:57)
As pati sedziu dabar su dviem vaiduokliais - indeliu ir juosteliniu, isryskejo per 5-10 min, bet vaiduokliai, kurie vos matosi per metra g.gif tai 10 d po O, ryt eisiu krauja darytis nes labai jau nekantri esu..su pirmaja testas jau parode 7 d. po IUI, bet buvo mazytis vaiduoklelis..



o tiesa, kad kraujas parodo ne mazesni nei 4 sav nestuma? g.gif bent jau man taip pasake paskambinus i labaratorija g.gif
Atsakyti
sveikos, ar patikimi tie NT puodukai easy cup lygtais ar kaskaip panasei.???man po kokiu 5-10 min pradejo rodyt vaiduokliuka. toks gerai iziurimas. galvojau cia tik as matau bet vyras uzsimiegojas ir nezinodamas kiek ju turi buti pasake kad pusantro mato biggrin.gif ta prasme viena normalu ir viena nerysku ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazge123: 16 kovo 2011 - 08:26
Labuka visoms. Pas jus esu naujokele. Tikiuosi priimsite. Man iskilo toks klausimelis. Vakar pirkau pati pigiausia nestumo testa, pries kokias 2 val.pasidariau ji ir jis parode teigiama. Sirgti turejau vakar arba siandien. Vaisingos dienos buvo kazkur nuo vasario 27 iki kovo 1d. Tai klausimelis butu toks: ar net ir dienos metu padarytas testukas, kad ir pats pigiausias rodo tiesa? Atsargai nusipirkau kita ir darysiu ryt is pat ryto. Jau viena karta esu gimdziusi. O testo antra juostele buvo truputi blankesne nei pirmoji, bet faktas, kad ji issryskejo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arrasanda: 16 kovo 2011 - 15:44
QUOTE(Arrasanda @ 2011 03 16, 16:41)
Labuka visoms. Pas jus esu naujokele. Tikiuosi priimsite. Man iskilo toks klausimelis. Vakar pirkau pati pigiausia nestumo testa, pries kokias 2 val.pasidariau ji ir jis parode teigiama. Sirgti turejau vakar arba siandien. Vaisingos dienos buvo kazkur nuo vasario 27 iki kovo 1d. Tai klausimelis butu toks: ar net ir dienos metu padarytas testukas, kad ir pats pigiausias rodo tiesa? Atsargai nusipirkau kita ir darysiu ryt is pat ryto. Jau viena karta esu gimdziusi. O testo antra juostele buvo truputi blankesne nei pirmoji, bet faktas, kad ji issryskejo


na jeigu jhis parode teigema iskarto dienos metu tj tikrai tave sveikinu 4u.gif man ryte rode vaiduokli bet gerai iziurima ir pasidariau hcg tyrima ir patvirtino kad as nestuke.gif tj tau reiskia turi nekilti nei abejoniu smile.gif
Atsakyti
As naudojau irgi pati pigiausia, ir testa dariau diena, ne ryte. Is karto isryskejo abi juosteles, ir taip jis rode teisingai. Na, as dar ir maziau abejojau, nes menesines velavo jau keleta dienu, ko man anksciau nebudavo.
Atsakyti
QUOTE(mazge123 @ 2011 03 16, 21:44)
na jeigu jhis parode teigema iskarto dienos metu tj tikrai tave sveikinu  4u.gif  man ryte rode vaiduokli bet gerai iziurima ir pasidariau hcg tyrima ir patvirtino kad as  nestuke.gif  tj tau reiskia turi nekilti nei abejoniu  smile.gif



Širyt pasidariau pakartotinai testą Easy Cup ir jis taip parodė II juosteles.
Atsakyti
QUOTE(Arrasanda @ 2011 03 17, 11:03)
Širyt pasidariau pakartotinai testą Easy Cup ir jis taip parodė II juosteles.


na va, sakiau kad tikrai bus mirksiukas.gif sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mazge123 @ 2011 03 17, 11:57)
na va, sakiau kad tikrai bus  mirksiukas.gif  sveikinimai  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif




Ačiukas
Atsakyti
Na ir as visai susibalamutijau. MM veluoja 5 dienas, visi pozymiai atatinkami yra: jau savaite skauda papilve, papuliai skauda ir pykina rytais (na sita galima nurasyti psichologiniam faktoriui). O testas neigiams. Ar gali buti, kad nerodo? MM visada kaip laikrodis, maximalus velavimas 1 diena.
Atsakyti
pasirodo testai vaiduokliukus gali rodyti ir nesant nestuke.gif nes va man 3 testai rode vaiduokliukus, bet siandien sulaukiau mm. tiesa vaiduokliukai isryskedavo veliau nei per 5 min, per kurias reikia vertinti rezultata.
Atsakyti