Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo testai

QUOTE(Kristut @ 2011 01 01, 20:16)
Sveikinu  thumbup.gif

O aš planuoju ryt ryte darytis NT, mmm vėluoja, kiek tiksliai nežinau (reikalas tas, kad mano ciklas visada 30-31 diena, bet praeitą mėn buvo 27 dienos, tad pagal praeitą ciklą vėluoja jau 4 dienos, o pagal įprastą - 1 diena. Paprastai kaip laikrodukas..
Labai norėčiau ryt pamatyti II, savo stebukliuko jau metai kaip laukiam...  wub.gif
Vienintelis džiuginantis dalykas, beto, kad nėra mmm, tai padidėjusi, jautri ir pabrinkusi krūtinė bei kiek didesnis nuovargis nei įprastai, bet aišku čia gali būti ir PMS.  smile.gif

O kas liečia NT, tai vaiduokliaujančiais nepasitikiu, nebent tik rodančiais riebias II  lotuliukas.gif Per visą planavimo laikotarpį visko prisižiūrėjau, todėl dabar patikėčiau tik gydytoja ir NT kurio abi juostelės vienodo ryškumo  thumbup.gif


Sekmes jums, tikiuos dvi juosteles ryskios ateis ir pas jus thumbup.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Ariana&D @ 2011 01 01, 22:05)
Sekmes jums, tikiuos dvi juosteles ryskios ateis ir pas jus  thumbup.gif  nestuke.gif


Dar kol kas neateis verysad.gif Nusipirkau NT, pasidariau ir pramušė doh.gif 18DPO atėjo nelabosios... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristut @ 2011 01 03, 09:45)
Dar kol kas neateis  verysad.gif Nusipirkau NT, pasidariau ir pramušė  doh.gif 18DPO atėjo nelabosios...  doh.gif


Na kazkada tai ateis bigsmile.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristut @ 2011 01 03, 09:45)
Dar kol kas neateis  verysad.gif Nusipirkau NT, pasidariau ir pramušė  doh.gif 18DPO atėjo nelabosios...  doh.gif


Ir aš pirkdavau kiekvieną mėnesį blush2.gif pasidarydavau ir sekančią dieną ateidavo ax.gif ...bet vieną mėnesį kai visai nesitikėjau pasirodė II juostelės, po kelių dienų dar kartą pasidariau...šiuo metu esu 41 sav nestuke.gif labai laukiu kai galėsiu apkabinti savo leliuką wub.gif

Kantrybės ir daug daug smileysex.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Taip pasitikiu.. ir pirmą ir antrą nėštumą manęs neapgavo ir pakankamai greitai parodė ax.gif
Sėkmės laukiančioms II
Atsakyti
Sveikos.
Pasidariau siandien testuka, ilasinus 2 lasus nei vienos juosteles nebuvo, suprantu kaip parasyta - testas nepavykes, tai dar ilasinau, ir tada tik viena juostele atsirado, o kaip ir tikejausi kad jau nestuke.gif esu, po santykiu praejo 10 dienu, tai gal dar ankstoka testa daryt buvo g.gif na lauksiu mmm
Atsakyti
QUOTE(Bulbulka. @ 2011 01 08, 22:49)
Sveikos.
Pasidariau siandien testuka, ilasinus 2 lasus nei vienos juosteles nebuvo, suprantu kaip parasyta - testas nepavykes, tai dar ilasinau, ir tada tik viena juostele atsirado, o kaip ir tikejausi kad jau nestuke.gif  esu, po santykiu praejo 10 dienu, tai gal dar ankstoka testa daryt buvo g.gif  na lauksiu mmm

mano nuomone tai per mazai uzlasinai, pazaidimui gali issitraukti ir dar karta uzsysioti, aisku apie patikimuma nekalbu. Siaip pati pagalvok, juostele nuo kasetes niekuo nesiskiria, o juostele slapime laikai apie 20 sekundziu o ant kasetes uzlasini 3 lasus. manau slapimo akivaizdziai per mazai buvo, jei sakai kad pirma karta net kontroline neatsirado, o kai dar taip anksti tai manau daugiau slapimo tikrai nepamaisys. Nenusivilk ir pabandyk dar kartą, gal kas ir pasirodys biggrin.gif
Atsakyti
norejau paklausti del nt nes anksciau tokiu nesusipratimu nebudavo...nesaugius santykius turejau pirma menesiniu diena, tiksliau po ju man prasidejo mm...tai buvo pries 3 sav. kazkaip neramu buvo pasidariau vaker testa ryte, jame parasyta, kad rezultata ziureti po 3 min, po triju min buvo viena ryski juostele, bet testo neismeciau palikau, po keliu val paziuriu o ten atsiradus antra vos vos iziurima g.gif ant pakuotes parasyta kad po 5 min rezultatu negalima vertinti, tada antra testa pasidariau diena, antros juosteles nebebuvo, taciau siandien ryte vel dariau ir vel ta pati rytine situacija, kad gerokai veliau ir vel atsirado antra juostele, ar gali buti kad antra labai neryski juostele tai nenestumas? ir idomu kodel ji atsiranda tik testa darantis su rytiniu slapimu g.gif
Atsakyti
QUOTE(gabija77 @ 2011 03 11, 11:09)
norejau paklausti del nt nes anksciau tokiu nesusipratimu nebudavo...nesaugius santykius turejau pirma menesiniu diena, tiksliau po ju man prasidejo mm...tai buvo pries 3 sav. kazkaip neramu buvo pasidariau vaker testa ryte, jame parasyta, kad rezultata ziureti po 3 min, po triju min buvo viena ryski juostele, bet testo neismeciau palikau, po keliu val paziuriu o ten atsiradus antra vos vos iziurima  g.gif  ant pakuotes parasyta kad po 5 min rezultatu negalima vertinti, tada antra testa pasidariau diena, antros juosteles nebebuvo, taciau siandien ryte vel dariau ir vel ta pati rytine situacija, kad gerokai veliau ir vel atsirado antra juostele, ar gali buti kad antra labai neryski juostele tai nenestumas? ir idomu kodel ji atsiranda tik testa darantis su rytiniu slapimu  g.gif



Na jei jau net du testukai tau rode vaiduokliukus, tai gal ir leliukas wub.gif mano nuomone is niekur neatsiranda tas vaiduoklis....ar po 3 min ar po 15min jei jis yra tai as ji vertinu kaip teigiama smile.gif

Prisimenu kai viena mergina man rase, kad kartais pradzioj pastojimo buna nerodo kita diena ar dar blankiau rodo, nes nevienodai bangos hormono uzeina mirksiukas.gif

Kad visiskai isitikintum, nusipirk kokybiskesni testa...
Atsakyti
Dazniausiai, jei esi nescia, tai antra juostele isryskeja is karto, nereikia ne 3min laukti. As pirkau pati pigiausia testa, ir is pirmo karto atsakymas teigiamas. Bet testa dariau jau nuo paskutiniu menesiniu praejus bent keturiom savaitem, nes velavo menesnines. Neverta pirkti brangiu, visi jie gana patikimi, ypac jei rodo teigiama atsakyma. Be to, matysi ar menesines turesi, nes neaisku, kad jei po ilgo laiko parodo neryskiai, rezultatas patikimas. Na, bet, kai labai planuoji ir lauki, turbut sunku islaukti. Kaip paskaitau, kitos jau po savaites puola testus darytis.
Atsakyti
Sveikos, man tokia panasi situacija kaip ir gabijai77, siandien ryte dariau testa, po triju min nieko neigiamas ir palikau vonioj ta testa, praejo gal valanda kai prisiminiau kad reikia ji ismest, o ten vaiduoklis, bet gerai iziurimas, menesines veluoja apie pora sav. bet nekreipiau i tai demesio, nes reguliariu mmm niekada beveik ir nebuvo(gine sake kad taip gamta leme biggrin.gif ) o siaip visi simptomai tai kaip pries mmm.... biggrin.gif siaip nekelciau sito klausimo, laukciau, bet kadangi antra menesi sportuoju, tai nelabai noreciau sportuot jei laukiuosi....nusipirkau kita testa ryt vel darysiu.... bigsmile.gif
Atsakyti
As pati sedziu dabar su dviem vaiduokliais - indeliu ir juosteliniu, isryskejo per 5-10 min, bet vaiduokliai, kurie vos matosi per metra g.gif tai 10 d po O, ryt eisiu krauja darytis nes labai jau nekantri esu..su pirmaja testas jau parode 7 d. po IUI, bet buvo mazytis vaiduoklelis..
Atsakyti