Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo testai

QUOTE(Balbiesyte @ 2010 11 24, 13:23)
Merginos, papasakosiu ir as savo istorija. Taigi menesines veluoja pora dienu, kadangi maziukas butu laukiamas, tai jau su virpuliuku sirdelej nusipirkau NT. Ryte pasidariau, ogi II . Na dziaugsmo pilnos kelnes, bet... itarimas kad krutine nustojo skaudeti... o ir pykinimo nera... o ir juosteles nera labai ryskios. Atkreipiau demesi, nes butent netgi kontroline juostele neryski. Galvoju, ka as cia zaisiu, pasidarysiu HCG kraujo tyrima. Atsakymas nestumu net nekvepia. Grizus namo laikau testuka ir nesuprantu, kodel jis rodo antra juostele. O taip gaila... na ka gi pasiemiau pakuote ir jau mesiu i siuksliu deze... ogi ziuriu, kad ant paciso pakuotes gamintojo parasyta LH, ne HCG. Ten buna salia galiojimo laiko ant pakuotes visada uzrasyta raides ir serijos nr. Stalciuje kaip tik buvo kitas testukas, darytas dar pries menesiniu termina, kuris nieko nerode, ogi pasiziuriu, na tikrai prie serijos numerio parasytas HCG. O sitam, kuris buvo teigiamas LH... taigi supratau, kad matyt del vienodu pakuociu vaistineje sumaise, ir ant ovuliacijos testuku uzklijavo nestumo testuko instrukcija. Stai jums ir nestumo testai.
Perkant ant pakuotes butinai paziurekit ar HCG ar LH, kad nebutu tokio didelio nusivylimo kaip man... sirdute skauda, bet ka gi... lauksiu savo angeliuko toliau...


Oho,net nepagalvočiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Balbiesyte @ 2010 11 24, 14:23)
Merginos, papasakosiu ir as savo istorija. Taigi menesines veluoja pora dienu, kadangi maziukas butu laukiamas, tai jau su virpuliuku sirdelej nusipirkau NT. Ryte pasidariau, ogi II . Na dziaugsmo pilnos kelnes, bet... itarimas kad krutine nustojo skaudeti... o ir pykinimo nera... o ir juosteles nera labai ryskios. Atkreipiau demesi, nes butent netgi kontroline juostele neryski. Galvoju, ka as cia zaisiu, pasidarysiu HCG kraujo tyrima. Atsakymas nestumu net nekvepia. Grizus namo laikau testuka ir nesuprantu, kodel jis rodo antra juostele. O taip gaila... na ka gi pasiemiau pakuote ir jau mesiu i siuksliu deze... ogi ziuriu, kad ant paciso pakuotes gamintojo parasyta LH, ne HCG. Ten buna salia galiojimo laiko ant pakuotes visada uzrasyta raides ir serijos nr. Stalciuje kaip tik buvo kitas testukas, darytas dar pries menesiniu termina, kuris nieko nerode, ogi pasiziuriu, na tikrai prie serijos numerio parasytas HCG. O sitam, kuris buvo teigiamas LH... taigi supratau, kad matyt del vienodu pakuociu vaistineje sumaise, ir ant ovuliacijos testuku uzklijavo nestumo testuko instrukcija. Stai jums ir nestumo testai.
Perkant ant pakuotes butinai paziurekit ar HCG ar LH, kad nebutu tokio didelio nusivylimo kaip man... sirdute skauda, bet ka gi... lauksiu savo angeliuko toliau...


man irgi identiskai buvo, o tie LH testukai nebuvo kartais pavadinimu One step rapid test ar kazkas tokio?
Atsakyti
Gal kam yra panašiai buvę.
Dariausi kelis testus poros savaičių bėgyje, buvo neigiami. Dabar vienam po keliolikos valandų atsirado plonytė juostelė... Instrukcijoj parašyta, kad testas turi parodyt rezultatą 10 min bėgyje, o vėliau nereiktų kreipt dėmesio. Taip pat juostelė turėtų būt platesnė pagal instrukciją. Na bet iš kur tada ji atsirado, tai kaip tada veikia tie testai, gal kas daugiau suprantat, paaiškinsit?
Mėnesinės vėluoja, jau net ne tas žodis vėluoja, paskutinį kartą spalio pradžioj buvo. Kitų įvairių požymių yra, nors galima būtų juos ir kitkam nurašyt, nebūtinai nėštumui... Jei būtų nėštumas, būčiau tik pradėjus 7 savaitę, ar gali dar tokiu laiku testai durniuot?
Ačiū iškart už paaiškinimus man nesusipratėlei 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

padekit mintyse issinarplioti verysad.gif zodziu vakar dariausi testuka, greit ten viska sulasinau i kasetyte pora minuteliu paspoksojau (i I juostele, kuri man nusivylima sukele) ir isbegau i darbuka.... mm veluoja jau daugiau nei savaite, vaikstau kaip zombis apsnudus tokia... bet idomiausias kad grizus is po darbuko snd ryte ta testuka is spintutes paemiau(ismest jau ruosiaus) o jis II rodo..... labai noriu dziaugtis pradet bet kazko tikiu kad klaidinga tai.... o ka jus mergaites manot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(wiwii @ 2010 12 27, 13:59)
Sveikos merginos,

padekit mintyse issinarplioti verysad.gif zodziu vakar dariausi testuka, greit ten viska sulasinau i kasetyte pora minuteliu paspoksojau (i I juostele, kuri man nusivylima sukele) ir isbegau i darbuka.... mm veluoja jau daugiau nei savaite, vaikstau kaip zombis apsnudus tokia... bet idomiausias kad grizus is po darbuko snd ryte ta testuka is spintutes paemiau(ismest jau ruosiaus) o jis II rodo..... labai noriu dziaugtis pradet bet kazko tikiu kad klaidinga tai.... o ka jus mergaites manot? g.gif


Daryk dar vieną testuką mirksiukas.gif jautresnį ir iš ryto.
Atsakyti
QUOTE(wiwii @ 2010 12 27, 14:59)
Sveikos merginos,

padekit mintyse issinarplioti verysad.gif zodziu vakar dariausi testuka, greit ten viska sulasinau i kasetyte pora minuteliu paspoksojau (i I juostele, kuri man nusivylima sukele) ir isbegau i darbuka.... mm veluoja jau daugiau nei savaite, vaikstau kaip zombis apsnudus tokia... bet idomiausias kad grizus is po darbuko snd ryte ta testuka is spintutes paemiau(ismest jau ruosiaus) o jis II rodo..... labai noriu dziaugtis pradet bet kazko tikiu kad klaidinga tai.... o ka jus mergaites manot? g.gif

liudinti nenoriu, bet po laiko geriau neziureti, nes kai kuriuose NT II isryskeja visada, pasibaigus tinkamam naudojimo laikui... geriau siulyciau hcg tyrima pasidaryti, patikilmiausia ir tiksliausia
Atsakyti
Labukas,
Pas mane menesines veluoja vina diena, pasidariau testuka vakare ka tik,viena tamsiai rozine kita sviesiai rozine, ir kaip suprasti sad.gif(( Bet jau kai tik pasidariau kaip pradejo pilvuka skaudeti, ir noriu tiketi kad teigiamas testukas,o pilvukas gasdina kad menesines tuoj uzpuls sad.gif((
Ar pas jus ryskios abi juosteles? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ariana&D @ 2010 12 27, 18:52)
Labukas,
Pas mane menesines veluoja vina diena, pasidariau testuka vakare ka tik,viena tamsiai rozine kita sviesiai rozine, ir kaip suprasti sad.gif(( Bet jau kai tik pasidariau kaip pradejo pilvuka skaudeti, ir noriu tiketi kad teigiamas testukas,o pilvukas gasdina kad menesines tuoj uzpuls sad.gif((
Ar pas jus ryskios abi juosteles?  ax.gif


Parodau savo testuka, cia galima suprasti kad teigiamas testukas http://public.fotki..../cimg83951.html
Atsakyti
QUOTE(Ariana&D @ 2010 12 27, 21:31)
Parodau savo testuka, cia galima suprasti kad teigiamas  testukas http://public.fotki..../cimg83951.html

Pakartok po poros dienukiu. Bet man rodos, kaip veluojant mm 1 diena ir dar vakarinis testas - tai jau galima sveikinti - lengvu 9 menesuku 4u.gif
O antra juostele turi parysketi didejant nestumo laikui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2010 12 28, 03:43)
Pakartok po poros dienukiu. Bet man rodos, kaip veluojant mm 1 diena ir dar vakarinis testas - tai jau galima sveikinti - lengvu 9 menesuku  4u.gif
O antra juostele turi parysketi didejant nestumo laikui  4u.gif


Eh kad taip ir butu,labai jau laukiamas tas vaikelis, na pakartosiu po keliu dienu,bet man kazko pilva tempia biski ar skauda biski,nesuprantu ,gal cia nuo nervu unsure.gif
Na tikiuos ne prasides tuos nelaukiamos dienos biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Praejo pus antros dieneles,vel padariau testuka biggrin.gif
Ir Pamaciau vel II bigsmile.gif
Na as manau kad jau nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Ariana&D @ 2010 12 29, 06:40)
Labas rytas,
Praejo pus antros dieneles,vel padariau testuka  biggrin.gif
Ir Pamaciau vel II  bigsmile.gif
Na as manau kad jau  nestuke.gif


Sveikinu thumbup.gif

O aš planuoju ryt ryte darytis NT, mmm vėluoja, kiek tiksliai nežinau (reikalas tas, kad mano ciklas visada 30-31 diena, bet praeitą mėn buvo 27 dienos, tad pagal praeitą ciklą vėluoja jau 4 dienos, o pagal įprastą - 1 diena. Paprastai kaip laikrodukas..
Labai norėčiau ryt pamatyti II, savo stebukliuko jau metai kaip laukiam... wub.gif
Vienintelis džiuginantis dalykas, beto, kad nėra mmm, tai padidėjusi, jautri ir pabrinkusi krūtinė bei kiek didesnis nuovargis nei įprastai, bet aišku čia gali būti ir PMS. smile.gif

O kas liečia NT, tai vaiduokliaujančiais nepasitikiu, nebent tik rodančiais riebias II lotuliukas.gif Per visą planavimo laikotarpį visko prisižiūrėjau, todėl dabar patikėčiau tik gydytoja ir NT kurio abi juostelės vienodo ryškumo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristut: 01 sausio 2011 - 19:32