Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo testai

[quote=belerana,2010 05 11, 11:38]
laba diena visoms, nezinau ar cia pataikiau bet tikiuosi, kad pasidalinsite savo nuomone;)

Manau,kad gal patyliukais galima dziaugtis,bet geirau butu pasidaryti dar NT. Man su pirmaja pats pirmas testas buvo vaiduoklis,bet tada as ji dariau tikrai per anksti,o va jau kaip auksciau rasiau,pries mm,jau buvo tik ryskesne,bet ji daugiau ir neparyskejo nestumo metu,kol galu gale testas isvis neberode,bet nestumas tikrai buvo...
Atsakyti
as zinau kad negarantuoja na bet bent jau kazkokios vilties suteikia, nes paskaitinejus forumus tai tikrai nemazai moteru ir po vaiduokliuku pasitvirtina nestumas, kad ir po kiek laiko jis pasirodo:)na dar neskubu dziaugtis ir kaip jau sakiau palauksiu keliata dieneliu jei jau dar bent vienas vaiduoklis bus tada tikrai eisiu pas gine, na seip ar taip reikes juk mmm nebuvimas taip pat nera geras dalykas...na bet vistiek giliai sirdyje jauksiu ryskesnio vaiduoklio biggrin.gif gi niekas nedraudzia pasvajoti..tiesa? g.gif beje kuo tuolyn tuo tas vaiduoklis aiskyn..jau ir isiziureti labai nereikia o matosi...ech...geriau jau isvis tu tesu nebutu, maziau nervu...nueini pas gine mm veluojant ir nudziugina kad pilvelyje yra naujas gyventojas...o ne tu testu milijonai vos pajutus pirmus nieko negarantuojancius pozymius...
Atsakyti
QUOTE(belerana @ 2010 05 11, 18:09)
as zinau kad negarantuoja na bet bent jau kazkokios vilties suteikia, nes paskaitinejus forumus tai tikrai nemazai moteru ir po vaiduokliuku pasitvirtina nestumas, kad ir po kiek laiko jis pasirodo:)na dar neskubu dziaugtis ir kaip jau sakiau palauksiu keliata dieneliu jei jau dar bent vienas vaiduoklis bus tada tikrai eisiu pas gine, na seip ar taip reikes juk mmm nebuvimas taip pat nera geras dalykas...na bet vistiek giliai sirdyje jauksiu ryskesnio vaiduoklio  biggrin.gif gi niekas nedraudzia pasvajoti..tiesa? g.gif beje kuo tuolyn tuo tas vaiduoklis aiskyn..jau ir isiziureti labai nereikia o matosi...ech...geriau jau isvis tu tesu nebutu, maziau nervu...nueini pas gine mm veluojant ir nudziugina kad pilvelyje yra naujas gyventojas...o ne tu testu milijonai vos pajutus pirmus nieko negarantuojancius pozymius...

man visiskai ryskia II juostele parode likus 3dienoms iki menesiniu ir dar dienos metu rolleyes.gif bet iki tol buvo sugadintas ne vienas testukas... neturiu kantrybes ax.gif o vos iziurimus vaiduoklius as jau seniai buvau uzskaiciusi, kaip teigiamus, tik zinojau, kad vyro tie vaiduokliukai tikrai neitikins biggrin.gif
Atsakyti
tas teisybe..as taip pat kantrybes neturiu, pamacius ta nerysku vaiduokli ramybes neturiu ir laukiu ryt ryto pries atsidarant vaistinei jau lauksiu ;)ir tikesiuosi kad visgi kanor geresnio pamatysiu wink.gif
Atsakyti
Mano ciklas niekad nebuvo labai reguliarus, pastarieji buvo 33, 38, 39 d., o dabar jau 45 CD, bet mėnesinių kaip nėra, taip nėra. Gal kaltas stresas, kurį apturėjau prieš keletą savaičių... blink.gif Bet prieš savaitę buvo menkutis tepliojimas, toks krešuliukas. Jei nelaukčiau mm, net nebūčiau pastebėjusi. Vakar dieną dariausi testą, iš pradžių išryškėjo kontrolinė, o kiek vėliau vos vos įžiūrima antra, labiau net jos kontūras. Šiandien dariausi rapipreg, tai antra irgi vos įžiūrima išryškėjo po 7-8 min, o kai išdžiuvo, išbluko. Net nežinau, ką galvoti. biggrin.gif Apsišarvuoti kantrybe ir palaukti keletą dienelių. ax.gif
Atsakyti
kraujuka pasidaryk ir viskas bus aisku ;)as tai jei ryt vaiduokliaus dar testas taip pat nueisiu krauja pasidaryt, neliks jokiu dvejoniu ir abejoniu wink.gif
Atsakyti
blush2.gif blush2.gif blush2.gif O kur tą kraujuką išsitirti galima būtų?.. blush2.gif Aš šiame reikale visiška naujokė ir nėštumas būtų tikrai neplanuotas, bet jei būtų, tai vis tiek labai labai džiaugčiausi. wub.gif
Atsakyti
Na, įdėsiu nuotrauką vakarykščio testuko. biggrin.gif Truputį apsipūkavęs. biggrin.gif

user posted image

Bet gal man tiesiog vaidenasi. smile.gif Bet kiek prieš tai testukų dariausi, niekada tokių bajerių nebuvo. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VrumVrum: 11 gegužės 2010 - 20:55
na, aš lyg kažką matau, bet jau nu LABAI blanki antra juostelė. Bandyk ieškot geresnio testo arba marš pas gydytoją wink.gif

beje, tikrai žinau atvejį, kai vaiduokliukai netapo tikru nėštumu.
Atsakyti
QUOTE(Apache @ 2010 05 11, 13:36)
Su pirmuoju nestumu,testuka dariausi dar iki mm likus mazdaug 3-4 dienom ir NT jau rode juostele,tiesa nelb jau ryskia,bet ir iziurima... Db vel laukiu,kada kazi galima pasidaryti. Po paisdykavimu praejo 1sav,bet isdykavom per O,taigi sansai kaip ir nemazi,o va jau kelias dienas kyla sliekstulys,gal ir per naksti,bet buna,tad nusprendziau si saviatgali daryti NT,nors mm bus dar tik 19d,bet lb noriu rezultatus pamatyti,viliuosi,kad jie bus dziugus...  blush2.gif

apache teoriskai 10dienu po sekmingu santykiu jau turetu rodyt man parode 14dienu po.iki mmm likusatrodo5dienom.dariausi first response parode ryskia antra,tada dar nusiunciau mb elektronio tas parode 1-2sav nescia.manau butu parode ir anksciau,nes antroji buvo tikrai nevaiduoklis 4u.gif man tie first response anksciausiai parode abu kartus 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(VrumVrum @ 2010 05 11, 21:54)
Na, įdėsiu nuotrauką vakarykščio testuko.  biggrin.gif Truputį apsipūkavęs.  biggrin.gif

user posted image

Bet gal man tiesiog vaidenasi. smile.gif Bet kiek prieš tai testukų dariausi, niekada tokių bajerių nebuvo.  doh.gif

na manau jau yra ax.gif
manasis 5d iki mmm atrode taip
user posted image
Atsakyti
Dėkui už komentarus... mirksiukas.gif Smagi naujiena būtų, jei nestuke.gif .
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2010 05 11, 23:20)
na, aš lyg kažką matau, bet jau nu  LABAI blanki antra juostelė. Bandyk ieškot geresnio testo arba marš pas gydytoją wink.gif

beje, tikrai žinau atvejį, kai vaiduokliukai netapo tikru nėštumu.


na, man karta buvo akivaizdus vaiduokliukas ir HCG rode, kad pati pati pradzia, bet prasidejo menesines... matyt tiesiog neisitvirtino unsure.gif bet uztat kitas ciklas buvo sekmingas nestuke.gif
Atsakyti