Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo testai

QUOTE(camelia1525 @ 2010 11 14, 11:03)
Jaigu esi Uk nueik i vaistine ir pasiteirauk ,zinau tikrai turi zvakuciu pazystama pirko pries pats gimdyma isistate namie kad ligoninei nereiketu 4u.gif


Ne, as ne UK... bet jau radau sprendima - homeopatiniu vaistu parduotuvej siandien ryte draugas nupirko zvakuciu ir tokio pacio tepalo ax.gif Tai isidejau ryte viena - kol kas jauciuosi daug geriau, bet as pramiegojau puse dienos blush2.gif, nes jau nakti prabudau su migrena, kuri is ryto nei kiek nepagerejo frusty.gif Tai ne per seniausiai issiritau is lovos ax.gif Na, bet manau, kad viskas susitvarkys rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos meginos,na ir as jungiuosi prie jusu nes turiu siokiu tokiu abejoniu taipat smile.gif pries dvi savaites pradejo taip skaudeti krutine ir pilvo apacia sakau jau cia man bus mm,bet jos turetu pagal viska buti dar tik po 3 savaiciu biggrin.gif ,tada as nusipirkau testuka, pasidarius irgi pamaciau nerysku vos vos iziurima vaiduokliuka,na galvoju cia kazkokia nesamone siandien jau savaite likusi iki mmm, bet jau taip skauda ta krutine tiesiog prisiliesti neymanoma dar taip nebuve,pasidariau testuka per pietus, bet jis nieko neparode tik I bruksneli, tai ir vel kyla abejoniu jauciu ryt dar is anksto ryto reikes pasidaryti, nes cia man tokios abejones
Atsakyti
QUOTE(tercija @ 2010 11 14, 15:46)
čia šiaip man dar iškilo klausimas, labai dažnai rašo forumuose, kad tik sužino kad nėščia ir jau lekia pas ginę, bet juk ji mato ta kūdikėlį tai kai mėnesinėws vėluoja pora savaičių ar ne?


mano nuomone, tai jei nestumas nepavojingas, nereiketu daryti jokio ultragarso, nes jis kenkia kudikeliui... bet jei tik yra kokiu pozymiu apie pavojus, tai jau niekur nedingsi sad.gif
Atsakyti
QUOTE(rutaute @ 2010 11 15, 17:22)
Sveikos meginos,na ir as jungiuosi prie jusu nes turiu siokiu tokiu abejoniu taipat smile.gif  pries dvi savaites pradejo taip skaudeti krutine ir pilvo apacia sakau jau cia man bus mm,bet jos turetu pagal viska buti dar tik po 3 savaiciu  biggrin.gif ,tada as nusipirkau testuka, pasidarius irgi pamaciau nerysku vos vos iziurima vaiduokliuka,na galvoju cia kazkokia nesamone siandien jau savaite likusi iki mmm, bet jau taip skauda ta krutine tiesiog prisiliesti neymanoma dar taip nebuve,pasidariau testuka per pietus, bet jis nieko neparode tik I bruksneli, tai ir vel kyla abejoniu jauciu ryt dar is anksto ryto reikes pasidaryti, nes cia man tokios abejones

Tai taip iseina, kad tau pradejo skaudeti pilva kai baigesi mm ? nes jei būtum nestuke.gif ir tarkim būtum sirgus tai jau testas tikrai ne vaiduokli rodytu, o tik po mėnesinių teoriškai pastoti įmanoma, bet požymiai atsiranda tik maždaug po 10 dienų.
Atsakyti
Na va o as jau tikejausi, kad mazu jau as nestuke.gif ,bet nieko palauksim ir dar man keista ryte pasimatavau temp tai buvo 37.3 nejaugi pries mmm pakyla jinai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rutaute @ 2010 11 15, 19:05)
Na va o as jau tikejausi, kad mazu jau as nestuke.gif ,bet nieko palauksim ir dar man keista ryte pasimatavau temp tai buvo 37.3 nejaugi pries mmm pakyla jinai? g.gif

'pakyla o mm dieną nukrenta. Ir šeip temperatūrosm metodas man niekada nepasiteisino verysad.gif na bet nenusimink, visada ateina kitas mėnesis su vė nauja galimybe 4u.gif
Atsakyti
O as ryt darysiuosi prie isbegdama i darba testuka ,paziuresim ka dabar parodys ,tikiuosi ryt ryte savo dienu nesulauksiu biskiuka uzsilaike 2 dienas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(camelia1525 @ 2010 11 15, 21:47)
O as ryt darysiuosi prie isbegdama i darba testuka ,paziuresim ka dabar parodys ,tikiuosi ryt ryte savo dienu nesulauksiu biskiuka uzsilaike 2 dienas blush2.gif

Bet užknisa kai reikia laukti būtent tomis dienomis ir ištisai bijai vos pilveliui suskaudus kad gal jau mm atkeliauja. Ar jums taip nebūna? aš tai atrodo minutes skaičiuoju. Kaži kada jau bus ramu kad tikrai jau nestuke.gif ir neateis tos mm?
Atsakyti
QUOTE(tercija @ 2010 11 15, 23:08)
Bet užknisa kai reikia laukti būtent tomis dienomis ir ištisai bijai vos pilveliui suskaudus kad gal jau mm atkeliauja. Ar jums taip nebūna? aš tai atrodo minutes skaičiuoju. Kaži kada jau bus ramu kad tikrai jau  nestuke.gif ir neateis tos mm?

g.gif Papasakociau as savo pirmo nestumo istorija ,bet labai ilgai rasyti.Bet trumpai....Papuoliau pries nestuma i auto avarija,susitrenkiau gimda,prasidejo visos bedos doh.gif Tai vat geriau ir antibijotikus ir Kt menesinem isaukti (po avarijos menesi iseiles kraujavau) poto dingo,testai nestumo nerodo visi neigemi gydijo rado tik cista stebejom kas pora sav gimda echoskopu nestumo nerado,galiausiai isiunte mane i KMUK operuoti cistos ,ogi blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif KMUK patikra pries operacija 13 sv.nestumas doh.gif nestuke.gif thumbup.gif O gimdos nuotraukos pries tai darytos ,visur tuscia,vaisiaus nematyti vat ir stebuklais netikek lotuliukas.gif Tai va dabar bijau,kad vel nuo manes nestumas "pasisleps" ax.gif
Atsakyti
Va čia tai istorija thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, papasakosiu ir as savo istorija. Taigi menesines veluoja pora dienu, kadangi maziukas butu laukiamas, tai jau su virpuliuku sirdelej nusipirkau NT. Ryte pasidariau, ogi II . Na dziaugsmo pilnos kelnes, bet... itarimas kad krutine nustojo skaudeti... o ir pykinimo nera... o ir juosteles nera labai ryskios. Atkreipiau demesi, nes butent netgi kontroline juostele neryski. Galvoju, ka as cia zaisiu, pasidarysiu HCG kraujo tyrima. Atsakymas nestumu net nekvepia. Grizus namo laikau testuka ir nesuprantu, kodel jis rodo antra juostele. O taip gaila... na ka gi pasiemiau pakuote ir jau mesiu i siuksliu deze... ogi ziuriu, kad ant paciso pakuotes gamintojo parasyta LH, ne HCG. Ten buna salia galiojimo laiko ant pakuotes visada uzrasyta raides ir serijos nr. Stalciuje kaip tik buvo kitas testukas, darytas dar pries menesiniu termina, kuris nieko nerode, ogi pasiziuriu, na tikrai prie serijos numerio parasytas HCG. O sitam, kuris buvo teigiamas LH... taigi supratau, kad matyt del vienodu pakuociu vaistineje sumaise, ir ant ovuliacijos testuku uzklijavo nestumo testuko instrukcija. Stai jums ir nestumo testai.
Perkant ant pakuotes butinai paziurekit ar HCG ar LH, kad nebutu tokio didelio nusivylimo kaip man... sirdute skauda, bet ka gi... lauksiu savo angeliuko toliau...
Atsakyti
QUOTE(izentrope @ 2010 11 15, 15:20)
mano nuomone, tai jei nestumas nepavojingas, nereiketu daryti jokio ultragarso, nes jis kenkia kudikeliui... bet jei tik yra kokiu pozymiu apie pavojus, tai jau niekur nedingsi sad.gif


Nekenkia ultragarsas, kalbejau apie tai su savo daktare, ji sake kad anksciau dar buvo abejojama del visisko jau saugumo, bet dabar jau yra irodyta kad tyrimas yra visiskai saugus smile.gif Tas pats ir mano nesciosios knygoje parasyta bei internete daug straipsniu apie tai skaiciau smile.gif
Atsakyti