Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo testai

Ar buvo kuriai nors kad pasirodo antras bruksnelis per 5 min.? man pirma karta po pusvalandzio, o antra po 15 min. cia normalu?
Atsakyti
QUOTE(dei2ka @ 2010 11 12, 23:02)
Ar buvo kuriai nors kad pasirodo antras bruksnelis per 5 min.? man pirma karta po pusvalandzio, o antra po 15 min. cia normalu?

Na manyciau taip 4u.gif O ka raso ant testo po kiek laiko vertinti jau nebegalima? (nors as su pirmu nestumu vertinau po gal pusvalandzio-ir man pasitvirtino) Gali buti kad pas tave mazas dar labai nestumas del to taip...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo camelia1525: 12 lapkričio 2010 - 21:11
QUOTE(camelia1525 @ 2010 11 12, 11:22)

Sveikute 4u.gif  Pabandyk dar pasidaryti viena testuka,as irgi kovoju su vaiduoklukais jau 4 testus pasidariau o jie visi man po kokiu 20 min parodo vos matoma vaiduokliuka bet jis ne baltas o sviesiai sviesiai rozinis....Lauksiu mmm dienos tada vel darysiu blush2.gif



O tu senai jau "testuoji"? Kiek pas tave dienu po ovuliacijos? 4u.gif

Man tai tie vaiduokliai greitai pasirodo - per kokias 2-4 min smile.gif Tai kaip ir telpu i laika blush2.gif Bet kazkaip norisi tvirtesnio irodymo biggrin.gif Pozymiai kaip ir neisnyko, o vakar dar pasportavau, tai galva apsisuko doh.gif Dabar zadu palaukti kokias 4 dienas ir vel darysiuos testa ax.gif Tikiuosi, kad bentsi karta rimciau atrodys blush2.gif
Atsakyti
Du testukus pirkau pigius, viena brangu ir visi po 5 min. parode ryskias dvi juosteles smile.gif
NEt po tryju testu jais negalejau patiketi, kad rodo tiesa, galvojau, kad meluoja, kol nepatvirtino gine.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamamia*: 12 lapkričio 2010 - 22:44
QUOTE(izentrope @ 2010 11 12, 23:31)
O tu senai jau "testuoji"? Kiek pas tave dienu po ovuliacijos? 4u.gif

Man tai tie vaiduokliai greitai pasirodo - per kokias 2-4 min smile.gif Tai kaip ir telpu i laika  blush2.gif Bet kazkaip norisi tvirtesnio irodymo  biggrin.gif Pozymiai kaip ir neisnyko, o vakar dar pasportavau, tai galva apsisuko  doh.gif Dabar zadu palaukti kokias 4 dienas ir vel darysiuos testa  ax.gif Tikiuosi, kad bentsi karta rimciau atrodys  blush2.gif

Man pries geras pora savaiciu viduri ciklo vos vos patepliojo,ir as pradejau darytis testukus, sian menama menesiniu diena bet pozymiu kad susirgsiu nejauciu mano ciklas 31 diena ,tai vat jai pora dienu dar nesusirgsiu tada vel kartosiu testa ,o siaip jau 4 testus esu pasidarius ir visi vaiduokliukai doh.gif As manau kad tave jau galima sveikinti ,jai per 5 min islenda vaiduokliukas tai manau tu nestuke.gif nes testas reaguoja tik i nestuma ir bereikalo po 5 min kita juostele neislystu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(mamamia* @ 2010 11 13, 00:41)
Du testukus pirkau pigius, viena brangu ir visi po 5 min. parode ryskias dvi juosteles smile.gif 
NEt po tryju testu jais negalejau patiketi, kad rodo tiesa, galvojau, kad meluoja, kol nepatvirtino gine.

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(camelia1525 @ 2010 11 13, 11:32)
Man pries geras pora savaiciu viduri ciklo vos vos patepliojo,ir as pradejau darytis testukus, sian menama menesiniu diena bet pozymiu kad susirgsiu nejauciu mano ciklas 31 diena ,tai vat jai pora dienu dar nesusirgsiu tada vel kartosiu testa ,o siaip jau 4 testus esu pasidarius ir visi vaiduokliukai doh.gif  As manau kad tave jau galima sveikinti ,jai per 5 min islenda vaiduokliukas tai manau tu nestuke.gif  nes testas reaguoja tik i nestuma ir bereikalo po 5 min kita juostele neislystu mirksiukas.gif
Papildyta:

4u.gif  4u.gif  4u.gif


oi, kaip as tikiuosi, kad viskas bus tvarkoje unsure.gif kazkaip baisu, kai testai tik vaiduokliukus rodo verysad.gif Gal cia blogai kas ir panasiai... Taip sunku islaukti tas svaites, kai galesiu nueiti pasitikrinti frusty.gif Nuotaika mano siandien nekokia - galva skauda, o dar ir kita problema prisidejo blush2.gif Na zinai, ten su iseinamaja anga blush2.gif Nezinau ir kur listi verysad.gif
Linkiu tau sulaukti normalaus teigiamo drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(izentrope @ 2010 11 13, 14:42)
oi, kaip as tikiuosi, kad viskas bus tvarkoje  unsure.gif kazkaip baisu, kai testai tik vaiduokliukus rodo  verysad.gif Gal cia blogai kas ir panasiai... Taip sunku islaukti tas svaites, kai galesiu nueiti pasitikrinti  frusty.gif Nuotaika mano siandien nekokia - galva skauda, o dar ir kita problema prisidejo  blush2.gif Na zinai, ten su iseinamaja anga  blush2.gif Nezinau ir kur listi  verysad.gif
Linkiu tau sulaukti normalaus teigiamo  drinks_cheers.gif  4u.gif


Čia tu apie hemorojų 4u.gif ?Man ir tas pats doh.gif Aš net giniui savo skambinau,nes beveik jokių žvakučių negalima naudot I nėštumo trimestrą doh.gif Ale nuramino jis mane,leido panaudot žvakučių. Gali nusipirkt "Hemorol",jos augalinės kilmės. Beje,jei turi kokių pažįstamų medžiotojų,tai supervaistas zuikio taukai.Sakėper dvi dienas pagerėja 4u.gif Laikykis,žinau,ką tai reiškia unsure.gif
O galvos skausmas,tai gali būt skysčių trūkūmas 4u.gif Pasistenk apie 2 ltr per parą išgert.Man padeda mirksiukas.gif

Laikykis,viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2010 11 13, 18:05)
Čia tu apie hemorojų 4u.gif ?Man ir tas pats doh.gif Aš net giniui savo skambinau,nes beveik jokių žvakučių negalima naudot I nėštumo trimestrą doh.gif Ale nuramino jis mane,leido panaudot žvakučių. Gali nusipirkt "Hemorol",jos augalinės kilmės. Beje,jei turi kokių pažįstamų medžiotojų,tai supervaistas zuikio taukai.Sakėper dvi dienas pagerėja 4u.gif  Laikykis,žinau,ką tai reiškia unsure.gif 
O galvos skausmas,tai gali būt skysčių trūkūmas 4u.gif Pasistenk apie 2 ltr per parą išgert.Man padeda mirksiukas.gif

Laikykis,viskas bus gerai mirksiukas.gif


Taip, apie hemoroju verysad.gif As dabar ne Lietuvoj, bet gal rasiu ir cia tokiu zvakuciu, nes jau nebegaliu kentet sad.gif O dar, matyt, susinervinau labai, tai spaudimas sukilo - tvinksi ir galvoj, ir uodegoj doh.gif lotuliukas.gif Juokingai nuskambejo biggrin.gif
Aciu uz palaikyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(izentrope @ 2010 11 13, 21:58)
Taip, apie hemoroju  verysad.gif As dabar ne Lietuvoj, bet gal rasiu ir cia tokiu zvakuciu, nes jau nebegaliu kentet sad.gif O dar, matyt, susinervinau labai, tai spaudimas sukilo - tvinksi ir galvoj, ir uodegoj  doh.gif  lotuliukas.gif Juokingai nuskambejo  biggrin.gif
Aciu uz palaikyma  4u.gif

Jaigu esi Uk nueik i vaistine ir pasiteirauk ,zinau tikrai turi zvakuciu pazystama pirko pries pats gimdyma isistate namie kad ligoninei nereiketu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif o jūs vaiduokliukais laikote testus kai būna neryški juostelė, ta prasme, ne tiek pat ryški, kiek kontrolinė ar tas, kurios būna vos matomos ar atsiranda po kelių valandų? Šeip vakar ryte pasidariau testą ir buvo tikrai vos matoma juostelė, bet ne kokia subėgus ar šeip įsivaizduojama, tiesiog laabai neryški, tai nusprendžiau šį ryta pakartot, nes pagal idėją turėtų būti jau ryškesnė, ir ką jūs manot, astsirado, nelabai ryški, bet jau normaliai matoma graži rožinė juostelė. Tai kaip manot jau galiu džiaugtis ar testuotis iki kol pasieksiu vienodą spalvą su kontroline? P.S. sirgti turėčiau šiandien, bet kolkas ramu. Nėštumas planuotas ir laaabai labai lauktaus, nes jau septintas mėnesis bandom...
Atsakyti
QUOTE(tercija @ 2010 11 14, 13:51)
Sveikos merginos smile.gif o jūs vaiduokliukais laikote testus kai būna neryški juostelė, ta prasme, ne tiek pat ryški, kiek kontrolinė ar tas, kurios būna vos matomos ar atsiranda po kelių valandų? Šeip vakar ryte pasidariau testą ir buvo tikrai vos matoma juostelė, bet ne kokia subėgus ar šeip įsivaizduojama, tiesiog laabai neryški, tai nusprendžiau šį ryta pakartot, nes pagal idėją turėtų būti jau ryškesnė, ir ką jūs manot, astsirado, nelabai ryški, bet jau normaliai matoma graži rožinė juostelė. Tai kaip manot jau galiu džiaugtis ar testuotis iki kol pasieksiu vienodą spalvą su kontroline? P.S. sirgti turėčiau šiandien, bet kolkas ramu. Nėštumas planuotas ir laaabai labai lauktaus, nes jau septintas mėnesis bandom...



Sveika wink.gif
As vaiduokliuku vadinu, kai islenda neryski juostele per ta nurodyta laika. Kai kurioms jis islenda veliau, bet jis be spalvos, tai greiciausiai vadinama isgaravimo linija, o jei su spalva, tai turetu reiksti, kad buvo rasta to HCG hormono smile.gif Kitas dalykas - as skaiciau, tik jau nepamenu kur, kad nemazai testu, nors ir raso, kad reakcijos laikas 5 min ir pan., sureaguoja daug veliau - po 20 ar net 30 min. schmoll.gif
Man vakar buvo bajeris - dariausi testa po pietu... vel islingo rozinis, bet vaiduokliu vaiduoklis blush2.gif Na, as palikau ta testa, sakau parodysiu, kai mano draugas gris... tai po 5 ar 6 val vietoj tos labai neryskios rozines juosteles pasirode normaliai iziurima, bet plona rozine juostele thumbup.gif Apsidziaugem, bet po to ir vel klausimas - o kodel taip velai? blink.gif
Tai vat - mano nuomone tokia: jei tik radai vaiduokli and savo testuko (na tik gal ne po 2 val blush2.gif ), tai lek pas gine, kad ji patvirtintu ar paneigtu smile.gif Arba jei imanoma, pasidaryk tiesiog kraujo testa ir po to pas gine, jei ten ras zmogaus augimo hormono atitinkama kieki ax.gif
Sekmes visoms bandancioms thumbup.gif Ir sveikinu tas, kurioms jau uzkibo lelis 4u.gif
Atsakyti
čia šiaip man dar iškilo klausimas, labai dažnai rašo forumuose, kad tik sužino kad nėščia ir jau lekia pas ginę, bet juk ji mato ta kūdikėlį tai kai mėnesinėws vėluoja pora savaičių ar ne?
Atsakyti