Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo testai

QUOTE(dei2ka @ 2010 11 09, 00:38)
Sveikos...
ir aš pagaliau prisiruošiau pasidaryti testuką. mm vėluoja 3 dienas. šiaip mm yra visada kas 32dienas. pasidariau testuką. po 5 min testas neigiamas, praėjus 25 min atsirado antras neryškus. ar čia taip būna, kad praėjus duotam laikui rodo bet ką? nes ant testo pakuotės parašyta, kad nekreipt dėmesio į tai kas matosi po 15 min...
asmeniskai as su pirmu nestumu vertinau ir man pasitvirtino mirksiukas.gif po keliu dienu pakartok dar tesuka ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo camelia1525: 09 lapkričio 2010 - 17:21
QUOTE(camelia1525 @ 2010 11 09, 18:20)
asmeniskai as su pirmu nestumu vertinau ir man pasitvirtino mirksiukas.gif  po keliu dienu pakartok dar tesuka ax.gif

tikiuosi bus teigiamas...labai labai noriu ir kartu labai bijau...
Atsakyti
labas vakaras ax.gif labai noriu patarimo - ar įmanoma nustatyti nėštumą praėjus 10 dienų nuo pastojimo? Problema tame, kad iki mėnesinių turiu suvartoti paskirtus vaistus, kurių negalima esant nėštumui ax.gif mmm turi būti lapkričio 15-16 ax.gif Kokį testą / tyrimą patartumėt atlikti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mucka @ 2010 11 10, 01:04)
labas vakaras ax.gif  labai noriu patarimo - ar įmanoma nustatyti nėštumą praėjus 10 dienų nuo pastojimo?


Vat man irgi įdomu - nuo kada testai jau fiksuoja hCG šlapime? T.y. koks minimalus dienų skaičius turėtų būti nuo pastojimo (tarkim, jei mylėtasi buvo per ovuliaciją), kad testas nėštumą parodytų?

Ir kitas klausimas - ne juostelė, o taškelis (ar tokia kiek paplaukusi mažutė dėmelė) prie Teigiamo rezultato - reiškia ką nors ar ne? g.gif Man niekad NT taip negrybaudavo, dabar - kažkoks nesusipratimas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 10 lapkričio 2010 - 18:49
QUOTE(flight @ 2010 11 10, 20:45)
Vat man irgi įdomu - nuo kada testai jau fiksuoja hCG šlapime? T.y. koks minimalus dienų skaičius turėtų būti nuo pastojimo (tarkim, jei mylėtasi buvo per ovuliaciją), kad testas nėštumą parodytų?

Ir kitas klausimas - ne juostelė, o taškelis (ar tokia kiek paplaukusi mažutė  dėmelė) prie Teigiamo rezultato - reiškia ką nors ar ne?  g.gif Man niekad NT taip negrybaudavo, dabar - kažkoks nesusipratimas doh.gif

Tiksliausia manau butu islaukti bent 10-14 dienu ,tada gal ir pradetu testas reaguoti ,nors siaip buna kad dar ir neparodo. ax.gif O del to kad kazkoks taskelis ar demele manau gal testas buvo pazeistas ,nes turi rodyti bruksneli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dei2ka @ 2010 11 09, 22:21)
tikiuosi bus teigiamas...labai labai noriu ir kartu labai bijau...

siandien ryte dariausi testa, tai nei vienas bruksnelis neatsirado sad.gif ar buvo kam nors taip?
Atsakyti
QUOTE(dei2ka @ 2010 11 11, 08:08)
siandien ryte dariausi testa, tai nei vienas bruksnelis neatsirado sad.gif ar buvo kam nors taip?


Tai vadinas testas buvo brokuotas 4u.gif Seniau info lapelyje rašydavo,jei neatsiranda nei viena juostelė,testo vertint negalima,reikia kartoti 4u.gif

____________

Visais laikais jautriausi NT budavo RapiPreg.Visada man parodydavo anksčiausiai.Nu bet dabar nerandu niekur jų pirkt blink.gif Deficitas blyn doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2010 11 11, 10:14)
Tai vadinas testas buvo brokuotas 4u.gif Seniau info lapelyje rašydavo,jei neatsiranda nei viena juostelė,testo vertint negalima,reikia kartoti 4u.gif

____________

Visais laikais jautriausi NT budavo RapiPreg.Visada man parodydavo anksčiausiai.Nu bet dabar nerandu niekur jų pirkt blink.gif Deficitas blyn doh.gif

rapipreg pirmadieni camelijos vaistinej pirkau. tai gal ten ne deficitas:) reiks dar karta bandyt.
Atsakyti
O va jau mane pradeda nervuoti tie vaiduokliai doh.gif Nieko jie man neryskeja schmoll.gif vakar vakare viena pasidariau ir sian dar ryte blink.gif Iki mmmm liko pagal mane 3-4 dienos doh.gif Ir manau man jos ateis,nes krutines speneliai tokie skaudus kad liemenele turiu uzsisegti ant pacio laisviausio verysad.gif
Atsakyti
Ne ten pataikiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alekto: 11 lapkričio 2010 - 14:35
Sveikos smile.gif

O mano situacija tokia - jau apie savaite vienos rusies nestumo testas rodo vaiduoklius, kiti - visai nieko nerodo... O dariausi tikrai nemazai ax.gif Nuo spejamos ovuliacijos man jau 3 savaites praejo verysad.gif Ps gydytoja kol kas neturiu kaip nueiti, nes esu svecioje salyje sad.gif Nervus tampo tie vaiduokliukai unsure.gif O simptomai netiesioginiai - pilvo maudimas, diegliukai, kartais stiprus, bet dazniausiai tik svelnus, prastai miegu, aisku menesiniu nesulaukiau - dabar man jau 39 ciklo diena, galva daznai skauda ir baisiai nepastovios nuotaikos, bet cia gali buti ir del to, kad nezinau, ar visgi esu nescia, ar ne...
Labai daug skaiciau ir radaru visokiu gydytoju paaiskinimu. Buna ir taip, kad kartais antra juostele iki galo ir neisryskeja, o padarius kraujo testa randamas normalus kiekis HCG. Dar buna tokiu variantu (aisku tiketis gal ir neverta, nes labai jau retas atvejis), kad HCG hormonas neisskiriamas i slapima ir tada jokie testai neparodys, kad esi nescia. Kitoms nestuma parodo labai velai ir t.t.

Tikiuosi, kad ir pas mane jau uzkibo blush2.gif Tik dar per anskti tikrinti blush2.gif

Ai, dar pamirsau pamineti, kad baltu isskyru (atsiprasau, jei kam slykstu 4u.gif ) nors kibirais semk lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo izentrope: 11 lapkričio 2010 - 16:20
[quote=izentrope,2010 11 11, 18:16]
Sveikos smile.gif

O mano situacija tokia - jau apie savaite vienos rusies nestumo testas rodo vaiduoklius, kiti - visai nieko nerodo... O dariausi tikrai nemazai ax.gif Nuo spejamos ovuliacijos man jau 3 savaites praejo verysad.gif Ps gydytoja kol kas neturiu kaip nueiti, nes esu svecioje salyje sad.gif Nervus tampo tie vaiduokliukai unsure.gif O simptomai netiesioginiai - pilvo maudimas, diegliukai, kartais stiprus, bet dazniausiai tik svelnus, prastai miegu, aisku menesiniu nesulaukiau - dabar man jau 39 ciklo diena, galva daznai skauda ir baisiai nepastovios nuotaikos, bet cia gali buti ir del to, kad nezinau, ar visgi esu nescia, ar ne...
Labai daug skaiciau ir radaru visokiu gydytoju paaiskinimu. Buna ir taip, kad kartais antra juostele iki galo ir neisryskeja, o padarius kraujo testa randamas normalus kiekis HCG. Dar buna tokiu variantu (aisku tiketis gal ir neverta, nes labai jau retas atvejis), kad HCG hormonas neisskiriamas i slapima ir tada jokie testai neparodys, kad esi nescia. Kitoms nestuma parodo labai velai ir t.t.

Sveikute 4u.gif Pabandyk dar pasidaryti viena testuka,as irgi kovoju su vaiduoklukais jau 4 testus pasidariau o jie visi man po kokiu 20 min parodo vos matoma vaiduokliuka bet jis ne baltas o sviesiai sviesiai rozinis....Lauksiu mmm dienos tada vel darysiu blush2.gif
Atsakyti