Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo testai

Laukiu kol as galesiu pakartoti NT nes sita per anksti dariau juostele,tai gerai isiziurejus pries sviesa lyg kazkas ir matosi (bet anksti dariausi dar iki mmmm liko 10 dienu ) ax.gif Sunku islaukti mirksiukas.gif
Atsakyti
as irgi dariausi ne ryte bet iskarto juosteles isryskejo,tiesa antroji nebuvo super ryski kaip pirma bet aiskiai matesi nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievuli @ 2010 11 04, 23:39)
as irgi dariausi ne ryte bet iskarto juosteles isryskejo,tiesa antroji nebuvo super ryski kaip pirma bet aiskiai matesi nestuke.gif

Na man reik dar gerai isiziureti nes netaip jau aiskiai ir matosi (gal tieciog ten kazkokia zyme kur turetu isrysketi antra juosele) na palauksim dar biskiuka ir matysim kaip cia parodys blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(camelia1525 @ 2010 11 04, 23:45)
Na man reik dar gerai isiziureti nes netaip jau aiskiai ir matosi (gal tieciog ten kazkokia zyme kur turetu isrysketi antra juosele) na palauksim dar biskiuka ir matysim kaip cia parodys  blush2.gif


zinoma kad palauk drinks_cheers.gif as spalio 25 dariausi tai nieko nerode,o vakar va parode nestuke.gif bet nuojauta ir savijauta aiskiai isdave kad turiu gyventoja;]stebek save,organizmas daug ka pasako;]
Atsakyti
QUOTE(Ievuli @ 2010 11 05, 00:21)
zinoma kad palauk drinks_cheers.gif as spalio 25 dariausi tai nieko nerode,o vakar va parode nestuke.gif bet nuojauta ir savijauta aiskiai isdave kad turiu gyventoja;]stebek save,organizmas daug ka pasako;]

Nuosirdziausi sveikinimai,lengvo nestumo 4u.gif o kokia buten savijauta Jusu buvo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo camelia1525: 04 lapkričio 2010 - 22:35
o as buvau jau nusivylus praeita menesi, kad ir vel nepasiseke, bet is ebay buvau uzsisakius ovuliacijos testukus plius kartu buvo 20 nestumo testu, bet jau toki miniatiuriniai, tai va kai juos gavau tai galvoju ai viena sugadinsiu ir ka jus galvojat, parode vaiduokliuka thumbup.gif na tai testus taip ir dariausi gal kokia 11 dienu ir stebejau ryskejancia antra juostele smile.gif ir stai mano pilveliui jau 7 savaites thumbup.gif o ovuliacijos testukai taip ir liko nepanaudoti verysad.gif
Atsakyti
Man nieko neparode schmoll.gif ( na cia buvo pries 8m) o nestuke.gif buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ciakatyte @ 2010 11 06, 20:32)
o as buvau jau nusivylus praeita menesi, kad ir vel nepasiseke, bet is ebay buvau uzsisakius ovuliacijos testukus plius kartu buvo 20 nestumo testu, bet jau toki miniatiuriniai, tai va kai juos gavau tai galvoju ai viena sugadinsiu ir ka jus galvojat, parode vaiduokliuka  thumbup.gif  na tai testus taip ir dariausi gal kokia 11 dienu ir stebejau ryskejancia antra juostele  smile.gif  ir stai mano pilveliui jau 7 savaites  thumbup.gif  o ovuliacijos testukai taip ir liko nepanaudoti  verysad.gif

O man ydomu kokia jus juostele laikot vaiduokliuku? butu ydomu jai viena kita pakomentuotu smile.gif Didziausi sveikinimai nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(camelia1525 @ 2010 11 07, 12:46)
O man ydomu kokia jus juostele laikot vaiduokliuku? butu ydomu jai viena kita pakomentuotu smile.gif  Didziausi sveikinimai nestuke.gif  4u.gif

Mano tokia juostele kaip pirmas testa sitoj nuotraukoj (paciam virsuj nuotraukyte) http://www.supermama...;#entry14572595
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo camelia1525: 07 lapkričio 2010 - 11:44
Sveikos...
ir aš pagaliau prisiruošiau pasidaryti testuką. mm vėluoja 3 dienas. šiaip mm yra visada kas 32dienas. pasidariau testuką. po 5 min testas neigiamas, praėjus 25 min atsirado antras neryškus. ar čia taip būna, kad praėjus duotam laikui rodo bet ką? nes ant testo pakuotės parašyta, kad nekreipt dėmesio į tai kas matosi po 15 min...
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Man šiandien parodė testas II ir gan ryškias abi. Kažkaip nesitiki, kad galiu būt nestuke.gif Buvau pas gine 10.25, pasakė, kad kiaušidės ruošiasi sirgti ir nėštumo nėra. Paisariau testuką kažkur po savaitės, parodė I juostelę. Mėnesinių nesulaukiu jau nuo 09.18. Požymiai kaip ir yra: krūtinė jautri, padidėjus, pykina, bloga. O šiandien išryškėjo abi juostelės. Nežinau ar tikėti ką rodo testas ar per anksti nesidžiaugti? g.gif užsirašiau apžiūrai, bet tik mėnesio gale... doh.gif
Atsakyti
sveiki dariausi testa setadieni buvo negiamas, nesenai pasidariau antra is kart atsirado I po 4 min II labai ne ryskus bet iziurimas ir staiga tingo tai dabar ir nezinau ka galvoti ax.gif
Atsakyti