Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo testai

QUOTE(gerberiuke @ 2010 11 02, 15:08)
sveikutes,

o as noriu pasitarti - nelabai radau informacijos...
neistverusi, likus 3 dienom iki MM, pasidariau instant view testa, po kokiu 10-15 min isryskejo II juosteles, antroji neryski... ir ka dabar galvoti? ar sis testas prie melagingu, ar gali buti didesne viltis, kad jau kazkas yra  nestuke.gif

antroji juostele visad buna neryskesne esant jau nestumui, gali jau ir itark kazka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sileste: 02 lapkričio 2010 - 13:11
QUOTE(sileste @ 2010 11 02, 14:11)
antroji juostele visad buna neryskesne esant jau nestumui, gali jau ir itark kazka smile.gif

mane tik neramina tai, kad isryskejo ne iskart, nes juk rasoma, kad negalima vertinti veliau nei po 7 min... o cia po 10-15 isryskejo... aisku ne po keliu valandu... oj... smile.gif reikes dar viena nusipirkti ir ryt ryte pabandyti pasidaryti...
Atsakyti
QUOTE(gerberiuke @ 2010 11 02, 14:28)
mane tik neramina tai, kad isryskejo ne iskart, nes juk rasoma, kad negalima vertinti veliau nei po 7 min... o cia po 10-15 isryskejo... aisku ne po keliu valandu... oj... smile.gif reikes dar viena nusipirkti ir ryt ryte pabandyti pasidaryti...

na man ir taip buvo... isryskejo daug veliau turbut po 10 min. kai papasakojau vaistininkei smile.gif tai ji nusisypsojo ir sako imk dar viena pabandyti jei dar netiki smile.gif
Kita diena isryskejo greiciau ir klausimu bei abejoniu nebuvo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(3mamavita @ 2010 11 02, 16:10)
na man ir taip buvo... isryskejo daug veliau turbut po 10 min. kai papasakojau vaistininkei smile.gif tai ji nusisypsojo ir sako imk dar viena pabandyti jei dar netiki smile.gif
Kita diena isryskejo greiciau ir klausimu bei abejoniu nebuvo tongue.gif

o kada jus pradejo pykinti?
as nenoriu isikalbeti, bet nuo savaitgalio mane toks sleikstulys kartais apima... iki sios dienos galvojau, gal skrandis streikuoja... o dabar jau pradedu abejoti... ar gali pykinimas taip anksti pasireikesti? bet man ne ryte, po pietu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gerberiuke: 02 lapkričio 2010 - 15:17
QUOTE(gerberiuke @ 2010 11 02, 16:14)
o kada jus pradejo pykinti?
as nenoriu isikalbeti, bet nuo savaitgalio mane toks sleikstulys kartais apima... iki sios dienos galvojau, gal skrandis streikuoja... o dabar jau pradedu abejoti... ar gali pykinimas taip anksti pasireikesti? bet man ne ryte, po pietu...

na su berniuku is vis nepykino smile.gif su antra mergyte gerai nepamenu, bet ne is karto smile.gif o su trecia nuo 6 sav. turiu uzsirasiusi tongue.gif nors kitas pykinti pradeda net mm nesulaukus tongue.gif gal ir ne skrandis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(3mamavita @ 2010 11 02, 17:20)
na su berniuku is vis nepykino smile.gif su antra mergyte gerai nepamenu, bet ne is karto smile.gif o su trecia nuo 6 sav. turiu uzsirasiusi tongue.gif nors kitas pykinti pradeda net mm nesulaukus tongue.gif gal ir ne skrandis tongue.gif

kaip noretusi, kad ir ne skradis butu, ir kad nestuke.gif jau is tiesu buciau...
na nieko, kantrybes kantrybes ir dar karta kantrybes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gerberiuke @ 2010 11 02, 15:14)
o kada jus pradejo pykinti?
as nenoriu isikalbeti, bet nuo savaitgalio mane toks sleikstulys kartais apima... iki sios dienos galvojau, gal skrandis streikuoja... o dabar jau pradedu abejoti... ar gali pykinimas taip anksti pasireikesti? bet man ne ryte, po pietu...


taip taip, mane ir panasus pojuciai kamuoja jau kelinta diena. Siandien tesesi iki pietu, vakar pvz visa diena prastai jauciaus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ekona @ 2010 11 02, 16:51)
taip taip, mane ir panasus pojuciai kamuoja jau kelinta diena. Siandien tesesi iki pietu, vakar pvz visa diena prastai jauciaus  doh.gif

Tarsi as buciau parasius.. mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos, norejau paklausti jusu nuomones. Siandien nusipirkau NT ,,One step repid test", vaistininke paske, kad ji daryti ryte. O jeigu as ji atlikciau siandien diena ar yra tikimybe, kad jis parodys teisinga rezultata? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(raimute89 @ 2010 11 04, 12:32)
sveikos, norejau paklausti jusu nuomones. Siandien nusipirkau NT ,,One step repid test", vaistininke paske, kad ji daryti ryte. O jeigu as ji atlikciau siandien diena ar yra tikimybe, kad jis parodys teisinga rezultata?  blush2.gif


Dariausi su siuo, tik pirkau pati pigiausia, 4 lt berods. Dariausi dienos metu tai iskart teigiama parode biggrin.gif Manau jei jau tikrai nestuke.gif tai bet kuriuo paros metu parodytu dvi juosteles
Atsakyti
QUOTE(ekona @ 2010 11 04, 14:45)
Dariausi su siuo, tik pirkau pati pigiausia, 4 lt berods. Dariausi dienos metu tai iskart teigiama parode  biggrin.gif Manau jei jau tikrai  nestuke.gif tai bet kuriuo paros metu parodytu dvi juosteles


drinks_cheers.gif man parode vidury dienos nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
dekui uz atsakymus mirksiukas.gif
Atsakyti