Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo testai

sveikinimai "triju juosteliu" naujai nestukei smile.gif smile.gif smile.gif

norejau pasidziaugti, kad man neprireike tiek testu, kiek buvau uzsipirkusi, man siti testai parode 8 dpo, abiem nestumais smile.gif tai jau jautresniu as neisivaizduoju ar gali buti, panasaus jautrumo yra easycup puodelis, bet jo kaina doh.gif

p.s. o del tos trecios juosteles, tai man panasiai yra buve (esu per gyvenima padariusi kokius 90 testu, patikekit), tai su rapipreg taip buna, kad tiesiog dazas "nubega" kai dziusta juostele, ir subega i viena vieta- gal cia tas atvejis?
Atsakyti
speju man tos trys juosteles melavo, nes snd pasidariau rapipreg testuka, nieko neizvelgiau.. verysad.gif cia turbut is tu atveju, kai testukai meluoja...
Atsakyti
as su abiem nestumais dariausi mazdaug 4sav ir abu kartus parode teigiama ir teisinga varianta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kutikutule @ 2010 10 22, 15:13)
speju man tos trys juosteles melavo, nes snd pasidariau rapipreg testuka, nieko neizvelgiau..  verysad.gif  cia turbut is tu atveju, kai testukai meluoja...


Arba... vis dėlto nėštumo nėra... g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Negalvojau, kad taip greit teks, bet ateinu ir aš į "testukų klubą" biggrin.gif

Mano mėnesinės paprastai labai reguliarios - 28-29d., dėl įvairių stresų ar kelionių kokių kartais būna, kad pavėluoja porą dienelių. Bet šįkart turiu priežasčių įtarinėt - paskutiniai nesaugūs santykiai buvo spalio 12, o ovuliacija, jei skaičiuojant pagal "standartą", turėjo būt spalio 14. Ir mėnesinės turėjo prasidėt spalio 27, jei skaičiuot pagal 28d. ciklą... Reiškias, jau vėluoja tris dienas... Šiaip aš jau tikėjaus, kad šį mėn. veluos, nes buvo visokių stresų didelių, bet vis tik ėmiau šiandien ir nusipirkau du testus Eurovaistinej - vienas "Viola" (atseit labiau jautrus) apie 19lt, kitas "easyTest", apie 6lt.
Kadangi kantrybės neturiu, ryto nelaukiau, ėmiau šįvakar ir pasidariau "Viola" - nu matos antra juostelė, tik labai neryški, rausva, blyški, bet matos... Tikrai ne tokio ryškumo, kaip instrukcijoj, bet akivaizdžiai matos, kad yra.
Nežinau, ką ir galvot g.gif Ryte mėginsiu ta pigesnį darytis...
Atsakyti
QUOTE(Avis @ 2010 10 31, 02:12)
Kadangi kantrybės neturiu, ryto nelaukiau, ėmiau šįvakar ir pasidariau "Viola" - nu matos antra juostelė, tik labai neryški, rausva, blyški, bet matos... Tikrai ne tokio ryškumo, kaip instrukcijoj, bet akivaizdžiai matos, kad yra.
Nežinau, ką ir galvot  g.gif Ryte mėginsiu ta pigesnį darytis...


Jeigu matos, tai galvoti nereikia, reikia dziaugtis mirksiukas.gif Neatsiras ta juostele is niekur nieko mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai kad, tsakant škias, šakėm rašyta dar čia, man atrodo... Šįrytinis testas dar neryškesnį vaiduoklį parodė g.gif Pilvą maudžia kaip prieš mėnesines, tai variantai tik du: arba "pramuš" greit, arba dėl nėštumo maudžia g.gif
Jei iki antradienio mėnesinių nesulauksiu, mausiu kraujo daryt...
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2010 10 31, 15:58)
Jeigu matos, tai galvoti nereikia, reikia dziaugtis mirksiukas.gif Neatsiras ta juostele is niekur nieko mirksiukas.gif


deja, atsiranda kartais. Nereikia nurašyti. Testus reikia darytis kada priklauso ir kaip priklauso, norint išvengti visokių nesamonių. Pasisemt kantrybės ir laukt, o ne spėliot.
Atsakyti
Na, manau, tikrai ne per anksti dariausi, juk jau dvi savaitės praėjo, o ir mėnesinės jau keturias dienas vėluoja... Tik kad tas vaiduokliškumas atsakymo labai užknisa doh.gif Kažkoks nei taip, nei ne...
Atsakyti
Testas Viola parode nestuma vos 3 savaiciu wink.gif
Atsakyti
Snd nusipirkau pigiausia testa 3,99. Dariausi dienos metu, parode kad teigiamas. Menesines veluoja jau geras tris savaites, krutine padidejus ir sujautrejus, plius pastovus alkis ir mieguistumas.
Atsakyti
sveikutes,

o as noriu pasitarti - nelabai radau informacijos...
neistverusi, likus 3 dienom iki MM, pasidariau instant view testa, po kokiu 10-15 min isryskejo II juosteles, antroji neryski... ir ka dabar galvoti? ar sis testas prie melagingu, ar gali buti didesne viltis, kad jau kazkas yra nestuke.gif
Atsakyti