Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo testai

Sveikos 4u.gif ikisiu ir as savo trigrasi ax.gif siandien dariau NT, ir jis man paliko visai neaiskus g.gif konroline juostele ok - ryski, raudona, o antra kaip cia pasakius...tik vienas jos krasciukas (yra du ibrezti krastai tarp kuriu turi nusidazyti raudonai) yra raudonas, toks plonyyytis palyginus su kontroline unsure.gif ir jis visai ne toks vaiduoklis, kuris visom vaidenas (ne toks raudonas, bet plocio kaip kontroline) doh.gif ar tai kazkoks brokas? ryt kartosiu testa. Testuojuos, nes jau nuo 3d. sio men iki daba vis dar teplioju rudai (jau 32 CD), jau nieko nebesuprantu verysad.gif
Atsakyti
As siandien pradejau tiketi..

Dariausi 2 testukus, abu po 15 min. rode tokius labai labai blankius, vos matomus vaiduokliukus, veliau jie siek tiek isryskejo, bet vis tiek liko pakankamai vaiduokliski smile.gif beje, vienas is ju - irgi tik su roziniu krasteliu, labai plonu, ne per visa juostele..

Netekau kantrybes, nuejau pasidaryti hcg tyrimo (33 Lt sumokejau ir ramu, nereikia pirkti nestumo testu uz ta pacia suma ir nervuotis tongue.gif ), siandien gavau atsakyma 80 thumbup.gif . Tai labai ankstyvas nestumas ir dabar man aisku, kodel nestumo testai rode blyskia juostele 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Et_cetera: 15 spalio 2010 - 14:45
QUOTE(Et_cetera @ 2010 10 15, 17:43)
As siandien pradejau tiketi..

Dariausi 2 testukus, abu po 15 min. rode tokius labai labai blankius, vos matomus vaiduokliukus, veliau jie siek tiek isryskejo, bet vis tiek liko pakankamai vaiduokliski  smile.gif beje, vienas is ju - irgi tik su roziniu krasteliu, labai plonu, ne per visa juostele..

Netekau kantrybes, nuejau pasidaryti hcg tyrimo (33 Lt sumokejau ir ramu, nereikia pirkti nestumo testu uz ta pacia suma ir nervuotis tongue.gif ), siandien gavau atsakyma 80  thumbup.gif . Tai labai ankstyvas nestumas ir dabar man aisku, kodel nestumo testai rode blyskia juostele  4u.gif


Sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2010 10 15, 16:50)



Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Et_cetera @ 2010 10 15, 15:43)
As siandien pradejau tiketi..

Dariausi 2 testukus, abu po 15 min. rode tokius labai labai blankius, vos matomus vaiduokliukus, veliau jie siek tiek isryskejo, bet vis tiek liko pakankamai vaiduokliski  smile.gif beje, vienas is ju - irgi tik su roziniu krasteliu, labai plonu, ne per visa juostele..

Netekau kantrybes, nuejau pasidaryti hcg tyrimo (33 Lt sumokejau ir ramu, nereikia pirkti nestumo testu uz ta pacia suma ir nervuotis tongue.gif ), siandien gavau atsakyma 80  thumbup.gif . Tai labai ankstyvas nestumas ir dabar man aisku, kodel nestumo testai rode blyskia juostele  4u.gif


Sveikinu drinks_cheers.gif Labai dziugu, kai pasitvirtina tie vaiduokliai 4u.gif Kadangi testas, kuris tiek neaiskumu man sukele buvo kazkoks kinietiskas, tai ir galvoju ar cia brokas, ar cia kas g.gif Jei teisingai supratautavo antroji juostele buvo kaip siulelis, na ta prasme tik jos krastelis buvo rausvas? As irgi galvoju nesvaistyti lt NT, o pasidaryt kraujo tyrima ax.gif Dar skubu paklaust, zinai kiek laiko galejo praeit nuo galimo pastojimo? 80 tai cia kaip suprantu dar labai mazas nestumas g.gif Pasakok viska lotuliukas.gif ir dar karta sveikinu thumbup.gif
Atsakyti
[quote=PupaMeta,2010 10 15, 18:24]Sveikinu  drinks_cheers.gif  Labai dziugu, kai pasitvirtina tie vaiduokliai  4u.gif  Kadangi testas, kuris tiek neaiskumu man sukele buvo kazkoks kinietiskas, tai ir galvoju ar cia brokas, ar cia kas  g.gif  Jei teisingai supratautavo antroji juostele buvo kaip siulelis, na ta prasme tik jos krastelis buvo rausvas? As irgi galvoju nesvaistyti lt NT, o pasidaryt kraujo tyrima  ax.gif Dar skubu paklaust, zinai kiek laiko galejo praeit nuo galimo pastojimo? 80 tai cia kaip suprantu dar labai mazas nestumas  g.gif  Pasakok viska  lotuliukas.gif  ir dar karta sveikinu  thumbup.gif
[/quote]

Dekui uz sveikinimus, tikiuosi ir Jus bus galima greitai sveikinti  4u.gif  wub.gif

As naudojau rapipreg abu kartus, tai ne pats prasciausias tas testas, bet...tikrai taip - krastas kaip siulelis... blink.gif

Nuo apvaisinimo dabar kazkur 3 savaites galetu buti, tai nuo implantacijos iseina 2 savaites.. Kadangi hcg, kiek zinau, nuo implantacijos pradeda dideti, tai as taip ir skaiciuoju, kad nestumui 2 savaites, nors gydytoja, skaiciuodama nuo paskutiniu mmm man paskaiciuotu visas 4 savaites doh.gif

Sunku suprast tuos skaiciavimus, bet pagal mane viskas logiska - nuo implantacijos dvi savaites ir pagal hcg yra dvi savaites  nestuke.gif
[/quote]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Et_cetera: 15 spalio 2010 - 21:21
[quote=Et_cetera,2010 10 15, 22:19]
Dekui uz sveikinimus, tikiuosi ir Jus bus galima greitai sveikinti  4u.gif  wub.gif

As naudojau rapipreg abu kartus, tai ne pats prasciausias tas testas, bet...tikrai taip - krastas kaip siulelis... blink.gif

Nuo apvaisinimo dabar kazkur 3 savaites galetu buti, tai nuo implantacijos iseina 2 savaites.. Kadangi hcg, kiek zinau, nuo implantacijos pradeda dideti, tai as taip ir skaiciuoju, kad nestumui 2 savaites, nors gydytoja, skaiciuodama nuo paskutiniu mmm man paskaiciuotu visas 4 savaites doh.gif

Sunku suprast tuos skaiciavimus, bet pagal mane viskas logiska - nuo implantacijos dvi savaites ir pagal hcg yra dvi savaites  nestuke.gif
[/quote]
[/quote]

Aciu uz issamu paaiskinima 4u.gif o gal galetumet imest nuotraukyte to testuko? Noreciau palyginti g.gif jei nebutu labai sunku ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos snd ryte pasidariau NT, ikeliu foto, noreciau suzinot jusu nuomone ar jis gali but teigiamas ar nea? po pietu dar pasidariau kita su juostele, tai ten nlb ka iziurejau g.gif nuotraukos ne pacios geriausios kokybes, kitaip nemokejau blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kutikutule @ 2010 10 21, 22:16)
sveikos snd ryte pasidariau NT, ikeliu foto, noreciau suzinot jusu nuomone ar jis gali but teigiamas ar nea? po pietu dar pasidariau kita su juostele, tai ten nlb ka iziurejau  g.gif  nuotraukos ne pacios geriausios kokybes, kitaip nemokejau  blush2.gif


As aiskiai iziuriu vaiduokliuka, ypac antrojoje nuotraukyteje. Kas idomiausia, tarp abieju juosteliu man dar trecia juostele vaidenasi lotuliukas.gif Turbut mano akys pavargusios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2010 10 21, 20:56)
As aiskiai iziuriu vaiduokliuka, ypac antrojoje nuotraukyteje. Kas idomiausia, tarp abieju juosteliu man dar trecia juostele vaidenasi lotuliukas.gif Turbut mano akys pavargusios biggrin.gif


aha tai gal dvynukai nusimato lotuliukas.gif juokauju, siaip yra paciam kraste ta juostele tokia irgi rausva, tai gal sakau koks brokuotas g.gif bijau vilciu sau daug teikt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kutikutule @ 2010 10 21, 23:15)
aha tai gal dvynukai nusimato  lotuliukas.gif  juokauju, siaip yra paciam kraste ta juostele tokia irgi rausva, tai gal sakau koks brokuotas  g.gif bijau vilciu sau daug teikt  unsure.gif


Ta juostele virs T raides, gana aiskiai matosi. As dariausi NT kai 4 savaites buvo, tai irgi panasaus ryskumo juostele (tik as ta popierini testa naudojau).
Atsakyti
Kaip bebūtų keista, trečią juostelę matau ir aš. Vakar nieko nerašiau, sakau, pagalvos žmonės kad visai jau kukū man biggrin.gif , bet, žiūriu, ne aš viena matau ją wink.gif
Atsakyti