Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo testai

QUOTE(fak @ 2010 09 28, 16:18)
sveikos. gal galit patart? pries kelias savaites dariausi du NT,buvo neigiami. per tas 8 sav buvo kaip ir priklauso menesines du kartus. taciau kazko pucia pilva, jau savaite,i rlyg viduriai kietesni. skauda pilvo apacia kaireje puseje. mano organzimas gan jautrus tai manau kad gal didesniu pozymiu butu... be tjau nebezinau,labai bijau. ar galejo testas meluot?

na, jei nestumas dar labai mazas, tai NT gali nerodyti dar, be to kaip is moteru patirties matosi, kad ir 6-ta nestumo savaite NT rodo, kad nesilaukia mirksiukas.gif Cia neprispeliosi, palauk dar, gal mmm ateis, jei ne, kartok NT. Na, o jei nera kantrybes, tada pasidaryk kraujo tyrimuka ir viskas bus aisku mirksiukas.gif

domutiene, kokios naujienos, gel NT vaiduokliaut jau pradejo biggrin.gif ?!
Atsakyti
na man sianden vel nebeskauda,jei siektiek pakirbina kur ir viskas. tik pilva pucia dar vistiek. man tos menesines buvo ,ir dabar turetu buti uz keliu savaiciu. nebegaliu jau kaip laukiu sad.gif skaiciau kad gimda galima jaust paciupinejus?
Atsakyti
QUOTE(Kyvis @ 2010 09 23, 20:56)
Kiek teko girdeti tai daugeliui jei jau pasirode II po ilgesnio laiko nei nurodyta instrukcijoje, tai ir pasitvirtino nestumas (nors instrukcijos sako tuo netiketi).
Ir priesingai, jei nestumo nera, nei po valandos, nei po paros neisryskeja niekas (praejusi cikla jau net abejoniu neturejau, kad  nestuke.gif , bet nieko nerode testas, tai padejau i sona, nusprendus kad dar per anksti ir po keliu d atejo mm. O testas ir praejus parai rode viena liudna bruksniuka  ax.gif )


pritariu is savo patirties ax.gif pasidariau pirma NT likus kelioms dienoms iki mmm..pasiziurejau 5min praejo - nieko, na ir pasidejau i sali.. grizus po darbo (nebutu moteriskas smalsumas), issitraukiau paziureti.. ogi antra rozine isryskejus! wub.gif bet neee, pagalvojau, nesamone, po tiek laiko bet kas gali isrysketi doh.gif po keliu dienu pakartojau.. si karta jau isryskejo vaiduokliukas po pusvalandzio..nepatikejau lotuliukas.gif tada dar po keliu dienu jau ryskejo vaiduokliukai po 5 min..tada prasidejo NT darymas kiekviena diena, kol gine patvirtino nestuma mirksiukas.gif
vienzo, merginos, jei NT rodo rozini vaiduokliuka (ne pilka, bet rozini), tikrai daug tikimybes, kad kazkas jau apsigyveno pilvukelyje mirksiukas.gif wub.gif

Sekmes visoms! 4u.gif

P.S. testai buvo pigiausi is Eurovaistines mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano nuomone, jei jau yra nėštumas, tai rodo net ir pigiausias testas. Dėl ankstyvo įsitikinimo, dar nesulaukus menamų mėnesinių dienos, tai jei labai smalsu, geriau HCG pasidaryti(bet kainuoja ~35 litus).
Eurovaistinėje ir Norfos vaistinėje patys pigiausi testai, nes kazkurioje smulkioje vaistineje pries pora saviciu uz toki pati testa sumokejau 10,5 litu ( daugiau ten kojos nekelsiu), o eurovaistineje tas pats 5,99(plesikai blink.gif )
Atsakyti
Papasakosiu ir aš savo NT darymo istoriją smile.gif
Esu sugadinsu jau nemazai NT.
Paskutinės mmm prasidėjo rugsėjo 1 dieną, ta dieną patepliojo, kitas dienas kaip ir normaliai sirgau, tik gal šiek tiek silpniau. Šį mėnesį nesulaukiau mmm ir pradėjau gadinti testus smile.gif
Pirmą pasidariau rugsėjo 30 dieną - rodė vaiduokliuką, antrą testą dariausi spalio 1d. ryte, trečią - spalio 1d. vakare, ketvirtą - spalio 2d. ryte ir penktą - spalio 3d. ryte. isi testai rodė II, tik kad antroji jusotelė nebuvo tokia ryški kaip pirmoji, bet vistiek buvo... Aš vis dar netikiu... Vyras sako, kad negali 5 testai iš eilės meluoti... Na bet aš nežinau... galvoju dar nusipirkti Rapipreg kasetę, bet nerandu vaistinėse. taip pat turbūt reikėtų pasidaryti kraujo tyrimus/ Gal žinote kur Vilniuje greitai be užsirašymų, ilgų eilių atlieka kraujo tyrimus nustatant nėštumą?
Nes aš vis dar netikiu... Taip ilgai laukėme stebuklo ir bijau dabar prisisvajoti, kad tik viskas būtų gerai smile.gif
Atsakyti

QUOTE(Rudaake2 @ 2010 10 06, 11:28)
galvoju dar nusipirkti Rapipreg kasetę, bet nerandu vaistinėse.

Nepanikuokite, jei rodo - vadinasi rodo. Palaukite nuo paskutinio testo darymo trejetą dienelių ir vėl pakartokite. Jei nėštumas yra, hCG koncentracija šlapime didės ir antroji juostelė ryškės.
Atsakyti
Tai vat rytoj kaip tik reikės dar vieną testuką pasidaryti. Bet labai noriu ir kraujo tyrimus pasidaryti... Tik nežinau, kur čia Vilniuje galėčiau pasidaryti skubiai smile.gif Ir Ginekologę reikia kokią gerą susirasti smile.gif Reiks paskaitinėti supermamą., gal rasiu atsiliepimus ir išsirinskiu smile.gif Turbūt, kad reikėtų jau registruotis, nes eilės visur...
Atsakyti
Paskaitinėjau šiek tiek Jūsų tema ir nutariau kreiptis i Jus 4u.gif gal kam taip buvo ax.gif Testo antrasis I atsiranda, o vėliau ir pakankamai matomai išryškėja tik praėjus laikui nurodytam ant testo (ant testų parašyta, kad rezultato vertinti po tiek laiko jau nebegalima). Tai ir nežinau ar čia man jau džiaugtis ar dar gyventi nežinomybeje blush2.gif
Su pirmuoju nestuke.gif II iš karto buvo ryšku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(..Virginija.. @ 2010 10 07, 21:34)
Paskaitinėjau šiek tiek Jūsų tema ir nutariau kreiptis i Jus  4u.gif  gal kam taip buvo  ax.gif  Testo antrasis I atsiranda, o vėliau ir pakankamai matomai išryškėja tik praėjus laikui nurodytam ant testo (ant testų parašyta, kad rezultato vertinti po tiek laiko jau nebegalima). Tai ir nežinau ar čia man jau džiaugtis ar dar gyventi nežinomybeje  blush2.gif
Su pirmuoju  nestuke.gif II iš karto buvo ryšku  smile.gif


As manau, kad jau gali dziaugtis. Po poros dienu pakartok testa, jei antra juostele isryskes greiciau ir bus ryskesne, tai jau gali buti garantuota smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gilena @ 2009 12 04, 12:19)
Sveikos mergaites, pasidalinkime: Kada daretes NT-testuka pries ar po mmmm ?Ar iskarto NT parode rezultata , ar daretes kelis kartus( ir po kurio laiko mazdaug ji daretes po savaites , po 2 savaiciu , kai isnyko mmm )? .Pries darydami testuka ar jau buvo kokie nors lydimi N.pozymiai , kaip isnykusios mmm, pykinimas, sleikstulys, jautri krutine, ar tie pozymiai atsirado  veliau po NT ?


Dariausi kokios 4 d. preis turejusias but mmm. Aisku rezultata reikejo labai labai egrai issiziuret, nes buvo labai blyski, bet tikrai buvo. po keliu dienu pakartojus jau buvo ryskesne. O dariausi taip anksti nes jau turejau itarimu, nes labai labai pykino. net paciai keista kad taip anksti, galvojau kad siaip nuo isisnekejimo ar nervu, deja pykinimas tik stiprejo ir niekur nedingo. ax.gif
Atsakyti
sveikos,
pasidariau vakar testą-pirmas brūkšnelis laaabai ryškus,o antras irgi matyti,tik ryškumu neprilygsta pirmajam.šiandien vėl pakartojau-tas pats...tad net nežinau ką ir galvoti g.gif ar neturėtų būt vienodai ryškūs?gal neauginti vilties blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gertrūda @ 2010 10 14, 19:16)
sveikos,
pasidariau vakar testą-pirmas brūkšnelis laaabai ryškus,o antras irgi matyti,tik ryškumu neprilygsta pirmajam.šiandien vėl pakartojau-tas pats...tad net nežinau ką ir galvoti g.gif ar neturėtų būt vienodai ryškūs?gal neauginti vilties blush2.gif


Sveikinu 4u.gif Nesvarbu, kad antrasis bruksnelis nera ryskus (kiek man teko darytis NT, antrasis niekada nebudavo ryskus), testas teigiamas bigsmile.gif
Atsakyti