Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo testai

QUOTE(Ruby Tuesday @ 2010 09 20, 14:33)
Manau, kad menesines del streso gali veluoti, nuolat spelioji, ar nescia, ar ne, tai jos ir uztrunka smile.gif O jei teste ne viena juostele nepasirodo, jis brokuotas. Jei dar neateis kelias dienas, testa pakartok. Sekmes 4u.gif


Kad visai nestresavau, jau buvau šimtu procentu tikra, kad neščia ir dabar nežinau kas čia nutiko:(
na ok, palauksiu dar... dėkui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 44123: 20 rugsėjo 2010 - 13:44
QUOTE(exsiauliete @ 2010 05 12, 07:39)
na, man karta buvo akivaizdus vaiduokliukas ir HCG rode, kad pati pati pradzia, bet prasidejo menesines... matyt tiesiog neisitvirtino unsure.gif bet uztat kitas ciklas buvo sekmingas nestuke.gif



man tas pats buvo, 2 testai rode vaiduokliukus, o kita diena prasidejo baisus pilvo skausmai ir menesines doh.gif buvau tikra, kad buvo uzkibes, nes ta cikla daktare siek tiek pastimuliavo, taciau turejome skrydi lektuvu, sake tai galejo pakenkti, nu tai va, dabar nedarysiu jokio NT, kai pilvas lips ant nosies, viskas bus aisku lotuliukas.gif
Atsakyti
kodel ant testu raso kad pvz po 10 min. ar 7 min vertinti negalima , tai cia kodel skaitau kaip buvo viena juostele taip ir liks kaip buvo dvi tai ir liks dvi? gal kas paaiskins tiksliau
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2010 09 21, 18:31)
kodel ant testu raso kad pvz po 10 min. ar 7 min vertinti negalima , tai cia kodel skaitau kaip buvo viena juostele taip ir liks kaip buvo dvi tai ir liks dvi? gal kas paaiskins tiksliau



Man tai abu kartus antroji testo neryški juostelė pasirodydavo kiek vėliau, nei kad būna parašyta ant testo po kelių minučių reikia vertinti. Ir jei jau atsirado ta juostelė antra - tai niekur jinai nedingsta - gali laikyt ta testa prisiminimui metų metus smile.gif Man, pvz, darant testą (kai jau buvau tikrai nėščia) - iš pat karto nieko neparode, bet aš jį neišmečiau o padėjau į spintelę - o kai grįžau po kelių val. ir prisiminiau pasižiūrėt - tai buvo didelė nuostaba - kad atsirado ta antroji neryški juostelė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lolute: 21 rugsėjo 2010 - 21:50
Testai vis dar neigiami, o šiandien iš pat ryto apsivėmiau. Pastoviai pykina. Menesinės jau 9-ta diena veluoja, nuo nesaugaus sekso praėjo 12 dienų. Žodžiu, nesąmonės. Deduos šmutkes ir važiuoju su draugu į Kauną darytis kraujo tyrimą.
Štai ką prisirašiau.:
1) Kovo 11-osios g.22 (Girstupio "IKI). Neturiu numerio...
2) Vilniaus g. 16 Senamiestis. Laabai maloni moteriškė dirba, kalbėjau telefonu:)
3)864342736/861863786 yra du adresai, kaip supratau ir dvi būstinės Kaune.
Bandysiu papulti į vieną iš jų.
Po kiek laiko būna atsakymas, nepamiršau paklausti tik Vilniaus g.16 , sakė tik sekančią dieną..
Atsakyti
QUOTE(44123 @ 2010 09 22, 08:37)
Testai vis dar neigiami,  o šiandien iš pat ryto apsivėmiau. Pastoviai pykina. Menesinės jau 9-ta diena veluoja, nuo nesaugaus sekso praėjo 12 dienų. Žodžiu, nesąmonės. Deduos šmutkes ir važiuoju su draugu į Kauną darytis kraujo tyrimą.
Štai ką prisirašiau.:
1) Kovo 11-osios g.22 (Girstupio "IKI). Neturiu numerio...
2) Vilniaus g. 16 Senamiestis. Laabai maloni moteriškė dirba, kalbėjau telefonu:)
3)864342736/861863786 yra du adresai, kaip supratau ir dvi būstinės Kaune.
Bandysiu papulti į vieną iš jų.
Po kiek laiko būna atsakymas, nepamiršau paklausti tik Vilniaus g.16 , sakė tik sekančią dieną..


nu jo, idomi situacija ... kazkaip keista.... bet labai lauksim atsakymo su bet kokiomis ziniomis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(44123 @ 2010 09 22, 07:37)
Testai vis dar neigiami,  o šiandien iš pat ryto apsivėmiau. Pastoviai pykina. Menesinės jau 9-ta diena veluoja, nuo nesaugaus sekso praėjo 12 dienų. Žodžiu, nesąmonės. Deduos šmutkes ir važiuoju su draugu į Kauną darytis kraujo tyrimą.
Štai ką prisirašiau.:
1) Kovo 11-osios g.22 (Girstupio "IKI). Neturiu numerio...
2) Vilniaus g. 16 Senamiestis. Laabai maloni moteriškė dirba, kalbėjau telefonu:)
3)864342736/861863786 yra du adresai, kaip supratau ir dvi būstinės Kaune.
Bandysiu papulti į vieną iš jų.
Po kiek laiko būna atsakymas, nepamiršau paklausti tik Vilniaus g.16 , sakė tik sekančią dieną..

Skaitau ir atrodo skaitau apie save biggrin.gif Man lygiai taip pat turejo buti mmm 14d., o ju iki dabar nera. Du NT rodo neigiama. Kaip ir viskas aisku turetu buti, taciau jauciu silpnuma, skrandyje guzas, maudzia pilvo apacia, daznai i tulika begioju... Zodziu, gali taip buti ir pries menesines ir del nestumo. Siaip testais esu linkusi tiketi. Daugiau palieku sansu, kad nesilaukiu. Dar palauksiu sia savaite, jei nepasirodys mmm, pirmadieni darysiu NT, jei ir tada bus neigiamas, tada jau reiks bedu ieskot unsure.gif Siaip nepalnuotas butu sis nestumas, dar trecio leliaus tikrai nenoriu, vyras tik patiliukais tikisi, kad gal as laukiuosi biggrin.gif, zinoma, jei laukiuos, tai turesim trecia dziaugsma, bet kolkas labai tikiuosi, kad dar nesu nescia blush2.gif
44123 , butinai parasyk kai gausi kraujo tyrimo atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Aiva-: 22 rugsėjo 2010 - 20:02
QUOTE(-Aiva- @ 2010 09 22, 21:58)
Skaitau ir atrodo skaitau apie save  biggrin.gif Man lygiai taip pat turejo buti mmm 14d., o ju iki dabar nera. Du NT rodo neigiama. Kaip ir viskas aisku turetu buti, taciau jauciu silpnuma, skrandyje guzas, maudzia pilvo apacia, daznai i tulika begioju... Zodziu, gali taip buti ir pries menesines ir del nestumo. Siaip testais esu linkusi tiketi. Daugiau palieku sansu, kad nesilaukiu. Dar palauksiu sia savaite, jei nepasirodys mmm, pirmadieni darysiu NT, jei ir tada bus neigiamas, tada jau reiks bedu ieskot  unsure.gif Siaip nepalnuotas butu sis nestumas, dar trecio leliaus tikrai nenoriu, vyras tik patiliukais tikisi, kad gal as laukiuosi biggrin.gif, zinoma, jei laukiuos, tai turesim trecia dziaugsma, bet kolkas labai tikiuosi, kad dar nesu nescia  blush2.gif
44123 , butinai parasyk kai gausi kraujo tyrimo atsakyma  4u.gif


Sveiki,
pasidalinsiu savo patirtim. As asmeniskai NT VISISKAI NETIKIU. Kai pirma karta buvau nescia, tai per 6nestumo savaite NT rode tik I (nors daktare jau buvo patvirtinusi, kad tikrai laukiuosi). Ir dabar as jauciu, kad pastojau (kadangi planuotas), bet NT parode velgi tik I, bet krutine padidejusi, daznai lakstau i tulika, pykina, menesiniu nera. Vienu zodziu toliau BE KOMENTARU smile.gif
Atsakyti
QUOTE(domutiene @ 2010 09 23, 12:55)
Sveiki,
pasidalinsiu savo patirtim. As asmeniskai NT VISISKAI NETIKIU. Kai pirma karta buvau nescia, tai per 6nestumo savaite NT rode tik I (nors daktare jau buvo patvirtinusi, kad tikrai laukiuosi). Ir dabar as jauciu, kad pastojau (kadangi planuotas), bet NT parode velgi tik I, bet krutine padidejusi, daznai lakstau i tulika, pykina, menesiniu nera. Vienu zodziu toliau BE KOMENTARU smile.gif

Na, su pirmu nestumu jau velokai NT dariausi, tai is pirmo karto rode II juosteles, o kai su antru laukiausi NT jau II rode kai buvau apie 3 sav. nescia, tai manau mano organizmas greiciau isskiria ta hormona ir tureciau jau matyti nestuma, nes apytiksliai ir dabar jis butu apie 3-4 sav. g.gif Na, bet visko pasitaiko, belieka tik laukti smile.gif O jus dar patyliukais, taciau jau po truputi sveikinti galima manau thumbup.gif wub.gif , jei per pirma nestuma nerode, tai normalu, kad ir su antruoju taip pat mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-Aiva- @ 2010 09 23, 15:21)
Na, su pirmu nestumu jau velokai NT dariausi, tai is pirmo karto rode II juosteles, o kai su antru laukiausi NT jau II rode kai buvau apie 3 sav. nescia, tai manau mano organizmas greiciau isskiria ta hormona ir tureciau jau matyti nestuma, nes apytiksliai ir dabar jis butu apie 3-4 sav.  g.gif Na, bet visko pasitaiko, belieka tik laukti  smile.gif O jus dar patyliukais, taciau jau po truputi sveikinti galima manau thumbup.gif  wub.gif , jei per pirma nestuma nerode, tai normalu, kad ir su antruoju taip pat  mirksiukas.gif

Aciu sunglasses2.gif po trupuciuka galima, bet laukiu nesulaukiu, kada ateis laikas kai galesiu JAU REKTI.
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2010 09 21, 17:31)
kodel ant testu raso kad pvz po 10 min. ar 7 min vertinti negalima , tai cia kodel skaitau kaip buvo viena juostele taip ir liks kaip buvo dvi tai ir liks dvi? gal kas paaiskins tiksliau


Kiek teko girdeti tai daugeliui jei jau pasirode II po ilgesnio laiko nei nurodyta instrukcijoje, tai ir pasitvirtino nestumas (nors instrukcijos sako tuo netiketi).
Ir priesingai, jei nestumo nera, nei po valandos, nei po paros neisryskeja niekas (praejusi cikla jau net abejoniu neturejau, kad nestuke.gif , bet nieko nerode testas, tai padejau i sona, nusprendus kad dar per anksti ir po keliu d atejo mm. O testas ir praejus parai rode viena liudna bruksniuka ax.gif )
Atsakyti
sveikos. gal galit patart? pries kelias savaites dariausi du NT,buvo neigiami. per tas 8 sav buvo kaip ir priklauso menesines du kartus. taciau kazko pucia pilva, jau savaite,i rlyg viduriai kietesni. skauda pilvo apacia kaireje puseje. mano organzimas gan jautrus tai manau kad gal didesniu pozymiu butu... be tjau nebezinau,labai bijau. ar galejo testas meluot?
Atsakyti