Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo testai

Testukas ir man parode II ,nors antroji nebuvo labai ryski....sokinejau is laimes,iskart uzsirasiau pas gine. Laukiu rugsejo 10d ir tikiuosi, kad neteks nusivilti. Alina turesim geguziukus biggrin.gif
Atsakyti
Man paskutines mmm buvo liepos 26 diena, rugpjucio 24 diena jau dariausi NT ir parode II thumbup.gif Antroji juostele nebuvo labai ryski, bet ryte pasidariau dar viena NT ir antroji juostele jau buvo ryskesne smile.gif Daugiau NT nebegadinau, ir taip viskas aisku smile.gif
Atsakyti
pacia pirma diena nesulaukus menesiniu pasidariau kasetini nestumo testa ir rode vaiduokliuka vos iziurima,o po poros dienu pakartojau su juostele tai nebuvo vienodo ryskumo bet jau nebepavadinciau antros juosteles vaiduokliu thumbup.gif
Atsakyti
po 7 dienu nuo pastojimo iskarto rode ryskias dvi juosteles:)
Atsakyti
Man vakar buvo 11 DPO ir paprastas ne itin jautrus NT su popietiniu slapimu jau parode vaiduokliuka wub.gif
Atsakyti
As numaniau, kad laukiuosi taigi dariausi testa pries mmm, bet buvo neigiamas. Negalejau patiketi ir truko kantrybes laukti mmm, taigi po keliu dienu pasidariau dar viena, vel buvo neigiamas biggrin.gif taigi nusprendziau laukti mmm (nors nujauciau, kad laukiuosi) kaip ju nesulaukiau po vienos uzsitesusios dienos pasidariau dar viena NT ir kagi tada pamaciau, ogi grazius du II biggrin.gif Poto po keliu dienu nuejau pas daktare o ji pasake kad jau 5 savaites, taigi netikekit testais is pirmo karto ir darykites tik nesulaukus mmm. Man tai nestumo pozymiu buvo, jautri krutine, padidejas apetitas, nuotaiku kaita. tik tiek biggrin.gif
Atsakyti
pasitikiu tais skaitmeniniais, kur parodo netgi laika, kiek yra savaiciu.
Atsakyti
Dariaus Viola testą berots 6-ta diena po sueities - nerodė nieko, turbūt per anksti.
Menesinės veluoja jau savaitę. Labai ima miegas, kartais netgi truputi papykina kartu su tokiu silpnumo jausmu. Manau pastojau, nors diena buvo mažai vaisinga. Dabar jau 9-ta diena po sueities, bet dar nedrįstu darytis testo, bijau, kad netiksliai parodis. Lauksiu kokio trečiadienio...
Atsakyti
Jungiuos ir as prie jusu
6 savaites mano pilvukui nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdielaite @ 2010 09 20, 12:02)
Jungiuos ir as prie jusu
6  savaites mano pilvukui  nestuke.gif


Dideliausi sveikinimai ir linkiu lengvo nestumo 4u.gif
Atsakyti
Nesuprantu kas su tais testais daros verysad.gif vieną pasidariau, nei viena juostelė neatsirado, nors viską dariau tinkamai (Viola testas). Nepirmą kart jį naudoju. Kitą pasidariau, tai kontrolinė juostelė tokia siūlo plonumo, o šale antros kažkoks išsiliejęs kaip dažų, ar neaišku ko, plėmas. Ir suprask kaip nori sad.gif ar kam taip buvo?
Papildyta:
Pabandžiau juostelinį, tas rodo neigiamą. Dabar dešimta diena po sueities, menesinių nesulaukiu jau nuo 14tos dienos (mylėjomes 10-tą, plyšo prezervatyvas). Seniau niekad nebuvo dingusios menesinės sad.gif jei veluodavo tai porą dienų. Kaip manot, ar aš pastojau? bet tuomet kodėl testai rodo neigiamą... gal dar per anksti? jei taip,tai kada darytis sekantį? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 44123: 20 rugsėjo 2010 - 12:35
Manau, kad menesines del streso gali veluoti, nuolat spelioji, ar nescia, ar ne, tai jos ir uztrunka smile.gif O jei teste ne viena juostele nepasirodo, jis brokuotas. Jei dar neateis kelias dienas, testa pakartok. Sekmes 4u.gif

Atsakyti