Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo testai

Sveikos mergaites, pasidalinkime: Kada daretes NT-testuka pries ar po mmmm ?Ar iskarto NT parode rezultata , ar daretes kelis kartus( ir po kurio laiko mazdaug ji daretes po savaites , po 2 savaiciu , kai isnyko mmm )? .Pries darydami testuka ar jau buvo kokie nors lydimi N.pozymiai , kaip isnykusios mmm, pykinimas, sleikstulys, jautri krutine, ar tie pozymiai atsirado veliau po NT ?
Atsakyti
as NT dariausi praejus keletui dienui kai nesulaukiau mmm, parode ryskias dvi II. jokiu nestumo pozymiu nejauciau, tik jau pasidriusi testa supratau kodel krutine jau dvi savaites padidejusi buvo ir siek tiek jautresne. kiti nestumo pozymiai prasidejo mazdaug apie 6 nestumo savaite
Atsakyti
pasidariau testa 5 dienos iki mmmm... ir parode grazias II biggrin.gif Bet ir pati jutau, kad kazkas vyksta manyje... 4u.gif Na ir pigesni testuka pasidariau jau 2 dienos nesulaukius mmm... (norejau tixliai 100 proc. zinoti... ax.gif ) Parode dar riebesnes II biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės 4u.gif aš nesulaukusi mėnesinių apie 5 dienas dariausi 2 testus ir abu rodė vaiduokliukus... Bet požymius jaučiau. Padidėjusi ir jautru krūtinė, pilvo apačios raižymas, mieguistumas... smile.gif Nuėjus pas ginę patvirtino nestuke.gif O iki šiol dar nepajaučiau jokių pykinimų ar blogumų. Jaučiuosi tiesiog puikiai bigsmile.gif
Atsakyti
Labas visoms!

Man pigiausias nestumo testas is Eurovaistines parode dvi juosteles 28 ciklo diena vakare.

Kita ryta 29 ciklo diena tas pats pigiausias testas dar karta patvirtino, tiesa, juostele buvo ryskesne...

O buvo taip, kad ne is karto ta juostele isryskejo. Kol palindau po dusu, grizau prie testo- ir pamaciau- yra :-) Taip, kad rezultata is tiesu skaitykite per 5 minutes, kaip ir raso, negalvokit, kad is karto isryskes, jei anksti darote ;-)

P.S. mano ciklas budavo 27-18 dienos.
Atsakyti
unsure.gif oooo kaip jus cia .... mat pas mus darbuke mergaite laukiasi jau trecias menuo ir per visas menesines sirgo kaip priklauso... o pasirodo, kad mergaite laukiasi nestuke.gif thumbup.gif ... na as kazkaip pradejau jausti tokius visokius pajautrejimus, slapinimas kas minute.... ir nutariau pasidaryti testuka.... ryte paziuresim koks rezultatas smile.gif nes ryte geresnis "tyrimas" bus biggrin.gif blush2.gif as tikiuosi pas mane pilvuke jau yra zuviukas wub.gif
Atsakyti
Turejau itarima. Pasidariau mm likus keliom dienom iki mmm. Parode vaiduokliuka. Kai kelias dienas mmm nesulaukiau, pasidariau antra. Isvydau ne tai, kad ryskias II, o antroji juostele buvo ryskesne nei kontroline biggrin.gif
Atsakyti
man teigiama rezultata parode visai netiketai... apie pora savaiciu velavimo mm iki tol pirkau brangius testus, ir nieko jie nerode... du uz 10 svaru nieko nerode kai turejau susirgt... poto kitas apie 5 kainaves ir nerode jau kelioms dienoms veluojant, o galiasuiai kai jau draugas pradejo erzinti ir raginti kad reikia pasidaryti testa tada nusipirkau piguti uz du testukus sumokejau netoli 4 svaru lotuliukas.gif ir abu graziausiai parode nestuma lotuliukas.gif tada tai sokas buvo, nezinojau tiket juo ar ne, ir juokinga is saves kad netikiu ir dziugu gera naujiena thumbup.gif
Atsakyti
pats geriausias man RAPIPREG thumbup.gif tik jo ne visur yra. paskutini karta pirkau camelijoj. man parode II dar iki menesiniu
Atsakyti
Su pirmuoju nestumu,testuka dariausi dar iki mm likus mazdaug 3-4 dienom ir NT jau rode juostele,tiesa nelb jau ryskia,bet ir iziurima... Db vel laukiu,kada kazi galima pasidaryti. Po paisdykavimu praejo 1sav,bet isdykavom per O,taigi sansai kaip ir nemazi,o va jau kelias dienas kyla sliekstulys,gal ir per naksti,bet buna,tad nusprendziau si saviatgali daryti NT,nors mm bus dar tik 19d,bet lb noriu rezultatus pamatyti,viliuosi,kad jie bus dziugus... blush2.gif
Atsakyti
laba diena visoms, nezinau ar cia pataikiau bet tikiuosi, kad pasidalinsite savo nuomone;) o buvo taip....mm veluoja pora dienu, sendien 33 CD, bet man jos buna nereguliarios...29 CD dariausi NT ir rode visiskai neigiama, isryskejo kontroline linija ir jokio vaiduokliuko uzuomazgos net NT isdziuvus, si ryta pasidariau kitos firmos nt, ir kai isdziuvo testas, pamaciau vos vos matoma vaiduokli na bet labai jau isiziureti reikejo...tada nusipirkau dar kita testa o tas isdziuves taip pat parode vos vos iziureima vaiduokliuka...tai jau nebesuprantu ar gali taip buti kad pirvelyje nieko nera o du testukai rodo vaiduokliska vaiduokliuka...nors guvenime kiek teko testu darytis net tokio nematydavau.... schmoll.gif nezinau ka galvoti...zinoma palauksiu dar po keliatos dienu ir pakartosiu....bet gal galiu jau tureti vilciu, rolleyes.gif kad kazkas pilvelyje gyvena, ar tuoj gyvens?kaip manot?
Atsakyti
jei tuoj gyvens, joks testas tau to neparodys. Pasidaryk dar vieną normalų testą iš ryto. Apie rezultatą spresk pagal instrukciją, užsirašyk pas gydytoją ir viskas. gydytojas bent jau galės pasakyt - laukies ar ne.

Vaiduokliai testuose nėštumo negarantuoja mirksiukas.gif
Atsakyti