Įkraunama...
Įkraunama...

Next

QUOTE(jul3ka @ 2010 08 09, 22:03)
man tai labai skirtingai būna su tais dydžiais  g.gif  praeitais metais rudeniui pirkau beretę 12-18 men savo anuomet dviejų metukų dukrytei tai buvo kaip tik, o šį rudenį mano mažylei jau bus 3 metukai, tai nupirkau 3-6 metuku beretę, tai ji tokia kaip tik tik, na vienam sezonui bus gera  smile.gif  4u.gif


nes NEXTo kepures visos pamazintos mirksiukas.gif
Atsakyti
užsisakinėju ir laaabai patenkinta mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš siunčiuosi tiesiogiai iš Next, viskas labai thumbup.gif
Atsakyti
As uzsisakineju inernetu, arba parveza mano tevai ir seserys is UK. Bet kiek pasakojo, jog ten UK niekas neina is proto del tu Next rubu, nes jie skaitomi, vieni is paprasciausiu...ne taip kaip pas mus, del ju alpsta. doh.gif
Atsakyti
tai kad niekas pas mus del ju nealpsta... jei ziureti ta pati kainos lygi, tai Zara ar H&M yra zymiai fainesni...
Atsakyti
QUOTE(Almera @ 2010 09 08, 16:05)
tai kad niekas pas mus del ju nealpsta... jei ziureti ta pati kainos lygi, tai Zara ar H&M yra zymiai fainesni...

Zinau laabai daug mamu, kurios del Next "galva guldo". biggrin.gif Man realiai tos firmos rubeliai nieko neipatingi. Vat is Jusu paminetu H&M daug geresni ir grazesni (man asmeniskai) tai pastarosios firmos rubelius megstam labiau. smile.gif
Atsakyti
Gal kas patars ax.gif 3metu vaiku ne bus mazas toks rinkinukas? (3-5 metu)
http://www.next.co.u...oungerboys/26/1
Atsakyti
QUOTE(Tekantisaule @ 2010 09 08, 11:26)
As uzsisakineju inernetu, arba parveza mano tevai ir seserys is UK. Bet kiek pasakojo, jog ten UK niekas neina is proto del tu Next rubu, nes jie skaitomi, vieni is paprasciausiu...ne taip kaip pas mus, del ju alpsta.  doh.gif


Vien paziurejus e-bay ka parduoda UK ir kaip pabrezia kai NEXT firmos rubai, ir kaip NEXT sale isperka momentaliai, galima spresti apie ju populiaruma smile.gif Kiek turiu draugiu UK, tai NEXT tikrai vertina, o jo ir reklamuoti nereikia, tikrai puiki kokybe, didelis pasirinkimas.
HM man pvz. irgi patinka, bet pasirinkimas daug mazesnis. Minimode, Adams, Mothercare tikrai UK ne tolkie populiarus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tekantisaule @ 2010 09 08, 10:26)
As uzsisakineju inernetu, arba parveza mano tevai ir seserys is UK. Bet kiek pasakojo, jog ten UK niekas neina is proto del tu Next rubu, nes jie skaitomi, vieni is paprasciausiu...ne taip kaip pas mus, del ju alpsta.  doh.gif


drinks_cheers.gif
as irgi girdejau smile.gif next pas juos eiliniai rubeliai
o early days,visai prasti skaitosi
QUOTE(Tekantisaule @ 2010 09 09, 10:27)
Zinau laabai daug mamu, kurios del Next "galva guldo".  biggrin.gif  Man realiai tos firmos rubeliai nieko neipatingi. Vat is Jusu paminetu H&M daug geresni ir grazesni (man asmeniskai) tai pastarosios firmos rubelius megstam labiau.  smile.gif

H&M superiniai thumbup.gif wub.gif tiek groziu tiek kokybe wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 12 rugsėjo 2010 - 23:55
QUOTE(pukepuke @ 2010 09 12, 21:38)
Vien paziurejus e-bay ka parduoda UK ir kaip pabrezia kai NEXT firmos rubai, ir kaip NEXT sale isperka momentaliai, galima spresti apie ju populiaruma smile.gif Kiek turiu draugiu UK, tai NEXT tikrai vertina, o jo ir reklamuoti nereikia, tikrai puiki kokybe, didelis pasirinkimas.
HM man pvz. irgi patinka, bet pasirinkimas daug mazesnis. Minimode, Adams, Mothercare tikrai UK ne tolkie populiarus rolleyes.gif

Tai neuztenka vien paziureti e-bay...O sale tam ir yra, kad juos ispirktu, nes tokia galybe tu drabuziu uz tokia gana didele kaina, kuriu tikrai niekas negriebia. Cia tik pas mus tiki, kad jei cia griebia visi tuos NEXT, tai ir ten visi eina del ju is proto...Mano seserys ir tevai ten gyvena, aplink vien anglai, draugai irgi anglai, tai kai papasakojo jiems, kad cia LT jau taip baisiai patinka NEXT firmos rubai, tai jie numojo ranka, sako, pas mus jie visai nepopuliarus ir nera del ko "kraustytis is proto", pas juos jie nera vertinami, nieko neissiskiriantys rubai.
Papildyta:
QUOTE(erikiuxxx @ 2010 09 12, 23:54)
drinks_cheers.gif
as irgi girdejau smile.gif next pas juos eiliniai rubeliai
o early days,visai prasti skaitosi

H&M superiniai  thumbup.gif  wub.gif tiek groziu tiek kokybe  wub.gif


Agam, H&M tai tikrai puikus rubeliai... thumbup.gif Net sunui labai patinka, issirinko dzinsus, tai dabar nesioja, issiskirti negali. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tekantisaule: 13 rugsėjo 2010 - 13:37
QUOTE(Tekantisaule @ 2010 09 13, 14:35)
Tai neuztenka vien paziureti e-bay...O sale tam ir yra, kad juos ispirktu, nes tokia galybe tu drabuziu uz tokia gana didele kaina, kuriu tikrai niekas negriebia. Cia tik pas mus tiki, kad jei cia griebia visi tuos NEXT, tai ir ten visi eina del ju is proto...Mano seserys ir tevai ten gyvena, aplink vien anglai, draugai irgi anglai, tai kai papasakojo jiems, kad cia LT jau taip baisiai patinka NEXT firmos rubai, tai jie numojo ranka, sako, pas mus jie visai nepopuliarus ir nera del ko "kraustytis is proto", pas juos jie nera vertinami, nieko neissiskiriantys rubai.


Na o mano draugai sako kad NEXT pas jus vieni paciausiu ten biggrin.gif Gal cia kaip kam atrodo mirksiukas.gif
Na man asmeniskai nerupi kas del ko eina is proto, man next tiesiog patinka tiek modeliai, pasirinkimas, tiek kokybe wub.gif
O niekas nesikelia 5 ryto del mothercare sale, arba minimode pvz. ir neisgraibsto per pora minuciu ax.gif E-bay populiaruma irgi rodo - uzdejus filtra, NEXTuku parduodama daugiausiai, kainos devetu rubeliu irgi kila greit. Norejau striuke NEXT deveta pirkti, bet kiek ziurejau, populiariasni modeliai tokiom kainom parduodami, kad geriau jau nauja pirkti doh.gif
Na o HM irgi geris, bet pasirinkimas gerokai mazesnis nei NEXT ax.gif
Atsakyti
As next, per tarpininkes perku, manau maziau gaunas nei paciai siustis, kai reikia tik keliu rubeliu. ax.gif
Atsakyti