Įkraunama...
Įkraunama...

Next

QUOTE(auksuliukas26 @ 2010 05 19, 21:03)
Gal galite pasakyti iš kur pasirinkti. Pati gyvenu Vilniuje..dar niekada neužsakinėjau internetu, bet labai noriu pabandyti smile.gif

is cia lotuliukas.gif http://www.supermama...p?showforum=139
Atsakyti
QUOTE(auksuliukas26 @ 2010 05 19, 22:03)
Gal galite pasakyti iš kur pasirinkti. Pati gyvenu Vilniuje..dar niekada neužsakinėjau internetu, bet labai noriu pabandyti smile.gif

Supermamoj yra skyrelis "Internetines parduotuves" Ten jų daug, pasiskaityk kiekvienos pirmą puslapį ir pirmyn smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimantes mama @ 2010 05 14, 06:16)
as irgi uzsisakineju is nexto, bet per tarininke, nes siaip kainytes labai dideles palyginus tas kurias duoda anglams ir tas kurios vietiniams skirtos... 
dar pirkdavau Stock line parduotveje nexto drabuzelius, bet nebegauna dbr jau ju, o geriausiai manau prasyt kad nupirktu draugai gimines ar dar kazkas kas vazineja i anglija  blush2.gif


As irgi taip maniau, bet paskutini karta per tarpininke jau kursa svaro skaiciavo 4.13 doh.gif Tai dasbar kai prireike uzsakyti uzskaiu per europini cool.gif Saita atidaro pagaliau, nors sutrinka jis daznai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2010 05 20, 22:47)
As irgi taip maniau, bet paskutini karta per tarpininke jau kursa svaro skaiciavo 4.13 doh.gif Tai dasbar kai prireike uzsakyti uzskaiu per europini cool.gif Saita atidaro pagaliau, nors sutrinka jis daznai doh.gif


Turiu toki klausima - o ta kursa, kuri paskaiciuoja tarpininke, suzinote is karto, ar po uzsakymo?
Atsakyti
QUOTE(Gothi @ 2010 06 23, 14:10)
Turiu toki klausima - o ta kursa, kuri paskaiciuoja tarpininke, suzinote is karto, ar po uzsakymo?

Kursas buna toks, koks tą dieną tarpininkes banko kursas ,kai ji užsako prekes 4u.gif Tarpininkes bankai buna ir seb ir swed ir nordlb mirksiukas.gif
Atsakyti
O europietiskame Next sale buna. Ar bandet uzsakyti 4u.gif
Atsakyti
As per tarpinikes, tiksliau pas Myma. Nes pabandziau pati, tai tikrai mazesnis pasirinkimas o ir kainos didesnes
Atsakyti
next'e gražių vaikiškų kepurių radau, gal kuri patartumėte dėl dydžio? atitinka? ar padidintos? rudenį dukrytei bus 1,3 m. imti 12-18?
Atsakyti
Per tarpininkes, man taip paprasciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksantipe @ 2010 07 22, 12:38)
next'e gražių vaikiškų kepurių radau, gal kuri patartumėte dėl dydžio? atitinka? ar padidintos? rudenį dukrytei bus 1,3 m. imti 12-18?

pamazintos, imkit didesne
Atsakyti
man tai labai skirtingai būna su tais dydžiais g.gif praeitais metais rudeniui pirkau beretę 12-18 men savo anuomet dviejų metukų dukrytei tai buvo kaip tik, o šį rudenį mano mažylei jau bus 3 metukai, tai nupirkau 3-6 metuku beretę, tai ji tokia kaip tik tik, na vienam sezonui bus gera smile.gif 4u.gif
Atsakyti
As irgi per tarpininkes uzsisakineju. smile.gif patogiau ir geriau bent jau man rolleyes.gif anksciau kazkaip bijojau uzsisakinet, o dabar kai pabandziau negaliu sustot biggrin.gif
Atsakyti