Įkraunama...
Įkraunama...

Next

QUOTE(pukepuke @ 2010 04 10, 20:35)
Ar dar kam neatsido NEXT puslapis europinis? Man UK atsidaro, o europinis ne doh.gif

Atidaro http://www.nextdirect.com/lt/en/home
Atsakyti
QUOTE(asedita @ 2010 04 10, 22:30)


Nu neatsidaro man nei is mano nei is vyro kompo doh.gif Gal jie mano IP adresa blokavo kai siuntiniu negavau g.gif Bet paskutini juk siuntini i Vilniu gavau ir viskas ok buvo g.gif
Atsakyti
Ir man neatsidaro schmoll.gif Pries men. ziurinejau viskas buvo OK 4u.gif
Atsakyti
Nu nezinau merginos g.gif man kuo puikiausiai atidaro thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(asedita @ 2010 04 12, 11:12)
Nu nezinau merginos  g.gif man kuo puikiausiai atidaro  thumbup.gif


Man irgi neveikia..sad.gif Raso, kad gali buti su interneto tiekeju susijusi problema. Naudojuos Teo sviesolaidziu. Kuom naudojasi tos, kurioms tas puslapis atsidaro?
Atsakyti
QUOTE(avou @ 2010 04 12, 23:05)
Man irgi neveikia..sad.gif Raso, kad gali buti su interneto tiekeju susijusi problema. Naudojuos Teo sviesolaidziu. Kuom naudojasi tos, kurioms tas puslapis atsidaro?


Teo g.gif Bet ir darbe TEO, o ten atsidaro, jau isbandziau blush2.gif
Atsakyti
Man parašė, kad puslapis 2 savaites bus neaktyvus. Gal kolekciją keičia g.gif Yra jau taip buvę prieš Kalėdas.
Atsakyti
Pas mane internetas Splius, tai atidaro ir siandien kuo puikiausiai
Atsakyti
as irgi uzsisakineju is nexto, bet per tarininke, nes siaip kainytes labai dideles palyginus tas kurias duoda anglams ir tas kurios vietiniams skirtos...
dar pirkdavau Stock line parduotveje nexto drabuzelius, bet nebegauna dbr jau ju, o geriausiai manau prasyt kad nupirktu draugai gimines ar dar kazkas kas vazineja i anglija blush2.gif
Atsakyti


Labai norėčiau užsisakyti next rubelių per tapininkes. Gal galite parekomenduoti?
Atsakyti
QUOTE(auksuliukas26 @ 2010 05 18, 22:38)
Labai norėčiau užsisakyti next rubelių per tapininkes. Gal galite parekomenduoti?

Man rodos dauguma tarpininkų užsakinėja iš Next 4u.gif Pasirink kokia tau patogiau, kur gyveni. Koks priimtimesnis siuntimo budas ax.gif Ir pirmyn...
Atsakyti
QUOTE(lo-lo @ 2010 05 19, 15:30)
Man rodos dauguma tarpininkų užsakinėja iš Next  4u.gif Pasirink kokia tau patogiau, kur gyveni. Koks priimtimesnis siuntimo budas  ax.gif Ir pirmyn...

Gal galite pasakyti iš kur pasirinkti. Pati gyvenu Vilniuje..dar niekada neužsakinėjau internetu, bet labai noriu pabandyti smile.gif
Atsakyti