Įkraunama...
Įkraunama...

Next

QUOTE(%ziema% @ 2010 03 20, 22:28)
patarkit prasau del next striukyciu dydziu, zadu maziui pirkti 2-3...nuo kiek iki kiek realiai jos tiktu g.gif ...na ar jos pamazintos ar padidintos? 4u.gif

pirkom striuke 3/4, bet realiai ji ant 2/3m, doh.gif
Atsakyti
QUOTE(%ziema% @ 2010 03 20, 22:28)
patarkit prasau del next striukyciu dydziu, zadu maziui pirkti 2-3...nuo kiek iki kiek realiai jos tiktu g.gif ...na ar jos pamazintos ar padidintos? 4u.gif


Realiai ir tiktų tokiam amžiui. Žiūrėkite pagal ūgį.

Iki 1 metų, bent jau saviškiams pirkdavau viena amžiaus grupe mažesnius. Dabar perku tokio amžiaus kokio yra. Pavyzdžiui, sūneliui dabar 1.3 mėn, o rūbelių dydis 12-18mėn. Merginai greitai bus 5 metukai, tai 4-5 metu rubelių jau trumpos rankovės. Nors sūnaus ūgis yra 146 cm, bet Next bliuzonus perku 9 metų, o tai yra 134cm, ir pats tas.

Niekada neturėjau Next drabužėlių, kad būtų pamažinti bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngaKate: 31 kovo 2010 - 14:05
QUOTE(IngaKate @ 2010 03 31, 14:04)
Realiai ir tiktų tokiam amžiui. Žiūrėkite pagal ūgį.

Iki 1 metų, bent jau saviškiams pirkdavau viena amžiaus grupe mažesnius. Dabar perku tokio amžiaus kokio yra. Pavyzdžiui, sūneliui dabar 1.3 mėn, o rūbelių dydis 12-18mėn. Merginai greitai bus 5 metukai, tai 4-5 metu rubelių jau trumpos rankovės. Nors sūnaus ūgis yra 146 cm, bet Next bliuzonus perku 9 metų, o tai yra 134cm, ir pats tas.

Niekada neturėjau Next drabužėlių, kad būtų pamažinti  bigsmile.gif

na supratau dekui uz atsakymus dabar kaip tik ziurineju pizamytes va tokias
ir galvoju velgi pasirinkti dydi 1,5-2 ar 2-3 m? g.gif kazkaip bijau tu per dideliu drabuziu, nes zaroj tiek pripirkau visko 2-3, bet net ir rudeni bus didoki... unsure.gif o va del next nesu susidurusi su pizamom tad idomu kaip ju dydziai...maniskiui rudeni kaip tik bus 2 metukai, na jis dabar nesioja daug ka 86 dydzio..tai idomu rudeni pizamas jei pirkciau 1,5-2 ar butu jau per mazos?Kaip manot?
Atsakyti
QUOTE(gladiole @ 2010 02 09, 08:13)
Uzsisakinejau is next tiesiogiai,jokiu problemu neturejau,viskas atejo labai greitai,kokybe patenkinta,tik siuometu perredaguotas next europinis puslapis man nelabai patinka,ir gaila kad ispardavimu ner.

Bandau ir as tiesiai nusipirkti, na bet niekaip nors tu ka. Registruojantis rodo kad tel nr "not valid" ir niekaip nesuprantu kodel... nuoroda su LT veliavele kur lyg ir turetu buti reikiamas puslapis visai neatsidaro. Gal kas galetu padeti kokiu gudriu patarimu...
Atsakyti
QUOTE(davaida @ 2010 04 05, 12:27)
Bandau ir as tiesiai nusipirkti, na bet niekaip nors tu ka. Registruojantis rodo kad tel nr "not valid" ir niekaip nesuprantu kodel... nuoroda su LT veliavele kur lyg ir turetu buti reikiamas puslapis visai neatsidaro. Gal kas galetu padeti kokiu gudriu patarimu...


Tai jei neatsiadro puslapis kur jus ta telefona rasot? O pats puslapis tikrai ir man jau trecia diena netasidaro, matyt kazkas ten blogai su juo, nes internetas puikiai veikia... g.gif
Atsakyti
randu padevetose thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2010 04 05, 08:00)
Tai jei neatsiadro puslapis kur jus ta telefona rasot? O pats puslapis tikrai ir man jau trecia diena netasidaro, matyt kazkas ten blogai su juo, nes internetas puikiai veikia... g.gif

Telefona rasau isujungusi bendra puslapi, o nesijungia tas kur su Lt veliava, kur as isivaizduoju kad mums reiktu uzsisakineti..
Atsakyti
Sakykit, per kiek laiko nuo uzsakymo ateina siunta is Next, ar nera kokiu nesusipratimu 4u.gif Uzsakinedavau per tarpininkes, bet paskutiniu metu kazkaip nesiseka lb ilgai laukiu (apie 2 men.) ir tai nieko neatsiunte doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kačia: 07 balandžio 2010 - 11:25
QUOTE(Kačia @ 2010 04 07, 11:22)
Sakykit, per kiek laiko nuo uzsakymo ateina siunta is Next, ar nera kokiu nesusipratimu  4u.gif Uzsakinedavau per tarpininkes, bet paskutiniu metu kazkaip nesiseka lb ilgai laukiu (apie 2 men.) ir tai nieko neatsiunte doh.gif

man atejo per 5 dienas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Merlin @ 2010 04 07, 14:16)
man atejo per 5 dienas smile.gif


Oho kaip greit bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kačia @ 2010 04 09, 16:07)
Oho kaip greit bigsmile.gif

na taip, net pati stebejausi smile.gif
Atsakyti
Ar dar kam neatsido NEXT puslapis europinis? Man UK atsidaro, o europinis ne doh.gif
Atsakyti