Įkraunama...
Įkraunama...

Next

QUOTE(Kvaksytė @ 2010 02 20, 12:17)
Sveikos,

Ar padarius užsakymą iš europinio next puslapio ateina koks nors patvirtinimas el.paštu? Ir nerandu pačiam puslapy kur pasižiūrėti užsakymų istoriją?

Ateina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Semile @ 2010 02 18, 10:05)
mane tai domina sistema kaip jus ten pačios važiuojat i UK apsipirkt g.gif kiek kelione maždaug kainuoja, kur apsistojat ir tttt rolleyes.gif


Na, kur apsistoja, tai nežinau. Asmeniškai, mano namai, daugmaž per išpardavimus, visada būna pilni svečių, tai, taip žmonės ir sutaupo mirksiukas.gif Be to jei vasaros metu, pradėsi gaudyti Ryannair bilietus išpardavimo laikotarpiu UK, tai gali gauti ir visai nebrangiai. Vėlgi susitaupysi. O, atvažiavęs čia, per vieną išpardavimą, gali visai neblogai apsipirkti visam sezonui mirksiukas.gif
Atsakyti
Nusižiūrėjau ir aš tuniką, maikutę ir leginsus next puslapėlyje. Dar nei karto nesisakiau pati būtent iš šio puslapio, bet turbūt bandysiu. Atsiliepimai apie išsirinktą tuniką, na dėl kokybės tai geri, bet dėl dydžio net nežinau ką daryti. Paprastai nešioju S/M, pagal mus 36/38, pagal jų pateiktas lenteles reikėtų sakytis UK 10 (mūsų 38), pasimečiau doh.gif turiu va trenigą next, tai 10 UK dydis, bet tai juk trenigas, o ne tunika-suknelė blush2.gif įsigijusios tą tuniką rašo, kad truputį padidinta ... verysad.gif jei netiks ką darysiu doh.gif dėl kainų tai taip, eurais brangiau išeina nei svarais, bet ką darysi, per tarpininkes turbut tas pats išeitų pridėjus procentukus...kas sakėtės sau? ar tiko dydžiai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Merlin @ 2010 03 19, 16:26)
kas sakėtės sau? ar tiko dydžiai? 4u.gif

Užsisakinėjau tik asimetrinį golfą iš senesnės kolekcijos, sakyčiau didokas. Nešioti galima, bet tikriausiai, išmiera mažesnis būtų tikęs geriau g.gif
Atsakyti
QUOTE(martux @ 2010 03 20, 09:35)
Užsisakinėjau tik asimetrinį golfą iš senesnės kolekcijos, sakyčiau didokas. Nešioti galima, bet tikriausiai, išmiera mažesnis būtų tikęs geriau g.gif


g.gif dėkui už nuomonę 4u.gif gal dar daugiau kas gali parašyti? kaip Jums suaugusiųjų dydžiai, atitinka? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Merlin @ 2010 03 20, 18:54)
g.gif  dėkui už nuomonę  4u.gif  gal dar daugiau kas gali parašyti? kaip Jums suaugusiųjų dydžiai, atitinka? rolleyes.gif


As pirkau is naujos kolekcijos playsuit'a, tai padidintas ir man pasirode, paemiau 10-a, bet geriau butu manau 8.
Bet siaip cia apie vaiku rubus tema 4u.gif
Atsakyti
patarkit prasau del next striukyciu dydziu, zadu maziui pirkti 2-3...nuo kiek iki kiek realiai jos tiktu g.gif ...na ar jos pamazintos ar padidintos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(%ziema% @ 2010 03 20, 23:28)
patarkit prasau del next striukyciu dydziu, zadu maziui pirkti 2-3...nuo kiek iki kiek realiai jos tiktu g.gif ...na ar jos pamazintos ar padidintos? 4u.gif


Next vaiku rubai dazniausiai padidinti siek tiek yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2010 03 20, 20:01)
As pirkau is naujos kolekcijos playsuit'a, tai padidintas ir man pasirode, paemiau 10-a, bet geriau butu manau 8.
Bet siaip cia apie vaiku rubus tema 4u.gif

doh.gif kaip as cia ilindau...net neuzmaciau, kad vaiku prekiu temoje sedziu... isivedziau per paieska, susiradau ir rasau sau...na bet aciu visoms wink.gif reikia paieskot kur suaugusiems sia temele plepama... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(pukepuke @ 2010 03 20, 23:37)
Next vaiku rubai dazniausiai padidinti siek tiek yra smile.gif

na, mano mergytei tai visi NEXT atitiko pagal amziu, berniukui taip pat 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merlin: 22 kovo 2010 - 17:23
QUOTE(Merlin @ 2010 03 19, 15:26)
...išeina nei svarais, bet ką darysi, per tarpininkes turbut tas pats išeitų pridėjus procentukus...kas sakėtės sau? ar tiko dydžiai? 4u.gif


Sveika 4u.gif ,

turiu is NEXT medvilnine suknele. Nesioju 36/38, gal 36 net dazniau. tai is ten emiau 6 dydi. Kaip tik. Nors pagal ju lenteles turejau atrodo 10 UK imti.
Dar reikia ziureti, koks audinys rubelio. Ar tamposi ar ne.
Atsakyti
Ar cia man vienai, ar visoms jau kelias dienas neatsidaro www.nextdirect.com ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(levandike @ 2010 03 23, 13:41)
Sveika 4u.gif ,

turiu is NEXT medvilnine suknele. Nesioju 36/38, gal 36 net dazniau. tai is ten emiau 6 dydi. Kaip tik. Nors pagal ju lenteles turejau atrodo 10 UK imti.
Dar reikia ziureti, koks audinys rubelio. Ar tamposi ar ne.


Dėkui už nuomonę 4u.gif čia vėl of topic gaunasi ax.gif , tai va va ir aš tokį dydį nešioju 36-38 ir gal dažniau 36 smile.gif pagal lenteles jų man taip pat gaunasi 10 uk dydis. Audinys tai megztas...ir jau užsisakiau būtent 10 uk blush2.gif paskaičiusi komentarus visų įsigijusių, na būtent tą prekę, nežinojau net ką daryt, vienoms padidintas, kitos rašo kaip tik...meldžiu, kad būtų ok blink.gif
Papildyta:
QUOTE(liavamba @ 2010 03 23, 13:49)
Ar cia man vienai, ar visoms jau kelias dienas neatsidaro www.nextdirect.com ? g.gif

man atsidaro ax.gif
Atsakyti