Įkraunama...
Įkraunama...

Next

Prisakyta, manau. Skaiciau, kad jei suzinotu, kad pardaveja pasake klijentui kada sale'as, gresia atleidimas is darbo.
Angliskame puslapyje jau vakar prasidejo ispardavimas. http://www.next.co.uk/, jei kam idomu. As vaikui savo ten nieko gero nemaciau. g.gif
Atsakyti
QUOTE(gatinha2 @ 2013 07 14, 14:44)
Prisakyta, manau. Skaiciau, kad jei suzinotu, kad pardaveja pasake klijentui kada sale'as, gresia atleidimas is darbo.
Angliskame puslapyje jau vakar prasidejo ispardavimas. http://www.next.co.uk/, jei kam idomu. As vaikui savo ten nieko gero nemaciau. g.gif

as vakar buvau Next'e, tai parduotuvej daug didesnis pasirinkimas nei internetinej parduotuvej, as pripirkau vaikams labai graziu rubeliu, sau nieko neziurejau nes nesenai pagimdziusi nezinau koks bus dydis veliau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo balleys: 14 liepos 2013 - 19:00
As irgi jau seku next.co.uk ispardavima ir nesuprantu visiskai, kodel tiek mazai visko unsure.gif Kazkaip nieko gero nerandu ir as si karta... Gal dar pasipildys...
Atsakyti
QUOTE(balleys @ 2013 07 14, 18:59)
as vakar buvau Next'e, tai parduotuvej daug didesnis pasirinkimas nei internetinej parduotuvej, as pripirkau vaikams labai graziu rubeliu, sau nieko neziurejau nes nesenai pagimdziusi nezinau koks bus dydis veliau ax.gif

O kiek laiko UK parduotuvese tesiasi sale? as skrendu 22 d, galvoju ar dar rasiu kokiu ispardavimu ar jau bus tuscia g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asedita: 14 liepos 2013 - 19:19
QUOTE(asedita @ 2013 07 14, 20:18)
O kiek laiko UK parduotuvese tesiasi sale? as skrendu 22 d, galvoju ar dar rasiu kokiu ispardavimu ar jau bus tuscia  g.gif

bijau ka ir sumeluot, bet gavau email'a kad weekend sale, tai nezinau ar dar bus g.gif nebent kokius likucius gal ir pardavines smile.gif
Atsakyti
Tik persiunčiu info, mes šiandieną apsipirkome su kuponu thumbup.gif

NEXT vasaros išpardavimas prasideda! Šį ketvirtadienį, liepos 18 dieną, Vilniaus "Akropolyje" startuos vienas galingiausių išpardavimų Lietuvoje.

Visos vyrų ir moterų išpardavimo prekės bus nukainotos 50%, o visos vaikų prekės bus nukainotos 40%. Nuolaidos takomos nuo pradinės kainos.

Nenorite stovėti eilėse? Tik Jums, mūsų lojaliems klientams, suteikiama išskirtinė teisė apsipirkti išpardavimo kainomis viena diena anksčiau, liepos 17 dieną, trečiadienį.

Atsispausdinkite kuponą, jį pateikite pardavėjai kasoje ir įsigykite išpardavimo prekių anksčiau už kitus!

kuponas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Intrinsa: 17 liepos 2013 - 19:01
QUOTE(Intrinsa @ 2013 07 17, 19:59)
Tik persiunčiu info, mes šiandieną apsipirkome su kuponu thumbup.gif

NEXT vasaros išpardavimas prasideda! Šį ketvirtadienį, liepos 18 dieną, Vilniaus "Akropolyje" startuos vienas galingiausių išpardavimų Lietuvoje.

kuponas


Mes ir apsipirkom, tik gaila labai mazas pasirinkimas 4u.gif
Atsakyti
ir mes ka tik grizom is next isspardavimo,berniukams nem pasirinkimas skudnokas dydziu nera arba mazi iki 2-3 metu arba dideli 8-9 ir 10-11 meciui , mergaitem daugiau pasirinkimo ir kolekcija mergom grazesne siais metais berniukams kolekcija siap sau next.uk visai kotokie rubeliai,toks jausmas kad iki Lietuvos nedavaziuoja grazus rubeliai ir kokybe man visai kitokia negu pirkdama ir next.uk)))
Atsakyti
Vaikams neteko uzsieny pirkti, bet pati esu apsipirkusi pries kokius 5 metus, tai super kokybe, dar dabar nesunesioti ir modeliukai dailus. Akropoly vis prasuku pro mot. skyriu, tai tragedija kazkokia doh.gif
maziukams faini, daznai perku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(accessories @ 2013 07 18, 23:42)
Vaikams neteko uzsieny pirkti, bet pati esu apsipirkusi pries kokius 5 metus, tai super kokybe, dar dabar nesunesioti ir modeliukai dailus. Akropoly vis prasuku pro mot. skyriu, tai tragedija kazkokia doh.gif
maziukams faini, daznai perku smile.gif

As dazniausiai perku rubus vaikams is Next (gyvenu UK) tai kokybe tikrai gera, net ir daznai skalbiant rubai atrodo kaip nauji, del suaugusiuju tai cia jau kitas reikalas, ivairiu medziagu juk yra, bet rubai kuriuos turiu tai jau kelintus metus nesioju ir nesiskundziu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aleksandra221 @ 2013 07 18, 22:32)
ir mes ka tik grizom is next isspardavimo,berniukams nem pasirinkimas skudnokas dydziu nera arba mazi iki 2-3 metu arba dideli 8-9 ir 10-11 meciui , mergaitem daugiau pasirinkimo ir kolekcija mergom grazesne siais metais berniukams kolekcija siap sau next.uk visai kotokie rubeliai,toks jausmas kad iki Lietuvos nedavaziuoja grazus rubeliai ir kokybe man visai kitokia negu pirkdama ir next.uk)))


As nors irgi pirkau diena pries jei paskelbe ispardavima, bet labai nusivyliau. Visai nera reikiamu dydziu, galvojau paimsiu didele kruva, o paemiau vos kelis rubelius. O dydziu ir mergaitems nieko nebuvo. Man reikejo 4-5 arba 5, nebuvo nieko beveik.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 19 liepos 2013 - 20:52
As vakar vakare buvau, nes praziopsojau:) galvojau sestadieni bus ispardavimas, kaip praeitais metais, o jie ketvirtadieni padare.... doh.gif Tai irgi dydziai tik iki 1m arba 1.5m (tokiu drabuzeliu nemazai), o va didesniu tik vienas kitas. As ieskojau 2-3m mergaitei. Tai radau tik 1 kelnes sia vasarai (1,5m dydis), kitas(2-3m) kitai vasarai.Daugiau viskas per maza. O taip norejo kelniu ir megztuku pripirkti vaikui. Megztuku isvis jokio pasirinkimo, maikutes visos mazos. Taip kad liudnas sis ispardavimas.
Atsakyti