Įkraunama...
Įkraunama...

Next

QUOTE(glolita @ 2013 05 06, 21:24)
kokias rekomenduotumete is next espadriles berniukui? gal kas pirkot?
domina
http://www.nextdirec...ing/b...Ā Shoes
gal kas turite?



Oi,jau ko nerekomenduočiau,tai espadrilių iš Nexto. Tikrai nevertos tiek pinigėlių.Paprasčiausios skudurinės tapkės ir tiek...(žinoma,čia mano nuomonė,gal kas ir kitaip galvoja...) jau geriau kokie sandaliukai ar basutės už tuos litukus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gresa @ 2013 05 03, 10:48)

Minksta oda,kad ir dirbtine,o viduje minkstas padukas kaip ant pagalveliu.
Patiko batukai,komplimentu prisigaude mazoji thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmuteeee @ 2013 05 09, 16:52)
Oi,jau ko nerekomenduočiau,tai espadrilių iš Nexto. Tikrai nevertos tiek pinigėlių.Paprasčiausios skudurinės tapkės ir tiek...(žinoma,čia mano nuomonė,gal kas ir kitaip galvoja...) jau geriau kokie sandaliukai ar basutės už tuos litukus  ax.gif


As taip pat nepirkciau drinks_cheers.gif
Atsakyti
gal kas zinot, ar dar bus nauju vasaros kolekciju? ka issirenku to dydziu nera mad.gif
Atsakyti
sveikos, man kazkodel neduoda prisiregistruoti I next
g.gif
Atsakyti
QUOTE(bakardi @ 2013 05 10, 18:41)
gal kas zinot, ar dar bus nauju vasaros kolekciju? ka issirenku to dydziu nera  mad.gif


dydzius tai vis papildo
Atsakyti
Merginos, ar tinka Seb banko Visa virtuon kortele uzsakineti is nextdirect puslapio?
Nes paciame pirmame poste forumiete rase, kad netinka, bet cia buvo 2009m. g.gif
Nors raso, kad Visa tinka.
Busiu labai dekinga, nes noriu gamintis sia kortele 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daktaryte Ieva @ 2013 05 13, 11:07)
Merginos, ar tinka Seb banko Visa virtuon kortele uzsakineti is nextdirect puslapio?
Nes paciame pirmame poste forumiete rase, kad netinka, bet cia buvo 2009m. g.gif
Nors raso, kad Visa tinka.
Busiu labai dekinga, nes noriu gamintis sia kortele 4u.gif  4u.gif


tikrai tinka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2013 05 06, 09:40)
Su 14 cm. imciau 6 dydi. Mano dukros irgi 14 cm. koja. Tai jau visos basutes 6 dydzio geros. O pamazintas, net 7 dydzio nesiosime smile.gif

Beje, bandziau skaiciuoti ar tikrai tas pats perkant ne per tarpininkes, o per nextdirect. Tai vistiek pas tarpininkes 15 lt pigiau gaunasi smile.gif

manosios taip pat 14 cm ir jau 6 dydis smile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos merginos,
gal truputi ne i tema, bet tikiuos, kad pagelbesit man ax.gif tai va siunciausi is nextdirect maudymosi kostiumeli ir dydi nelabai pataikiau doh.gif skaiciau, kad galima grazinti per 28 dienas, bet ar maudymosi kostiumelis ne bus kazkokia isskirtine preke, kurios negalima grazinti, na turiu omeny kaip papuosalai, apatinis trikotazas ir pan g.gif
labai aciu atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilnovi @ 2013 05 22, 10:49)
sveikos merginos,
gal truputi ne i tema, bet tikiuos, kad pagelbesit man  ax.gif tai va  siunciausi is nextdirect maudymosi kostiumeli ir dydi nelabai pataikiau  doh.gif  skaiciau, kad galima grazinti per 28 dienas, bet ar maudymosi kostiumelis ne bus kazkokia isskirtine preke, kurios negalima grazinti, na turiu omeny kaip papuosalai, apatinis trikotazas ir pan  g.gif
labai aciu atsakiusioms  4u.gif


Ir mane si tema domina, kaip ten visas procesas vyksta, kur siusti, ka ten uzklijuoti ir is vis per ka siusti , per pasta g.gif
Atsakyti
Gal kas prisimena per kokią nuorodą žiūrėti NEXT būsimas kolekcijas? bigsmile.gif
Nes matau kad jau yra.

user posted image
Atsakyti