Įkraunama...
Įkraunama...

Next

Sveikos, gal kas pirkot siuos batukus? domina ar minsti, netrina kojyciu? ax.gif
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gresa: 03 gegužės 2013 - 09:54
Gal kuri mamyte pirko savo mergytei tokias basutes is next?
user posted image
Noriu uzsakyti dukrytei, bet bijau su dydziu nepataikyti  doh.gif  jei pedute 14cm. uztektu 5 dydzio, ar geriau 6 imti.? nes turim kelis nexto batukus, tai nors dydis tas pats, bet vidpadis labai skiriasi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laiminga_saule: 06 gegužės 2013 - 08:13
Su 14 cm. imciau 6 dydi. Mano dukros irgi 14 cm. koja. Tai jau visos basutes 6 dydzio geros. O pamazintas, net 7 dydzio nesiosime smile.gif

Beje, bandziau skaiciuoti ar tikrai tas pats perkant ne per tarpininkes, o per nextdirect. Tai vistiek pas tarpininkes 15 lt pigiau gaunasi smile.gif
Atsakyti
Teisingai Ksesanko sako, as ir imciau 6 dydi, mano maziukes koja smulki nera didele ir apie 14cm, bet 5 dydis jai jau mazas, nesiojam 6 dydi, o va vienu basuciu net 7 reikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidilute0326: 06 gegužės 2013 - 09:46
QUOTE(vaidilute0326 @ 2013 05 06, 10:46)
Teisingai Ksesanko sako, as ir imciau 6 dydi, mano maziukes koja smulki nera didele ir apie 14cm, bet 5 dydis jai jau mazas, nesiojam 6 dydi, o va vienu basuciu net 7 reikia.


Kaip atviras basutes su 14cm pedute gal net imciau ir 7dydi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2013 05 06, 10:40)
Su 14 cm. imciau 6 dydi. Mano dukros irgi 14 cm. koja. Tai jau visos basutes 6 dydzio geros. O pamazintas, net 7 dydzio nesiosime smile.gif

Beje, bandziau skaiciuoti ar tikrai tas pats perkant ne per tarpininkes, o per nextdirect. Tai vistiek pas tarpininkes 15 lt pigiau gaunasi smile.gif

O sakykit kokiai sumai pirkot, kad gavosi 15 litu pigiau?
Ar is tiesu kaip tarpininkes raso, kad daikta reiketu dauginti is penkiu ir atsargai dar prideti 5-10litu, man kazkaip skaiciuojasi, kad brangiau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daktaryte Ieva: 06 gegužės 2013 - 14:39
QUOTE(daktaryte Ieva @ 2013 05 06, 15:37)
O sakykit kokiai sumai pirkot, kad gavosi 15 litu pigiau?
Ar is tiesu kaip tarpininkes raso, kad daikta reiketu dauginti is penkiu ir atsargai dar prideti 5-10litu, man kazkaip skaiciuojasi, kad brangiau g.gif


Oi, nu jau cia tarpininkes perdeda. As paskaiciavau 50 svaru sumai. Jei jau dauginate is 5, tai papildomai tikrai nieko prideti nereikia. Nors, jei prideti pasto siuntimo islaidas, tai gal g.gif Kadangi tarpininke siuncia tiesiai i mano miesta, tai apmoku tik siuntimo islaidas is UK i Lietuva. Cia 7 Lt iz 1 kg. Man asmeniskai tikrai pigiau per tarpininke, negu perkant tiesiogiai is nextdirects.

O del basuciu. Tai sitos baltos basutes su drugeliais tokio nepamazinto modeliuko. Tai su 14 cm. tikrai nemanau, kad reiketu 7 dydzio. Pamazinti va sitie modeliukai. Situos reiketu 7 dydzio su 14 cm.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ksesanko: 06 gegužės 2013 - 15:04
Taip teisingai, mums va sitos 6 dydis mazos su 14cm pedute, jos i mazesne puse sitie modeliukai:

user posted image
Atsakyti
na man per tarpininkes nesigauna pigiau g.gif

pvz sios basutes 11.50 svaru, jei pas tarpininke dauginti is 5, gaunasi 57.5 lt

http://www.next.co.u...532s1#789837g38

jei perki is nextdirect kainuoja 16 euru, dauginam 3.46 gaunasi 55.36 lt

http://www.nextdirec...ing/g...Ā Shoes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asedita: 06 gegužės 2013 - 15:36
kokias rekomenduotumete is next espadriles berniukui? gal kas pirkot?
domina
http://www.nextdirec...ing/b...Ā Shoes
gal kas turite?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo glolita: 06 gegužės 2013 - 20:25
Dekui pasisakiusioms mamytems 4u.gif
Katik suzinoau, kad mano isrinktos basutes realiai ne taip graziai atrodo, sake, kad grubokos ir dar didintos.Net 6 dydis mums atrodytu griozdiskai...
Nzn, galvoju gal imti tas su medziaginem gelem kur foto ikelta. Tokios man jos grazios wub.gif nes tik pasipuosimui mums reikia, kasdien po kiema yra ka nesioti, o cia pasimaivymui prie suknyciu butu blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiminga_saule @ 2013 05 06, 22:17)
Dekui pasisakiusioms mamytems  4u.gif
Katik suzinoau, kad mano isrinktos basutes realiai ne taip graziai atrodo, sake, kad grubokos ir dar didintos.Net 6 dydis mums atrodytu griozdiskai...
Nzn, galvoju gal imti tas su medziaginem gelem kur foto ikelta. Tokios man jos grazios  wub.gif  nes tik pasipuosimui mums reikia, kasdien po kiema yra ka nesioti, o cia pasimaivymui prie suknyciu  butu blush2.gif  biggrin.gif


Siaip galvojau, kad matete tas basutes smile.gif Man tos su drugeliais irgi nepatinka. Jei pasipuosimui, tai tikrai modeliukas su gelytemis zymiai mergaitiskesnis ir svelnesnis smile.gif
Atsakyti