Įkraunama...
Įkraunama...

Next

"Sale" verta per tarpininkes gaudyti, o jei noriu ne iš "Sale", tai užsakinėju pati arba perku vietoje.

Paskaičiavau paskutinį užsakymą, tai lygiai taip pat bučiau sumokėjus tarpininkei su visais procentais, pristatymais ir nuvažiavimu iki dalintojos. Jei kas netiktų tai naujus rūbus labai sunku skelbimų lentoje parduoti, ypač batukus. Pačiai užsakant galiu išsiųsti atgal per 28 dienas.

Na ir parduotuvėje irgi visai neblogai pavyko sutaupyti, nes visai neseniai jie dalino 20% kuponus 4u.gif
Atsakyti
Labuka, mergaites, kas pacios apsipirkinejat Next. eu, kaip suprantu, pirmiausia reikia prisiregistruoti ir ten tokia skiltis yra: Enter your special offer promotion code, kokia cia koda reikia suvesti, niekaip nedaeina doh.gif . Gal kas galetu paaiskinti blondinei blush2.gif
Atsakyti
labas, as ir pirma karta pati uzsakiau is next, uzsakiau antradieni siandiena jau rodo, kad Vilniuje thumbup.gif ryt jau turesiu, tik klausimas ar siuntinuka kurjeris atveza ar reikia is pasto pasiimti?
Atsakyti
QUOTE(g-a-b-r-i-e-l-e @ 2013 04 25, 05:55)
Labuka, mergaites, kas pacios apsipirkinejat Next. eu, kaip suprantu, pirmiausia reikia prisiregistruoti ir ten tokia skiltis yra: Enter your special offer promotion code, kokia cia koda reikia suvesti, niekaip nedaeina doh.gif . Gal kas galetu paaiskinti blondinei blush2.gif

Kodu turi nuolatines pirkejos, kuri galima duoti draugams. 10% nuolaida. Tik tas kodas galioja pirma karta prisiregistravus ir iskart perkant, jei prisiregistravot ir nepirkot, sekanti karta nebegalioja.

QUOTE(bakardi @ 2013 04 25, 07:55)
labas, as ir pirma karta pati uzsakiau is next, uzsakiau antradieni siandiena jau rodo, kad Vilniuje thumbup.gif ryt jau turesiu, tik klausimas ar siuntinuka kurjeris atveza ar reikia is pasto pasiimti?


kurjeris atveza i namus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asedita: 25 balandžio 2013 - 08:25
QUOTE(asedita @ 2013 04 25, 09:24)
Kodu turi nuolatines pirkejos, kuri galima duoti draugams. 10% nuolaida. Tik tas kodas galioja pirma karta prisiregistravus ir iskart perkant, jei prisiregistravot ir nepirkot, sekanti karta nebegalioja.
kurjeris atveza i namus


Aisku, aciu. Dar turiu viena klausimeli, kodel manes praso patikrinti telefono numeri, vedu +370....., bet vistiek neduoda toliau registruotis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(g-a-b-r-i-e-l-e @ 2013 04 25, 13:25)
Aisku, aciu. Dar turiu viena klausimeli, kodel manes praso patikrinti telefono numeri, vedu +370....., bet vistiek neduoda toliau registruotis 4u.gif

man atrodo, kad + nereikia g.gif
Atsakyti
man prie saskaitos pridejo du kodukus 10% off.
ar pati galiu juos isnaudoti? ar ten pakviesk drauga ir gausi -10%
Atsakyti
QUOTE(g-a-b-r-i-e-l-e @ 2013 04 25, 12:25)
Aisku, aciu. Dar turiu viena klausimeli, kodel manes praso patikrinti telefono numeri, vedu +370....., bet vistiek neduoda toliau registruotis 4u.gif


as vietoj + rasau 00

QUOTE(cooliuke @ 2013 04 25, 13:51)
man prie saskaitos pridejo du kodukus 10% off.
ar pati galiu juos isnaudoti? ar ten pakviesk drauga ir gausi -10%


Koda gali panaudoti naujas klientas pirmam apsipirkimui. Taigi pati nepasinaudosit
Atsakyti
tai jei kam reikia galiu parasyt ta promo koda. viena pasiliksiu vyrui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bakardi @ 2013 04 25, 13:37)
man atrodo, kad + nereikia g.gif



QUOTE(asedita @ 2013 04 25, 15:13)
as vietoj + rasau 00
Koda gali panaudoti naujas klientas pirmam apsipirkimui. Taigi pati nepasinaudosit


Aciu, mergaites, 4u.gif Nerasiau +, tiko thumbup.gif O jus paprastom kortelem atsiskaitot ar reikia internetines? Bandysiu pati uzsisakineti, pritariu mergaitems,kad labai sunku parduoti netikusi rubeli, tik idomu, ar ten koki grazinimo lapa kartu su uzsakymu atsiuncia ar kaip galima grazinti? Ir kiek kainuoja grazinimas?
Papildyta:
QUOTE(cooliuke @ 2013 04 25, 16:22)
tai jei kam reikia galiu parasyt ta promo koda. viena pasiliksiu vyrui  4u.gif


Noreciau, jeigu dar niekam nedavet 4u.gif
Atsakyti

 ! 
Tema nėra skirta pirkimų organizavimui, tarpininkių paieškai ar prašymams užsakyti. Tam skirtas skyrelis Skelbimų lentoje - Internetinės parduotuvės. Moderatorė
Atsakyti
Gal kas iš Next esat tokius batus pirkę mergaitėms g.gif
user posted image
arba panašius smile.gif

Aš šiek tiek nesuprantu numeracijos next puslapyje. Mano dukrytė nešioja C13 batus 4u.gif o tai prie Next žiūrėti skaičiaus 13 ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stiklo karoliukai: 01 gegužės 2013 - 10:55