Įkraunama...
Įkraunama...

Next

QUOTE(cole1 @ 2013 04 18, 22:00)
Niu man tai jie didinti( nors mano berniukas labai smulkutis), mums 2m,2 mėn. ūgis 88 cm, svoris 11 kg, nešiojam 9-12 mėn. ( ir next ir HM ir Zara) ax.gif

As ziuriu ne i metus, o i cm. Labai priklauso nuo vaiko. Pvz. mano sunui tik 3metai ir 5men, o nesiojam 4-5metu rubus ir tik tik, bet jo ugis 110cm. Tai ir atitinka, nes etiketeje raso toki ugi. O mazoji tik 1m. 2men, bet 86cm, o sveria uz jusu sunu daugiau biggrin.gif
Atsakyti
Na as jau gavau savo daiktelius,viskas labai wub.gif Atejo per 5 dienas,bandziau vel daryti uzsakyma,bet neleidzia apmoketi,raso nepavyko g.gif Idomu kodel,pirma syki jokiu problemu nebuvo atsiskaitant.Ar yra dar kam tai buve?Mokejima darau per swedbank kreditine g.gif
Atsakyti
QUOTE(Baisa. @ 2013 04 19, 10:17)
As ziuriu ne i metus, o i cm. Labai priklauso nuo vaiko. Pvz. mano sunui tik 3metai ir 5men, o nesiojam 4-5metu rubus ir tik tik, bet jo ugis 110cm. Tai ir atitinka, nes etiketeje raso toki ugi. O mazoji tik 1m. 2men, bet 86cm, o sveria uz jusu sunu daugiau biggrin.gif


Tai aš jau ir pripratau į ūgį žiūrėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ginciucha @ 2013 04 16, 21:11)
O sakykit mamytes ar bandet kuri pirkti is next parduotuves pacioms?As vakar pirkau,viskas tvarkoje,rase kad apmokejimas pavyko,...O siandiena kazkodel neina padaryti apmokejimo,sakau gal yra nustatytas koks sumos limitas uz kiek turi pirkti kad siustu i LT,nes pirmas mokejimas buvo nemazas g.gif Ir per kiek laiko jie dazniausiai atsiuncia i LT,nes raso per 3dienas,bet nelabai norisi tiketii g.gif


Viskas gerai. thumbup.gif
Užsakiau penktadienį, apmokėjau. O pirmadienį jau kurjeris pristatė mirksiukas.gif
Patogu ir greita thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ginciucha @ 2013 04 19, 13:12)
Na as jau gavau savo daiktelius,viskas labai wub.gif  Atejo per 5 dienas,bandziau vel daryti uzsakyma,bet neleidzia apmoketi,raso nepavyko g.gif  Idomu kodel,pirma syki jokiu problemu nebuvo atsiskaitant.Ar yra dar kam tai buve?Mokejima darau per swedbank kreditine g.gif

Gal kreditines limitus virsijat
Atsakyti
O kokios Next pirkimo sąlygos, kaip suprantu iš čia jog adreso uk nereikia, užtenka lietuviško, o kiek pristatymas kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(vilma099 @ 2013 04 19, 21:58)
O kokios Next pirkimo sąlygos, kaip suprantu iš čia jog adreso uk nereikia, užtenka lietuviško, o kiek pristatymas kainuoja?

UK adreso nereikia. Siunčia tiesiogiai į LT. Siuntimas nemokamas mirksiukas.gif
http://www.nextdirect.com/lt/en
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sunflow @ 2013 04 22, 10:39)
UK adreso nereikia. Siunčia tiesiogiai į LT. Siuntimas nemokamas  mirksiukas.gif
http://www.nextdirect.com/lt/en
4u.gif


Siuntimas nemokamas perkant už bet kokią sumą?
Atsakyti
QUOTE(cole1 @ 2013 04 22, 13:58)
Siuntimas nemokamas perkant už bet kokią sumą?


Taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sunflow @ 2013 04 22, 14:24)


Dėkui, reiks ir man pabandyt gal g.gif Nors man visai gerai ir su tarpininke tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(cole1 @ 2013 04 22, 16:07)
Dėkui, reiks ir man pabandyt gal g.gif Nors man visai gerai ir su tarpininke tongue.gif


Su tarpininke aišku viskas paprasčiau. Jokių galvos skausmų, dėl prekių atkrovinio, negavimo ir pan.
Bet, jeigu yra galimybė užsakyti iš normalios, t.y. patikimos parduotuvės pačiai, kam kreiptis į tarpininkes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sunflow @ 2013 04 19, 15:25)
Viskas gerai.  thumbup.gif
Užsakiau penktadienį, apmokėjau. O pirmadienį jau kurjeris pristatė  mirksiukas.gif
Patogu ir greita  thumbup.gif


o nextdirect`as atsiuncia koki siuntinio nr., ar nuoroda, kad butu galima sekti siuntini?
Man atsiunte Online Order Confirmation, nei numerio kazkokio. Ir paciam psl neguliu perziureti savo uzsakymo, nei statuso ar isisusta, ar supakuota t.t. ir pan. Ar jie tokiu dalyku nedaro?
Viska dariau praejusi ketvirtadieni. Kol kas siandien 3 d.d., ziuresim....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cooliuke: 23 balandžio 2013 - 10:31