Įkraunama...
Įkraunama...

Next

QUOTE(valery111 @ 2013 04 13, 21:13)
Ieskau tarpininkes kuri uzsakineja is next!!!! Reikia pedkelniu o gal ir dar konors smile.gif I AZ


Aš remomenduoju tarpininkę myma -greita ir patogu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cole1: 13 balandžio 2013 - 21:46
QUOTE(pukepuke @ 2013 04 13, 22:06)
Tai kad ne, 98 cm, 2-3 turi tikti 92-98 cm, o 3-4 m. 98-104 cm ax.gif
O jei jums tiko iki beveik 104 cm, tai tada didinti biggrin.gif



na jei jau taip turi tikt tai galima traktuot, kad didinti biggrin.gif

kadangi ant etikečių rašo 2-3 98 cm, 3-4 104 cm, tai va mums taip ir tiko +/- 98 cm, +/- 104 cm.
dabar ruošiuos užsakinėt 110 cm, tai žiūrėsim kaip ten bus toliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cole1 @ 2013 04 13, 22:44)
Aš remomenduoju tarpininkę myma -greita ir patogu thumbup.gif


geriausiai manau zet, kad atsiiemimas butu tam paciam mieste, nes paskutini kart uztaikiau ant tokios dalintojos,kurios adreso neina rast doh.gif naujas rajonas,gatves nesurasytos, pravazinejau 20lt, paprasius siust pastu nesutiko, zodziu jei nerandi adreso-tai dar ir prekiu gali neatgaut doh.gif galop pasiiemiau is jos darbo, o va su valentina tokiu problemu neturejau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lara22: 14 balandžio 2013 - 08:45
o aš pati perkuosi, nes dabar per tarpininkes nebeapsimoka sudėjus visus siuntimus ir procentus. per tarpininkę tik sale.
Atsakyti

 i 
Tarpininkių ieškokite skyrelyje Internetinės parduotuvės
Atsakyti
o kaip yra su sortais? lyg ir esu pastebejusi kad jie visi padidinti. Ar cia tik man taip atrodo?
Atsakyti
QUOTE(cooliuke @ 2013 04 16, 12:41)
o kaip yra su sortais? lyg ir esu pastebejusi kad jie visi padidinti. Ar cia tik man taip atrodo?



Priklauso nuo modeliuko. Ir nesuprasi apie berniuks ar mergaites kalbate smile.gif Jei buna sortai su pedkelnytemis, tai pedkelnytes dazniausiai jau buna arba tik tik, arba mazi, o sortai dar geri :)Tad idealu pedkelnes viena ismera didesnius, negu sortus pirkti.
Atsakyti
pasikartosiu 4u.gif

QUOTE(bambyze @ 2013 04 02, 17:55)
Labukas,
gal kas pirkote tokias basutes iš Next?
kokį dydį imti su 17,5cm pėdute?

http://www.nextdirec...boys/shoes/46/6
[url=http://www.nextdirect.com/lt/en/shopping/boys/shoes/46/7]http://www.nextdirect.com/lt/en/shop

Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2013 04 16, 11:44)
Priklauso nuo modeliuko. Ir nesuprasi apie berniuks ar mergaites kalbate smile.gif Jei buna sortai su pedkelnytemis, tai pedkelnytes dazniausiai jau buna arba tik tik, arba mazi, o sortai dar geri :)Tad idealu pedkelnes viena ismera didesnius, negu sortus pirkti.



apie berniukus as blush2.gif doh.gif
Atsakyti
O sakykit mamytes ar bandet kuri pirkti is next parduotuves pacioms?As vakar pirkau,viskas tvarkoje,rase kad apmokejimas pavyko,...O siandiena kazkodel neina padaryti apmokejimo,sakau gal yra nustatytas koks sumos limitas uz kiek turi pirkti kad siustu i LT,nes pirmas mokejimas buvo nemazas g.gif Ir per kiek laiko jie dazniausiai atsiuncia i LT,nes raso per 3dienas,bet nelabai norisi tiketii g.gif
Atsakyti
QUOTE(cooliuke @ 2013 04 16, 19:24)
apie berniukus as  blush2.gif  doh.gif


Niu man tai jie didinti( nors mano berniukas labai smulkutis), mums 2m,2 mėn. ūgis 88 cm, svoris 11 kg, nešiojam 9-12 mėn. ( ir next ir HM ir Zara) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ginciucha @ 2013 04 16, 20:11)
O sakykit mamytes ar bandet kuri pirkti is next parduotuves pacioms?As vakar pirkau,viskas tvarkoje,rase kad apmokejimas pavyko,...O siandiena kazkodel neina padaryti apmokejimo,sakau gal yra nustatytas koks sumos limitas uz kiek turi pirkti kad siustu i LT,nes pirmas mokejimas buvo nemazas g.gif Ir per kiek laiko jie dazniausiai atsiuncia i LT,nes raso per 3dienas,bet nelabai norisi tiketii g.gif


Viskas ten gerai. Pastoviai perku, jokiu limitu nera. Atsiuncia per 3 darbo dienas, jei pasitaiko savaitgalis tai ,zinoma, uztrunka
Atsakyti