Įkraunama...
Įkraunama...

Next

QUOTE(pukepuke @ 2013 04 11, 14:31)
Na maniskis 104 cm, dar tinka 2-3 m. pilnai, o vasarai perku 3-4 smile.gif


Tiek kelnes, tiek maikes? man toks jausmas, kad reikia maikes imti 2-3, o kelnes 3-4..
Atsakyti
Mano vaikui tuoj 3 metai, bet drabuzeliai kai kurie 2-3metai, ypac maikutes, o kelnes perkam 3-4 metai, as ziuriu ant etiketes nes daznai buna 2-3m o cm skirtingi. Siaip stengiuosi be vaiko nepirkt ir visada pamatuot, na nebent papuolu i ispardavima tada imu siek tiek didesni kad per mazi nebutu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(balleys @ 2013 04 12, 01:48)
Mano vaikui tuoj 3 metai, bet drabuzeliai kai kurie 2-3metai, ypac maikutes, o kelnes perkam 3-4 metai, as ziuriu ant etiketes nes daznai buna 2-3m o cm skirtingi. Siaip stengiuosi be vaiko nepirkt ir visada pamatuot, na nebent papuolu i ispardavima tada imu siek tiek didesni kad per mazi nebutu 4u.gif


nu mat, pas mus tokio pasirinkimo pamatuot nėra.. neturim parduotuvės, tik internete, už tai ir klausiu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(balleys @ 2013 04 12, 08:48)
Mano vaikui tuoj 3 metai, bet drabuzeliai kai kurie 2-3metai, ypac maikutes, o kelnes perkam 3-4 metai, as ziuriu ant etiketes nes daznai buna 2-3m o cm skirtingi. Siaip stengiuosi be vaiko nepirkt ir visada pamatuot, na nebent papuolu i ispardavima tada imu siek tiek didesni kad per mazi nebutu 4u.gif


tai kad visad reikia žiūrėt į cm, o ne į metus smile.gif nes man keista, kai mamos būna rašo, kad labai didinti drabužėliai, nieko jie nedidinti, pagal cm tai labai retai būna padidinti, o paprastai idealiai atitinka. maniškis kai auga pagal jų lentelę, tai ir rūbeliai idealiai atitinka pagal metus smile.gif

pas mus dauguma rūbelių nexto, bet tokio atvejo, kad būtų cm skirtingai ant to paties dydžio, tarkim 2-3 ar 3-4, tai dar neteko matyt blink.gif nebent brokuota etiketė paitaikė blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dravi @ 2013 04 12, 13:31)
tai kad visad reikia žiūrėt į cm, o ne į metus smile.gif nes man keista, kai mamos būna rašo, kad labai didinti drabužėliai, nieko jie nedidinti, pagal cm tai labai retai būna padidinti, o paprastai idealiai atitinka. maniškis kai auga pagal jų lentelę, tai ir rūbeliai idealiai atitinka pagal metus smile.gif

pas mus dauguma rūbelių nexto, bet tokio atvejo, kad būtų cm skirtingai ant to paties dydžio, tarkim 2-3 ar 3-4, tai dar neteko matyt  blink.gif nebent brokuota etiketė paitaikė  blink.gif


Tai tada pagal sizing guide viskas gerai atitinka, ane? aš kažkaip retai kada į tuos guide žiūriu, maniškis vidutinio ūgio ir sudėjimo pagal metus..

Man tai atrodo, kad priklauso nuo modelio... kai kurios platesnės/ilgesnės maikės pvz būna.. kad ir to paties dydžio..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Tynka-: 12 balandžio 2013 - 20:14
QUOTE(Dravi @ 2013 04 12, 20:31)
pas mus dauguma rūbelių nexto, bet tokio atvejo, kad būtų cm skirtingai ant to paties dydžio, tarkim 2-3 ar 3-4, tai dar neteko matyt  blink.gif nebent brokuota etiketė paitaikė  blink.gif

pasiziurejai rubelius kuriuos nesiojam, tikrai visi vienodu cm thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(-Tynka- @ 2013 04 12, 01:35)
Tiek kelnes, tiek maikes? man toks jausmas, kad reikia maikes imti 2-3, o kelnes 3-4..


As vienodo dydzio perku tiek virsu, tiek apacia 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Dravi @ 2013 04 12, 20:31)
tai kad visad reikia žiūrėt į cm, o ne į metus smile.gif nes man keista, kai mamos būna rašo, kad labai didinti drabužėliai, nieko jie nedidinti, pagal cm tai labai retai būna padidinti, o paprastai idealiai atitinka. maniškis kai auga pagal jų lentelę, tai ir rūbeliai idealiai atitinka pagal metus smile.gif

pas mus dauguma rūbelių nexto, bet tokio atvejo, kad būtų cm skirtingai ant to paties dydžio, tarkim 2-3 ar 3-4, tai dar neteko matyt  blink.gif nebent brokuota etiketė paitaikė  blink.gif


O kaip tada paaiskinti kad 104 cm ugio vaikas dar nesioja 98 cm ugiui rubus? Taip, jau jie be atsargos, isaugtiniai, bet 104 cm dar tokie i didesne puse, nors jis jau pagal cm juos turetu isaugti tuoj smile.gif
Mano nuomone visu dydziu tie rubai ir padidinti.
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2013 04 13, 09:38)
O kaip tada paaiskinti kad 104 cm ugio vaikas dar nesioja 98 cm ugiui rubus? Taip, jau jie be atsargos, isaugtiniai, bet 104 cm dar tokie i didesne puse, nors jis jau pagal cm juos turetu isaugti tuoj smile.gif



na, nežinau kaip čia paaiškint, bet mano vaikas 104 cm ir viską nešioja 3-4 arba 4 years, 2-3 rūbeliai per maži biggrin.gif (per didelių rūbų tikrai nenešiojam, negaliu pakęst, bet per striukų irgi) o kodėl turėtų tuoj išaugt? šie rūbeliai turėtų tikt vos ne iki 110 cm smile.gif kaip ir 98 tiko beveik iki 104.
Atsakyti
Musu panai birzelio men bus 3m yra apie 100cm (sausi buvo 98-99cm). Tai va dabar viska ka pirkau pirkau 3y arba 3-4y. Tai tie rubeliai idealiai dabar. Tuos kuriu noriu labiau vasarai ar net rudenejant kad tiktu emiau 4y. Tikrai juose neskesta bet matosi kad laisvesni. Siaip aisku ir nuo figuros labai priklauso. Musu pana kazkokio pailginto liemens doh.gif Tai jei rankoviu ilgis geras, jei plotis maikyciu geras tai is ilgio jos tokios kaip isaugtines pradeda atrodyti. Tai daznai tenka didesnes pirkti. Beja vienus skiniukus pavasariui, vasarai paemiau 3y tai ilgis idealus, ties liemeniu idealiai bet jau aptemptumas toks vos vos... Net nezinau ar patogu jai su jais... Sakiau reikia pasidometi 4y tokiu skiniuku ismatavimais, bet speju butu ilgos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JEma: 13 balandžio 2013 - 11:50
QUOTE(Dravi @ 2013 04 13, 09:22)
na, nežinau kaip čia paaiškint, bet mano vaikas 104 cm ir viską nešioja 3-4 arba 4 years, 2-3 rūbeliai per maži  biggrin.gif (per didelių rūbų tikrai nenešiojam, negaliu pakęst, bet per striukų irgi) o kodėl turėtų tuoj išaugt? šie rūbeliai turėtų tikt vos ne iki 110 cm smile.gif kaip ir 98 tiko beveik iki 104.

Mano dukrytes ugis 104cm, tai irgi nesioja viska 3-4 arba 4 metu, tinka ideliai. Klenytes 2-3 metu(98cm) tikrai jau per mazos, striukos visos. Bet dzemperiai ir bliuskutes 2-3 metu dar tinka. 4-5 metu leginsiukai dar toki didoki, taip pat ir bliuskutes (4-5)
Papildyta:
QUOTE(JEma @ 2013 04 13, 10:49)
Musu panai birzelio men bus 3m yra apie 100cm (sausi buvo 98-99cm). Tai va dabar viska ka pirkau pirkau 3y arba 3-4y. Tai tie rubeliai idealiai dabar. Tuos kuriu noriu labiau vasarai ar net rudenejant kad tiktu emiau 4y. Tikrai juose neskesta bet matosi kad laisvesni. Siaip aisku ir nuo figuros labai priklauso. Musu pana kazkokio pailginto liemens  doh.gif  Tai jei rankoviu ilgis geras, jei plotis maikyciu geras tai is ilgio jos tokios kaip isaugtines pradeda atrodyti. Tai daznai tenka didesnes pirkti. Beja vienus skiniukus pavasariui, vasarai paemiau 3y tai ilgis idealus, ties liemeniu idealiai bet jau aptemptumas toks vos vos... Net nezinau ar patogu jai su jais... Sakiau reikia pasidometi 4y tokiu skiniuku ismatavimais, bet speju butu ilgos  g.gif

Dukrytes ugis 104cm. Esu nupirkusi leginsiukus 4-5metu, tai is ilgio netaip baisiai ir per ilgi, bet is plocio platus, nepatempti, kaba negraziai. Tai manau gal ir skiniukai negraziai butu aptempti, g.gif na, bet dar ir nuo sudejimo vaiko priklauso.
Atsakyti
QUOTE(saulegraz@ @ 2013 04 13, 16:15)
Mano dukrytes ugis 104cm, tai irgi nesioja viska 3-4 arba 4 metu, tinka ideliai. Klenytes 2-3 metu(98cm) tikrai jau per mazos, striukos visos. Bet dzemperiai ir bliuskutes 2-3 metu dar tinka. 4-5 metu leginsiukai dar toki didoki, taip pat ir bliuskutes (4-5)



drinks_cheers.gif

taip taip, teisingai, maikytes dar būna tinka ilgiau, bet aoie kelnes tai nėrą nė kalbos
Atsakyti
QUOTE(Dravi @ 2013 04 13, 11:22)
kaip ir 98 tiko beveik iki 104.


Tai kad ne, 98 cm, 2-3 turi tikti 92-98 cm, o 3-4 m. 98-104 cm ax.gif
O jei jums tiko iki beveik 104 cm, tai tada didinti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 13 balandžio 2013 - 21:16