Įkraunama...
Įkraunama...

Next

Šiaip tai visai nesitikėdama neblogai šiandien vaiką apiprekinau "Mothercare" Panoramoje, Kai mažiukas būdavo labai dažnai ten prekindavausi, paugusiam nelabai kažką randu, bet šiandien kai kainoms 50proc tai liux pavyko wub.gif aišku su gražiom kelnėm tai bėda visur blush2.gif
Atsakyti
as kaip tik buvau viena is pirmu kas iejo i parduotuve kai paskelbe nuolaida tai galiu pasakyt jau nuo pradziu buvo taip maziukams rubeliu daug o didesnems mazai, ir labai daug rubeliu nebuvo, nors pries 2 dienas ju buvo pilna, nusipirkau vaikuciams rubeliu dzinsiukai 4 m berniukui 50_ 60 lt maikute 30 lt o vat dukrai maikute su pedkelnem 39 lt paemiau nes patiko bet kad pigu negaliu pasakyt, megztukai apie 70 lt. tad padariau isvada tokia kad uk kaina be nuolaidos lygiai tokia pat kaip pas mus su nuolaida, tad dabar pirksiu uk o nelauksiu nuolaidu cia lt. bus ir pasirinkimas didesnis i visi dydziai yra ir pigiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilonuskaa @ 2013 01 14, 11:21)
as kaip tik buvau viena is pirmu kas iejo i parduotuve kai paskelbe nuolaida tai galiu pasakyt jau nuo pradziu buvo taip maziukams rubeliu daug o didesnems mazai, ir labai daug rubeliu nebuvo, nors pries 2 dienas ju buvo pilna, nusipirkau vaikuciams rubeliu dzinsiukai 4 m berniukui 50_ 60 lt maikute 30 lt o vat dukrai maikute su pedkelnem 39 lt paemiau nes patiko bet kad pigu negaliu pasakyt, megztukai apie 70 lt. tad padariau isvada tokia kad uk kaina be  nuolaidos lygiai tokia pat kaip pas mus su nuolaida, tad dabar pirksiu uk o nelauksiu nuolaidu cia lt. bus ir pasirinkimas didesnis i visi dydziai yra ir pigiau smile.gif


Norejau jau ta pati rasyti drinks_cheers.gif Kadangi gyvenu ne Vilniuj tai nezinau kokios kainos parduotuvej, bet jei megztukas su nuolaida 70 lt tai jau geriau siustis is UK doh.gif
Atsakyti
QUOTE(asedita @ 2013 01 14, 13:23)
Norejau jau ta pati rasyti  drinks_cheers.gif Kadangi gyvenu ne Vilniuj tai nezinau kokios kainos parduotuvej, bet jei megztukas su nuolaida 70 lt tai jau geriau siustis is UK  doh.gif



Megztukai nexte kainuoja beveik tiek pat, kiek ir striukes. Visos dejoja, kad brangiai, bet yra kaip yra. Paskiaciuokime. Su nuolaida UK megztukai buna nuo 10 - 12 svaru (cia kalbu apie tokius storus,megztus) 10*1.15*4.4 52 Lt. + siuntimas. Megztukas kainuos 60 Lt. Be nuolaidos toks pat megztukas 20 * 1.15*4.4 102 lt +siuntimas 110 Lt.

Cia kalbu apie NEXT megztukus, kurie parduotuveje po 70 Lt su nuolaida 4u.gif Aisku, jei gali pirklti be tarpininko pagalbos, gal ir apsimoka. Beje, reiketu gaudyti ne viena nakti. Neklaidinkime zmoniu. Kainos truputuka didesnes, negu UK, bet paskaiciavus tarpininko mokesti, siuntimo ir laiko gaisimo islaidas, nebutu jau tokia kosmine suma, kaip cia dejojama. Kitas dalykas, kad nera norimu prekiu. Bet ir UK tinklalapyje paskutiniuoju metu tuscia smile.gif
Atsakyti
Siaip norejau atkreipti demesi, kas nepastebejo, Next europiniam puslapyje sumazino kainas, tai per tarpininkes siustis nelabai apsimoka ( turiu omeny pilnas kainas, ne sale)
Atsakyti
AS siandien planuoju vaziuot pasiziuret, kas per nuolaidos, nes vasaros ispardavimu tai labai patenkinta buvau, 3 sliauztai uz 42lt - nu tikrai labiau apsimoka, nei kad siustis unsure.gif mergaitei nupirkau vasariniu suknuciu, maikuciu po 15, 20lt, ka zinau, man tokios kainos, tai tikrai geras SALE biggrin.gif siandien labai tikiuosi rast sliaustu 3-6men dydzio, kelnyciu ir maikuciu tokio pat dydzio ax.gif bodiku dar reikia, bet jau kuris laikas baltu ir zydru nera parduotuvej g.gif

Nu kaip as issiduriau doh.gif kas cia pasakojo sitoj temutej, kad ispardavimas nuo 15d, tai ir laukiau durnele doh.gif tai jau ss as ten rasiu siandien verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo piene_66: 15 sausio 2013 - 13:34
Piene, kai atsidarė NEXT prieš metus net be nuolaidų buvo neblogos kainos, o su nuolaidom išvis super, dabar toli gražu šis išpardavimas tų laikų neprimena schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2013 01 15, 11:19)


Beje, reiketu gaudyti ne viena nakti. Neklaidinkime zmoniu. Kainos truputuka didesnes, negu UK, bet paskaiciavus tarpininko mokesti, siuntimo ir laiko gaisimo islaidas, nebutu jau tokia kosmine suma, kaip cia dejojama. Kitas dalykas, kad nera norimu prekiu. Bet ir UK tinklalapyje paskutiniuoju metu tuscia smile.gif

drinks_cheers.gif Ir as norejau ta pati parasyti. Buvau, pripirkau daug, jokiom papildomom privilegijom nesinaudojau. O kainos po nuolaidos man tai visai normalios rolleyes.gif
Atsakyti
Nenusipirkau ne vieno daiktelio vakar biggrin.gif viskas isluota, telike normaliai tik naujagimiam biggrin.gif bet siandien per Mothercare prasinesiau bigsmile.gif radau viska ir puikiom kainom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(piene_66 @ 2013 01 16, 18:34)
Nenusipirkau ne vieno daiktelio vakar biggrin.gif viskas isluota, telike normaliai tik naujagimiam biggrin.gif bet siandien per Mothercare prasinesiau bigsmile.gif radau viska ir puikiom kainom ax.gif

Aš irgi šnd buvau mothercare,tai labai patiko bigsmile.gif
Atsakyti
Tik per myma thumbup.gif NEXT thumbup.gif

IR NEXT NAUJA MAIKUTE ax.gif
user posted image
Atsakyti
Ar situ batu viduje yra kailiukas?
user posted image
Atsakyti