Įkraunama...
Įkraunama...

Next

O sakykit ar yra mergaitiškų kokių drabužėlių 3 metei, ar tik vaikučiams iki metukų, nes kaip nuolaidos tai tik tiek ir belieka, gal kas neseniai buvot, nes žadu ryt užsukti ar verta įdomu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma099 @ 2013 01 09, 19:06)
O sakykit ar yra mergaitiškų kokių drabužėlių 3 metei, ar tik vaikučiams iki metukų, nes kaip nuolaidos tai tik tiek ir belieka, gal kas neseniai buvot, nes žadu ryt užsukti ar verta įdomu? g.gif


Del mergaiciu nieko negaliu pasakyti. O del berniuku, tai daug rubeliu buvo iki metuku. Nuo 1 iki 3 praktiskai nieko, tik keli rubeliai like verysad.gif.
Na ir pasirode, kad nuo 3m yra nemazai, gal del to, kad paciai dar nereikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RSTT @ 2013 01 09, 18:00)
Pirkau kažkada gal pernai pavasarį už kokius apie 350, nu iki 400 ne daugiau nebepamenu, tai gavau nuolaidą iš niekur nieko kaip naujas žmogutis tada užregistravo į savo narius ir tada taip gaunu emailu kad yra pasiūlymai ir tt ir va kaip tik žinutėje buvo kuponas VIPinis... tai nežinau kaip čia ir pati nesuprantu, bet matyt reik užpildyt tą anketą (aš parduotuvėj pildžiau)


Aš užpildžiusi irgi bet nieko negavau verysad.gif
O vakare jau išvis nieko nebebuvo like, pasiėmiau vaikiui tik triusikėlių ir kojinyčių, vyrui džinsų net nebuvo iš ko rinktis ir vaikiškų likučiai arba netinkamų dydžių arba tai kas brangiausia, labiausiai tai šokyravo vieno džemperiuko kaina, toks nestoras, o kaina po nuolaidos 90Lt doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2013 01 10, 10:32)
Aš užpildžiusi irgi bet nieko negavau  verysad.gif
O vakare jau išvis nieko nebebuvo like, pasiėmiau vaikiui tik triusikėlių ir kojinyčių, vyrui džinsų net nebuvo iš ko rinktis ir vaikiškų likučiai arba netinkamų dydžių arba tai kas brangiausia, labiausiai tai šokyravo vieno džemperiuko kaina, toks nestoras, o kaina po nuolaidos 90Lt  doh.gif  doh.gif  doh.gif

bet musu nuolaodos LT cia tokia nesamone jau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aleksandra221 @ 2013 01 10, 10:48)
bet musu nuolaodos LT cia tokia nesamone jau  doh.gif

Sutinku. Buvau ir aš ten, pasibaisėjau tokiomis kainomis su nuolaidomis, todėl nieko nepirkau schmoll.gif .
Atsakyti
QUOTE(IvanVaida @ 2013 01 10, 11:00)
Sutinku. Buvau ir aš ten, pasibaisėjau tokiomis kainomis su nuolaidomis, todėl nieko nepirkau schmoll.gif .



LT yra LT, cia beveik visada taip buna su nuolaidom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(g-a-b-r-i-e-l-e @ 2013 01 10, 15:31)
LT yra LT, cia beveik visada taip buna su nuolaidom doh.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Kai gyvenau Airijoje, jau po Kaledu budavo tikrieji ispardavimai, kur galedavai nuo 1e nusipirkti kad ir vaikiska skarele, sportbaciukai nuo 5e, kurie kainave 15e ir t.t. thumbup.gif Tik labai erzindavo netvarka toje parduotuveje, bet pasikuitus galejai rasti pigiu ir graziu dalykeliu thumbup.gif O LT toli grazu dar iki tokiu ispardavimu... Gaila... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(IvanVaida @ 2013 01 10, 10:00)
Sutinku. Buvau ir aš ten, pasibaisėjau tokiomis kainomis su nuolaidomis, todėl nieko nepirkau schmoll.gif .

O as vakar prisipirkau DAUG. Aisku, kainos gal ir nepanasios i UK SALE, bet po nuolaidos jau visai neblogos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Baisa. @ 2013 01 11, 12:49)
O as vakar prisipirkau DAUG. Aisku, kainos gal ir nepanasios i UK SALE, bet po nuolaidos jau visai neblogos thumbup.gif

Gal naudojotės privilegijomis, kad pirkote daug?
Atsakyti
aš vakar buvau tai 3 -metei nieko visiškai neradau, mažiukams vaikučiams tik yra nemažai 0-3, 0-6, mėn.
matyt pirmą dieną ryte kas spėjo ką paimti tas spėjo, bet pažiūrėjus į kainas jau su nuolaidom tai labai panašios į čia forume jau per tarpininkes parduodamas, tai manau labai nusiminti mamytėm ne iš vlniaus neverta, nes čia paieškojus galima ir panašiomis sąlygomis pirkti ir ramiai apgalvojus, išmatavimus patikrinus, o ne griebti kas pasitaiko ir nežinia po kiek (sako pirmą ir antrą dieną toks vaizdas buvo)
Atsakyti
QUOTE(aleksandra221 @ 2013 01 10, 09:48)
bet musu nuolaodos LT cia tokia nesamone jau  doh.gif


Tai gal jau tada Zaroj geriau, kur vaikiška striukė kainavusi 90 Lt dabar su nuolaida kainuoja 80 Lt. VA TEN TAI NUOLAIDOS ,NET IKI 50%. Džiaukitės, kad Lietuvoje atsiranda parduotuvių nepriklausančių "Aprangos" grupei, ir nereikia šokti pagal vieną dūdelę ir būti kvailinamiems. Niekur Lietuvoje nemačiau, kad nukainotų visą parduotuvę. Čia jau negatyvizmas įskiepytas mūsų lietuvaičiams, kuomet vis kas nors neįtiks...
Atsakyti
QUOTE(Elena.P @ 2013 01 13, 17:18)
Tai gal jau tada Zaroj geriau, kur vaikiška striukė kainavusi 90 Lt dabar su nuolaida kainuoja 80 Lt. VA TEN TAI NUOLAIDOS ,NET IKI 50%. Džiaukitės, kad Lietuvoje atsiranda parduotuvių nepriklausančių "Aprangos" grupei, ir nereikia šokti pagal vieną dūdelę ir būti kvailinamiems. Niekur Lietuvoje nemačiau, kad nukainotų visą parduotuvę. Čia jau negatyvizmas įskiepytas mūsų lietuvaičiams, kuomet vis kas nors neįtiks...

Na nezinau, as Zaroj pirkau dabar per nuolaidas, tai tikrai pigiau, aisku ne 50 proc, bet ir skelbia visi, kad IKI 50 proc. Na tarkim dzinsai kainave 105 lt, dabar 70 lt. striuke pukine kainavus 220 lt, dabar 159 lt. Tai nuolaida tikrai normali.
Atsakyti