Įkraunama...
Įkraunama...

Next

QUOTE(*Mamis* @ 2012 08 05, 15:29)
na taip taip, ziemai jis tikrai bus per plonas. tik galvoju ar rudeniui jis butu tinkama  g.gif  man tai rudas be galo grazus  wub.gif


Turetu tikti rudeniui, juk 80% vilna. Turbut ir as pirksiu ruda ax.gif
Atsakyti
Mamytės, gal pirkote kurį iš šių švarkelių, ar dydį atitinka, nepadidinti? Brūkštekit AŽ smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ma9 @ 2012 08 10, 20:19)
Mamytės, gal  pirkote kurį iš šių švarkelių, ar dydį atitinka, nepadidinti? Brūkštekit AŽ smile.gif

http://www.next.co.u...80-376-X50s.jpg[/img]

as pirkau antrajį tai nera padidintas pirkau 1-2 metai ,mano maziui dabar tuoj 2metukai bus tai kaip tik ,na gal kiek ilgokas dar bet mums beveik visi dar ilgi būna nesam auksti,ismatavimai jei domina visas ilgis nuo petuko 39cm,plotis po pazastukais 30cm ilgis nuo pazastytes rankovytes 20cm,nuo petuko 32cm,taip grazus wub.gif
Atsakyti
sveikos,

gal galit pasakyt kas iš patirties ar nexto 2-3 dydis ir vyresnių berniukų skyriaus 3years vienodi? o gal 3years šiek tiek didesnis?
Atsakyti
QUOTE(Dravi @ 2012 08 10, 22:54)
sveikos,

gal galit pasakyt kas iš patirties ar nexto 2-3 dydis ir vyresnių berniukų skyriaus 3years vienodi? o gal 3years šiek tiek didesnis?

kaip berniuku nezinau, bet mergaiciu 3 years siek tiek didesni nei 2-3
Atsakyti
QUOTE(asedita @ 2012 08 11, 08:54)
kaip berniuku nezinau, bet mergaiciu 3 years siek tiek didesni nei 2-3


ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal galite pasakyti is patirties: pirkau savo lietuviska kreditine is next.co.uk, nurodziau angliska adresa, puslapis kabinejosi, kabinejosi, kad netinka mano korta, gal tipo pinigu nera ir pan. Babkes nurase, o psl vistiek rodo kad klaida doh.gif ir pilnas krepsas doh.gif tai gaus UK prekes ar ne?
Atsakyti
Vargu, nepriima jie lietuvisku korteliu jokiu
Atsakyti
QUOTE(asedita @ 2012 08 12, 12:43)
Vargu, nepriima jie lietuvisku korteliu jokiu


jooo, pasiskaitinejau ir kitur, kad nepriima sad.gif na, bet kodel as tokia ziopla nesugalvojau pirma pasiskaityt apie kitu patirti doh.gif bash.gif
Atsakyti
QUOTE(lina13 @ 2012 08 10, 22:40)
as pirkau antrajį tai nera padidintas pirkau 1-2 metai ,mano maziui dabar tuoj 2metukai bus tai kaip tik ,na gal kiek ilgokas dar  bet mums beveik visi dar ilgi būna nesam auksti,ismatavimai jei domina visas ilgis nuo petuko 39cm,plotis po pazastukais 30cm ilgis nuo pazastytes rankovytes 20cm,nuo petuko 32cm,taip grazus wub.gif

Ačiū. Neapsisprendžiu, kurį užsakyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dravi @ 2012 08 10, 22:54)
sveikos,

gal galit pasakyt kas iš patirties ar nexto 2-3 dydis ir vyresnių berniukų skyriaus 3years vienodi? o gal 3years šiek tiek didesnis?


As irgi tik apie mergytes galiu komentuoti. Tai 2 - 3 m. paltesni ir trumpesni, o stai 3 m. is vyresniu skyriaus siauresni ir ilgesni. Ir kelnytes jau visos siauresnes eina, nes kaip ir be pampiu jau pritaikytos smile.gif
Atsakyti
Patarkit, mamytes - noriu pirkti nestambiam 5m vaikinui striuke, neapsisprendziu del dydzio (4-5 ar 5-6metams), nes maikytes nesiojam 2-3metams, arba 3-4m, o kelnes 5-6metams. Kaip su striukemis yra? Ar jos padidintos siek tiek irgi? g.gif
Atsakyti