Įkraunama...
Įkraunama...

Next

siandien buvau vilniaus akropolyj, tai nexte eiles kilomentrines i kasa, visi kaip isproteje, nes gi tokios nuolaidos bigsmile.gif
viskam 50 procentu, net pardavejos nespeja nuolaidu lipdukus klijuot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aleksandra221 @ 2012 07 14, 22:41)
siandien buvau vilniaus akropolyj, tai nexte eiles kilomentrines i kasa, visi kaip isproteje, nes gi tokios nuolaidos bigsmile.gif
viskam 50 procentu, net pardavejos nespeja nuolaidu lipdukus klijuot doh.gif

jooo, 9.50 ryto prie uzdarytos parduotuves duru jau eilute stovejo biggrin.gif
pasiemiau kelis daikciukus, bet kiti prisikrove,kad toks vaizdas jog nemokamai dalina doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 15 liepos 2012 - 09:35
Visiem, visiem rubeliam puse kainos tikrai, buvom vakar, bet eiliu visiskai nebuvo, zmoniu nedaug, gal kad vakarop buvom g.gif ir rubeliu pilna, net keista, nera net ka lygint su ispardavimu kai buvo ziema, va ten tai viska slave, o db sakyciau ramiai, viska ko reikejo radom ir dydzius reikiamus ir rubelius, o jau kokiu maikuciu tai nors vezimu vesk, gal nelb jau ju reikia vasaros gale, lauksim ziemos ispardavimo db bigsmile.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Tirkrai viskam 50 procentu as pati pardaveju klausiuau, sako net gi kur nepriklijuota nuolaida, kasoj bus nuolaida, nes nespejo, as buvau vakar 14.00val tai eilej i kasa stovejo 20-30 gal zmoniu, tai as vakare nuvariau, jau buvo maziau zmoniu, taip maikes tai super tokios spalvingos,ir inkariuku ir espadriliu geros kainos labai bigsmile.gif
Akropolyj sestadienis-sekmadienis tai gi broliu baltarusu diena, drauge dirba zaroj, sako, kiekviena savaitgali taip, o ypac per ispardavimus , sloja baltarusai viska, visur vakar ir girdejau rusu kalba bigsmile.gif
uzejau i swed banka korteles atsiimt, nesulaukiau eiles, pries mane buvo 35 zmones, visi valiuta keicia, saunuoliai baltarusai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(olgunia_2006 @ 2012 07 14, 11:40)
cia turbut tik internetiniam psl?

IR INTERNETINIAME
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ma9: 15 liepos 2012 - 15:22
QUOTE(ma9 @ 2012 07 15, 15:21)
IR INTERNETINIAME

realia parduotuve tik domina
jau siandien uzsukau i nexta, kai ka dar pavyko nupirkti, ir be eiles dideles, nes buvau iki 11 valandos, pabandziau nusipirkti dukrai espadriles, ziuresim kita vasara kaip nesios.
Atsakyti
gal matet akropoly vasariniu striukiu?
Atsakyti
gal kas zino ar iki rudens dar pasipildys NEXTas?
Atsakyti
QUOTE(Destiny73 @ 2012 07 17, 14:20)
gal matet akropoly vasariniu striukiu?


matem, pas mergaites 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamytes, gal kuri esat isigijus ar realiai maciusi si paltuka? kazin kokiems orams jis tinkamas? ir ar vertas demesio? 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Mamis* @ 2012 08 05, 15:09)
sveikos mamytes, gal kuri esat isigijus ar realiai maciusi si paltuka? kazin kokiems orams jis tinkamas? ir ar vertas demesio?  4u.gif

user posted image


As toki pat numacius dukrytei pirkti tik dar nenusprendziau del spalvos. Manau kad ji yra tik demisezoninis, na rugsejo gal spalio men pradziai, tikrai ne zieminis.
Atsakyti
QUOTE(northstar @ 2012 08 05, 15:23)
As toki pat numacius dukrytei pirkti tik dar nenusprendziau del spalvos. Manau kad ji yra tik demisezoninis, na rugsejo gal spalio men pradziai, tikrai ne zieminis.


na taip taip, ziemai jis tikrai bus per plonas. tik galvoju ar rudeniui jis butu tinkama g.gif man tai rudas be galo grazus wub.gif
Atsakyti