Įkraunama...
Įkraunama...

Next

QUOTE(Elėja @ 2010 01 12, 23:49)
o koks nexto puslapis europai?


www.nextdirectory.eu
Atsakyti
Paciai uzsakant matau tik viena privaluma - gali grazinti, tik nebandziau dar. Idomu ar sekmingai tie grazinimai vyksta.
Jei uzsakineju tik vaiku rubus iki 5 metu, tai ir per tarpininke gerai, nes juos lengva parduoti, bet jei is skyriau nuo 5 metu arba suaugusiems, tai parduoti praktiskai neimanoma, geriau uzsakyti paciai, o jei netiks grazinti.
Atsakyti
Mano drauge prisiregistruoti per uk adresa,pirkti per ten,parase drauges uk adresa,bet jai poto parase,kad kazkas blogai su prisiregistravimu,sako paskambinkit mums. Ji nemoka gerai kalbeti,sako neskambinsiu. Tai as jai siulau geriau registruotis eu next,nes tik per ten siuncia i LT. O per uk adresa ir nusius prekes draugei o ne i Lt. ka jus manot? ir siiap sake ji,kad sunkokas ten tas prisiregistravimas ju ? g.gif

Ir jei mamytes kas ruosiates pirkt is next pacios ,pasiulykit i az, prisijungciau ax.gif

Dar klausimelis- kaip jums next vaikuciams batukai ,pvz as pora turejau tai man nepatiko,nes koja vos ikisi, kalbu apie 1,5 vaika, dabar pavasariui 2metukai galvoju ar pirkti basutes,kedukus is next,ar geriau pirkti geru batu firmu batukus???? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raptor: 14 sausio 2010 - 19:29
QUOTE(pukepuke @ 2010 01 13, 00:57)
www.nextdirectory.eu


as uzsakineju pati www.next.co.uk


QUOTE(Chloe @ 2010 01 13, 21:34)
Paciai uzsakant matau tik viena privaluma - gali grazinti, tik nebandziau dar. Idomu ar sekmingai tie grazinimai vyksta.
Jei uzsakineju tik vaiku rubus iki 5 metu, tai ir per tarpininke gerai, nes juos lengva parduoti, bet jei is skyriau nuo 5 metu arba suaugusiems, tai parduoti praktiskai neimanoma, geriau uzsakyti paciai, o jei netiks grazinti.

dariau grazinima savo dzinsu-be problemu,tok kainavo tas 22lt

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carevna: 04 vasario 2010 - 15:17
QUOTE(pukepuke @ 2010 01 13, 00:57)
www.nextdirectory.eu

Tai, kad dabar toks: http://www.nextdirect.com/

QUOTE(raptor @ 2010 01 14, 20:11)
Dar klausimelis-  kaip jums next vaikuciams batukai ,pvz as pora turejau tai man nepatiko,nes koja vos ikisi, kalbu apie 1,5 vaika, dabar pavasariui 2metukai galvoju ar pirkti basutes,kedukus is next,ar geriau pirkti geru batu firmu batukus????  ax.gif

Užsisakiau tokius: http://www.nextdirec...shot/X45/3692/6 ,
tai taip pat siauroki, gerai, kad paėmiau išmiera didesnius.
Atsakyti
QUOTE(martux @ 2010 01 15, 22:23)
Tai, kad dabar toks: http://www.nextdirect.com/
esnius.


surinkus toki, koki nurodziau, puslapi kuo puikiausiai atidaro mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Tacita @ 2010 01 15, 00:20)
as uzsakineju pati www.next.co.uk
dariau grazinima savo dzinsu-be problemu,tok kainavo tas 22lt

beje,norincias vilnietes prisijungti ne per tarpininkes-prasom,priimsiu.Renku komanda,5 eurus dalinam is uzsisakanciuju skaiciaus,uzsakumuka darau kas 1-1,5 men.Rasykit i az 4u.gif


O tai is kur next.co.uk euro mokestys? Ten tik svarais atsiskaitoma g.gif
Atsakyti

 ! 


Brangiosios,

noriu priminti, kad čia dalinamės patarimais ir aptariam NEXT prekytes, jokių "ieškau, siūlau, prašom per až" negali būti, žinutes su tokiu turiniu šalinu be įspėjimų tokio pobūdžio informacijai forume turime "Slebimų lentą"

Malonaus bendravimo,
Carevna
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 01 15, 00:20)
as uzsakineju pati dariau grazinima savo dzinsu-be problemu,tok kainavo tas 22lt

beje,norincias vilnietes prisijungti ne per tarpininkes-prasom,priimsiu.Renku komanda,5 eurus dalinam is uzsisakanciuju skaiciaus,uzsakumuka darau kas 1-1,5 men.Rasykit i az 4u.gif


Sveikute. Jums pavyksta uzsakyti tiesiogiai is www.next.co.uk g.gif . Ir Jums atsiuncia i Vilniu? Kiek bandziau man nepavyko...
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2009 12 12, 21:48)

Esu tikra jau kad musu paste dirba VAGYS doh.gif

gal klaidinga adresa uzraset g.gif

QUOTE(angeliukai @ 2009 12 14, 22:36)
tai nusiperku pigu bilieta , nuskrendu ir nusiperku ka reikia o tuo paciu dar ir pardavimui kazka prigriebiu kad atsipirktu kelione. vat taip vat. taigi jei kam ko reikia - galiu parvezti nes gruodzio 30 vel skrisiu


o tai kur jus apsistojat g.gif ir kiek maz daug gaunasi kelione???
QUOTE(pukepuke @ 2009 12 30, 21:08)
taciau NEXT atsiunte laiska, kad mano accountas blokuotas verysad.gif


ka cia reiskia???
QUOTE(Daiva St. @ 2010 01 06, 15:51)
Pvz nusiziurejau keturias bliuskutes uz 9 svarus, iseitu apie 36lt per tarpininkes ir~65lt, j

blink.gif toks didelis skirtumas g.gif
Atsakyti
Kokias korteles kokiame banke reikia tureti kad is NEXT pirkti?
Nes Visa nei vieno banko man neveikia, tai galvoju reikia kazkokia kita pasidaryti, bet kad ji man bus reikalinga tik pirkimui is Next, o uz kitas korteles dar lyg metinis mokestis yra apie 20-30 lt?
Atsakyti
QUOTE(Chloe @ 2010 02 03, 18:43)
Kokias korteles kokiame banke reikia tureti kad is NEXT pirkti?
Nes Visa nei vieno banko man neveikia, tai galvoju reikia kazkokia kita pasidaryti, bet kad ji man bus reikalinga tik pirkimui is Next, o uz kitas korteles dar lyg metinis mokestis yra apie 20-30 lt?

Reikia Swedbanko kreditines mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Semile @ 2010 02 03, 16:47)
gal klaidinga adresa uzraset g.gif

ka cia reiskia???



1. adresas tikrai geras, na jau pries aiskinantis tikrai patikrinau mirksiukas.gif
2. Reiskia, kad negliu is ju nieko uzsakyti, nes esu kaip ir nepatikimas pirkejas doh.gif
3. Tokio didelio skirtumo nemaciau tikrai nei vienos prekes schmoll.gif
Atsakyti