Įkraunama...
Įkraunama...

Next

QUOTE(_Indija_ @ 2012 02 10, 00:52)
sweikos mamos, nepykit neturiu kada skaityti visos temos, tad gal galite man kasnors pasakyti ar ''Next'' firmos dzinsiukai nepamazinti?

Mano vaikas 103 cm. Pirkau 3 - 4 metai. Pats tas. Didesniuose skestu.
Atsakyti
Mamytes noriu patarti. kas dar turi galimybes uzsakyti si kostiumeli, uzsakykite. Nerealus. Labai kokybiskas storas trikotazas (neisbluks, neissitampys, nepasibumbulios) ilgaamzis. Stilingas ir grazus wub.gif
user posted image
Atsakyti
gal kas galetu pasiulyti tarpininke per kuria galeciau uzsisakyti next rubeliu? smile.gif 4u.gif esu is vilniaus
Atsakyti
QUOTE(Laola @ 2012 02 21, 00:26)
gal kas galetu pasiulyti tarpininke per kuria galeciau uzsisakyti next rubeliu? smile.gif 4u.gif esu is vilniaus


Cia uzsakineja vilniete myma
tarpininke

Ieikite i skilti internetines parduotuves ir ten matysit daug tarpininkiu, kurios uzsakineja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laola @ 2012 02 21, 01:26)
gal kas galetu pasiulyti tarpininke per kuria galeciau uzsisakyti next rubeliu? smile.gif 4u.gif esu is vilniaus

Cheles Ji iš Vilniaus 4u.gif Dirba nepriekaištingai wub.gif
Atsakyti
O ar užsiregistravus paypal leistų sumokėti next.uk?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausrinka: 22 vasario 2012 - 14:14
QUOTE(Ausrinka @ 2012 02 22, 14:14)
O ar užsiregistravus paypal leistų sumokėti next.uk?


Man atrodo, kad is Next.co.uk galima pirkti, jei turi adresa UK, i kuri sius prekes.
Atsakyti
QUOTE(Ausrinka @ 2012 02 22, 14:14)
O ar užsiregistravus paypal leistų sumokėti next.uk?



next.co.uk galima atsiskaityti tik angliskomis kortelemis, next.direct - kainos eurais, siuncia i Lietuva, tik kainos brangesnes negu next.co.uk
Papildyta:
QUOTE(Laola @ 2012 02 21, 00:26)
gal kas galetu pasiulyti tarpininke per kuria galeciau uzsisakyti next rubeliu? smile.gif 4u.gif esu is vilniaus


Man tai Valentinka thumbup.gif prekes is Next labai greitai ateina, tik tike kad ji Kaune 4u.gif
Atsakyti
Perku per tarpininkes smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes:) gal kas realiai esat mate sia striukyte, idomu kokia cia virsutine medziagyte? Aciu
http://public.fotki....uji/750522.html
Atsakyti
Gal gali kuri mamytė įmest foto kaip ant vaikiuko atrodo šie populiarieji džinsiukai biggrin.gif
user posted image

Kaži ar tiktų kūdenom g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2012 02 22, 10:16)
Cheles Ji iš Vilniaus  4u.gif Dirba nepriekaištingai  wub.gif

ACIU,nes mes tik NEXT-nes drabuželiai thumbup.gif
user posted image
Atsakyti