Įkraunama...
Įkraunama...

Next

QUOTE(Ramašiška @ 2012 01 21, 11:29)
Dar nebuvo ,pries kelias dienas  ax.gif

Šiandien jau yra ,grožybes didis.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramašiška @ 2012 01 22, 21:04)
Šiandien jau yra ,grožybes didis.gif

buvau ir aš nexte, labai graži kolekcija thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki,
Noriu uzsakinet vaikui kedukus NEXT, vidpadis apie 14 cm, tai koki dydi patarsite imt??? g.gif
Atsakyti
Sveiki,
Noriu uzsakinet vaikui kedukus NEXT, vidpadis apie 14 cm, tai koki dydi patarsite imt??? g.gif

Tai sakyčiau UK6, mes turime inkariukus UK7 -15 cm, bet labai sunku pataikyti NEXte tinkamą avalynės dydį.
Atsakyti
QUOTE(lina13 @ 2012 01 19, 21:38)
o cia jau įdomu tik kad nemoku nesu ne karto uzsakinejusi gal kas pamokytu ax.gif


Manau jusu dukra tikrai moketu ta padaryti, ner kas mirksiukas.gif Nu bet super, dvi mamytes turi, saunuole jus thumbup.gif Toks amziaus skirtumas, kaip idomu ir faina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sharike1 @ 2012 01 27, 23:14)
Sveiki,
Noriu uzsakinet vaikui kedukus NEXT, vidpadis apie 14 cm, tai koki dydi patarsite imt??? g.gif

Tai sakyčiau UK6, mes turime inkariukus UK7 -15 cm, bet labai sunku pataikyti NEXte tinkamą avalynės dydį.


Aciu 4u.gif
Pabandysiu, gal pavyks blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saulegraz@ @ 2012 01 28, 00:06)
Manau jusu dukra tikrai moketu ta padaryti, ner kas mirksiukas.gif Nu bet super, dvi mamytes turi, saunuole jus thumbup.gif Toks amziaus skirtumas, kaip idomu ir faina mirksiukas.gif

taip mano vaikiukui pasiseke sese labai lepina ir myli tikra mamyte,o tarp musų su dukra 18metų skirtumas tai man paciai tikra drauge,o jau kalbejom su dukra kaip tik turi grįzti atostogų tai sake viską parodyskaip uzsakineti o ji paims jei dar geriau nebereikes parduotuvių siaubti,aciū tai mamytei kuri man patare smile.gif
Atsakyti
O drabuzeliu dydis atitinka ar yra padidinti??? g.gif
Atsakyti
Žiūrint pagal vaiką, striukytes galima imti didesnes, o ne lauko drabužėliai į didenę pusę. Pvz. mes smulkučiai, esame 2m. tai vis dar nešiojame 12-18 mėn. drabužėlius, o striukytes 18-24 mėn. Didesniems vaikams dydžiai kaip ir pradeda atitikti, broliui 9 m., smulkutis, tai perkam drabužiukus 9 m. ir viskas čiki.
Atsakyti
QUOTE(Unruuly @ 2012 01 29, 15:04)
O drabuzeliu dydis atitinka ar yra padidinti??? g.gif


Turbut labiau nuo vaikucio priklauso, nors bendrai manau, kad didinti, aisku sprendziu pagal savo dukryte 4u.gif
Mums metukai ir menuo, tai nesenai tik pradejo tikti 6-9mėn drabuzeliai 4u.gif geriausia pagal nurodyta ugi ziureti, o ne pagal menesius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lialia99 @ 2012 01 30, 12:09)
Turbut labiau nuo vaikucio priklauso, nors bendrai manau, kad didinti, aisku sprendziu pagal savo dukryte  4u.gif
Mums metukai ir menuo, tai nesenai tik pradejo tikti 6-9mėn drabuzeliai 4u.gif geriausia pagal nurodyta ugi ziureti, o ne pagal menesius  ax.gif

Bet internet.parduotuveje nenurodytas ugis verysad.gif
Mum tai dabar 1,3 tai ugis jau ~85 cm, tai manau kad pavasariui striukyte uzsakynesiu 18-24men, o va del drabuzeliu tai nzn doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Unruuly @ 2012 01 29, 13:04)
O drabuzeliu dydis atitinka ar yra padidinti??? g.gif


Mums 1m ir 4 men tai striuke turim nuo rudenio 12-18 dydi, tai rudeni buvo didoka o daba pavasari bus manau kaip tik smile.gif . Bet siaip lyginant visus rubus tai mums visi jie didinti, ir pastebejau toki dalyka, jei dydis 6-9, tai pradejom nesiot nuo 9 men, jei 12-18 tai nuo 18 men nesiot, antras skaiciukas dydzio mums atitinka kada nesiosim biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidilute0326: 30 sausio 2012 - 12:56