Įkraunama...
Įkraunama...

Next

QUOTE(rasajura @ 2012 01 03, 15:07)
Atsiuskit kas nors adresiuka tarpinikes su UK PATIKIMOS smile.gifsmile.gif

taigi skelbimu lentoje-INTERNETINES PARDUOTUVES pilna-myma, valentinka, cheles....
Papildyta:
QUOTE(kriorsa @ 2012 01 03, 14:48)
O as kaip tik tokiu kelnuciu norejau, bet nebebuvo  verysad.gif

mano dydis 1.5-2metai, o kokio jums reik? per tiek dienu net nei karto nebuvo tos mano norimos maikutes doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lara22: 03 sausio 2012 - 23:09
Sveikos mamos ,jau pernai gavome dovanu sia liemene ,bet uzsidejus atrodo berysio...lyg truktu kazko...gal next gerbejos uzmatet kaip elgtis su sia liemene
user posted image
man noris ,kad prie kakliuko ar tai lipioske kokia butu ,kad nekritinetu,nezinau doh.gif ,gal mes kazko nesuprantam doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mazoji feja @ 2012 01 06, 12:55)
Sveikos mamos ,jau pernai gavome dovanu sia liemene ,bet uzsidejus atrodo berysio...lyg truktu kazko...gal next gerbejos uzmatet kaip elgtis su sia liemene
user posted image
man noris ,kad prie kakliuko ar tai lipioske kokia butu ,kad nekritinetu,nezinau  doh.gif ,gal mes kazko nesuprantam  doh.gif

nelabai matos mazoj foto kas ten per dalykas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lara22 @ 2012 01 07, 13:02)
nelabai matos mazoj foto kas ten per dalykas ax.gif

liemene,taip ir atrodo kaip cia yra ,kaip koks skuduras blush2.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas galite pasidalinti patirtimi apie Next basutes vaikams vasarai? Ziuriu tokios grazios, kazi kaip kokybe, ar dydziai atitinka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gegne2: 13 sausio 2012 - 13:33
Sveikos.
Ar tiesa, kad uzsisakant is Next puslapio rubelius, korteles turetojas ir adresatas turi buti tas pats? Tarkim, as noriu sumoketi savo kortele, bet rubelius siusti drauges adresu. Nes drauge kazkur Next puslapy perskaite, kad taip negalima, bet as nerandu tokio sakinio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonce @ 2012 01 15, 00:26)
Sveikos.
Ar tiesa, kad uzsisakant is Next puslapio rubelius, korteles turetojas ir adresatas turi buti tas pats? Tarkim, as noriu sumoketi savo kortele, bet rubelius siusti drauges adresu. Nes drauge kazkur Next puslapy perskaite, kad taip negalima, bet as nerandu tokio sakinio  g.gif

Turi buti tas pats verysad.gif lietuvisku korteliu nepriima uk puslapyje
Atsakyti
QUOTE(asedita @ 2012 01 15, 11:48)
Turi buti tas pats  verysad.gif lietuvisku korteliu nepriima uk puslapyje


verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Koks jiems skirtumas kas moka, svarbu gi, kad sumoketa g.gif
Atsakyti
QUOTE(asedita @ 2011 05 17, 21:56)
Nextas online nepriima lietuvisku korteliu  mirksiukas.gif Mano sunus gyvena UK ir visur naudoja lietuviska kortele, bet nexto internetu negali uzsakyti, nes nepriima apmokejimo. Tai jis eina i nexto parduotuve, ten daro uzsakyma, ten pat paskui atsiima prekes. O parduotuveje gali atsiskaityti lietuviska kortele  biggrin.gif Ir suprask zmogau tuos anglus  g.gif

Atsakyti
Tikrai apsurdas kazkoks. Praktiskai vien del Next uzsisakiau banke kreditine kortele, o pasinaudot negalesiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonce @ 2012 01 15, 20:51)
Tikrai apsurdas kazkoks. Praktiskai vien del Next uzsisakiau banke kreditine kortele, o pasinaudot negalesiu  doh.gif



Bet galit pirkti is europinio psl http://www.nextdirect.com/lt/en
Atsakyti
QUOTE(asedita @ 2012 01 15, 22:42)
Bet galit pirkti is europinio psl http://www.nextdirect.com/lt/en


O, aciu 4u.gif Gal zinot, kiek kainuoja pristatymas i LT? Gal nelabai ir apsimokes is cia uzsisakinet blush2.gif
Atsakyti