Įkraunama...
Įkraunama...

Next

QUOTE(Varinija @ 2011 10 29, 09:37)
O cia jau kiek sudetingesnis klausimelis,nes tai ganetinai subjektyvu... ax.gif Pernai mazosios kojyte buvo 14 cm,tai pirkau 6 ir 7 UK dydzio nextukus.Siemet mazosios pedutes 15 cm,tai jau pirkau 8 ir 9 dydzio ugsiukus.9 UK dar akivaizdziai didoki,taciau neiskrenta (matyt ten visokie kailiukai viduje ,,sulaiko"),jeigu kas kojinytes mausim. mirksiukas.gif


na bandysim imti 7 dydį smile.gif ačiū! 4u.gif
Atsakyti
Bandau užsiregisrtuoti next puslapyje bet niekaip nepavyksta, gal žinote ką reiškia tas promo code?
Atsakyti
QUOTE(gerda23 @ 2011 11 07, 21:52)
Bandau užsiregisrtuoti next puslapyje bet niekaip nepavyksta, gal žinote ką reiškia tas promo code?

Registruotis galima psl www.nextdirect.com, promo code man atrodo yra nuolaidos kodas
Atsakyti
QUOTE(Svajone35 @ 2011 09 15, 16:44)
Bet pasirinkimas skurdokas,nera tu grozybiu kur iternete ir tik iki 12m.,galvojau bus iki 16.  ax.gif

tai,kad pvz.ir airijoj parduotuvese tik iki 12m,iki 16m.tik online,jie sake neturi vietos parduotuvese sandeliuoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomo zmona @ 2011 10 24, 16:01)
Na i temą, tai aš internetu užsisakinėju, kaip supratau jau visam laikui atsiuntimas nemokamas liko? Nes pora kartų siunčiausi dabar, nemokamai siuntė. Ir jokiu kodukų , nieko nereikėjo.  thumbup.gif  www.nextdirect.com
Mano pastebėjimu dydžiai rūbų ir batų atitinka, kelnės gal stambesnėm panom, mano kudenai vis per palčios, o kepurės, na kol kas man pasitaikė tik stipriai mažintos.


Turi Next ir kudenom kelnytes smile.gif Skini modeliukai. Jeggins pakankamai aptempia. Nors dukrelei geitai 1,5 m., vis dar nesiojame 6 - 9 men. Jegginsiukus.
Atsakyti
sveikos gal zinot ar yra next pasiltintu sliauztu medvilniniu. Situs ziuriu ziuriu berods plonyciai ar ne? http://www.next.co.u...838s1#749815x48
Atsakyti
Na, man atrodo, kad nera is tu plonyciu g.gif
Atsakyti
Noriu pasikonsultuoti su Next gerbejomis.
Mano vaikinukai 103 cm. greit 3 metai ir 132 cm. pavasari 8 metai.
Ruosiames artejancioms nuolaioms, uz gero menesiuko. lotuliukas.gif
Koki dydi man reiketu pirkti, su Nextais nelabai susigau. g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgilas @ 2011 11 27, 23:45)
Noriu pasikonsultuoti su Next gerbejomis.
Mano vaikinukai 103 cm. greit 3 metai ir 132 cm. pavasari 8 metai.
Ruosiames artejancioms nuolaioms, uz gero menesiuko.  lotuliukas.gif
Koki dydi man reiketu pirkti, su Nextais nelabai susigau.  g.gif


Pirkit pagal ugi, tiks ilgiau realiai siek tiek 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal zinote ar siu tapuku padukai yra neslidus?
aciu

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(-Anna- @ 2011 12 03, 19:24)
Sveikos,
gal zinote ar siu tapuku padukai yra neslidus?
aciu

user posted image

user posted image

Labas,
rytoj galeciau paziureti mirksiukas.gif
Atsakyti
labas, neslidus tie tapukai, turim tokius smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 09 gruodžio 2011 - 22:23