Įkraunama...
Įkraunama...

Next

rubai atitinka ugi tikrai, mano merginai jau 3 , perkam 2-3 rubeliu, didzioji 7 meeu ir ugis 125, perkame 8 metams kelnes, virsu 7 ir idealiai tinka...kepures mums irgi tinka puikiai pagal dydi, parsiunciau 7-10, nes visi sake, kad mazintos, tai net as uzsidejau kuo puikiusiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2011 10 01, 22:14)
Nu ka gavau kepure. Dukrytei metukai ir trys menesiai. Visi gasdino, kad megztos mazintos. Pradejau net abejoti, ar gerai padariau, kad uzsakiau 1 - 2 m. Gavusi, pagalvojau, kad tikrai bus maza, bet uzdejus, viskas ok. Net didele. Drauge uzsake flisine 3 - 6 m. Tai dukrytei didele tikrai. Tad nezinau mazintos, jos ar ne, bet mums dydis atitinka, ka nepasakyciau apie rubelius smile.gif

na va,kaip skirtingai doh.gif ir suprask cia
mes turime kepure kur raso 3-6metai
o tinka duok dieve iki 6menesiu doh.gif
Atsakyti
vakar uzsisakinejau is next prekes vaikuciui, tai matyt kokia akcija, kad be siuntimo mokescio siuncia 4u.gif
Atsakyti
O perkant is Next internetu butinai reikia kreditines korteles? Visa netinka....? Vakar bandziau verysad.gif padaryti pavedima, bet nepavyko....
Atsakyti
sveikos 4u.gif su šiokia tokia problemyte aš. Noriu iš Next pirkti šiuos bodžius
http://www.next.co.uk/x48828s3

Sūnui yra 1 m. 5 mėn., ūgis 90 cm. Visus rūbus pagrinde dėvime dvimečiams. Tai dabar norėčiau, kad patartumėte, bodžiukus imti 1,5-2 m. ar 2-3 m. g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alice in wonderland @ 2011 10 22, 16:30)
sveikos  4u.gif  su šiokia tokia problemyte aš. Noriu iš Next pirkti šiuos bodžius
http://www.next.co.uk/x48828s3

Sūnui yra 1 m. 5 mėn., ūgis 90 cm. Visus rūbus pagrinde dėvime dvimečiams. Tai dabar norėčiau, kad patartumėte, bodžiukus imti 1,5-2 m. ar 2-3 m.  g.gif  4u.gif

Musu ugis 90cm, ir mes nesiojam 2-3m, siek tiek didoki, bet nesioti netrukdo.
Atsakyti
QUOTE(Zirafa09 @ 2011 10 23, 19:07)
Musu ugis 90cm, ir mes nesiojam 2-3m, siek tiek didoki, bet nesioti netrukdo.


dėkui 4u.gif
Atsakyti
Na i temą, tai aš internetu užsisakinėju, kaip supratau jau visam laikui atsiuntimas nemokamas liko? Nes pora kartų siunčiausi dabar, nemokamai siuntė. Ir jokiu kodukų , nieko nereikėjo. thumbup.gif www.nextdirect.com
Mano pastebėjimu dydžiai rūbų ir batų atitinka, kelnės gal stambesnėm panom, mano kudenai vis per palčios, o kepurės, na kol kas man pasitaikė tik stipriai mažintos.
Atsakyti
Atskiros temos apie Next batukus nemačiau, tai rašau čia blush2.gif

Norėjau pasiteirauti turinčių vaikiškus Next ugg tipo batukus.. Ar nebus su jais šalta sausą žiemą (suprantama ne kai -10 smile.gif )? Ar jie labiau rudeniniai? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ausryte.b @ 2011 10 28, 22:30)
Atskiros temos apie Next batukus nemačiau, tai rašau čia blush2.gif

Norėjau pasiteirauti turinčių vaikiškus Next ugg tipo batukus.. Ar nebus su jais šalta sausą žiemą (suprantama ne kai -10 smile.gif )? Ar jie labiau rudeniniai? unsure.gif



Na maniskei kojytes nesalo mirksiukas.gif ,nors sie batukai labiau sausiems orams pritaikyti,o LT daznai dregna,letinga,pliurzos...Vis tiek reikes zieminiu batuku tongue.gif !!Man tai Next ugsiukai labai patinka,kiekviena sezona nuperku po keleta...nesusilaikau... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(vikix @ 2011 09 16, 13:37)
Nelabai yra ten ko žiūrėti, asortimentas skurdus  schmoll.gif ką buvau nusižiūrėjusi internete - neradau nei vienos prekės. Pasirodė, kad vaikams iki 5 metų, pasirinkimas didesnis. Savo 9 mečiui nieko neradau  schmoll.gif , kas patiktų.


ir man taip pasirode,nors vis tiek isleidau kruva pinigu ir su nelabai placiu asortimentu.. doh.gif mirksiukas.gif Vis del to smagu,kad atsidare parduotuve,ne visos turi galimybiu inetu pirkti! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Varinija @ 2011 10 28, 23:10)
Na maniskei kojytes nesalo mirksiukas.gif ,nors sie batukai labiau sausiems orams pritaikyti,o LT daznai dregna,letinga,pliurzos...Vis tiek reikes zieminiu batuku tongue.gif !!Man tai Next ugsiukai labai patinka,kiekviena sezona nuperku po keleta...nesusilaikau... doh.gif


ačiū už atsakymą 4u.gif pliurzoms turim Columbia batukus, o noris kažko pakeitimui, kelionėms į parduotuves biggrin.gif

o dar gal dėl dydžio galit patarti.. dabar kojytė 14cm, tai imti UK 7 dydį?
Atsakyti
QUOTE(ausryte.b @ 2011 10 29, 09:27)
ačiū už atsakymą 4u.gif pliurzoms turim Columbia batukus, o noris kažko pakeitimui, kelionėms į parduotuves biggrin.gif

o dar gal dėl dydžio galit patarti.. dabar kojytė 14cm, tai imti UK 7 dydį?


O cia jau kiek sudetingesnis klausimelis,nes tai ganetinai subjektyvu... ax.gif Pernai mazosios kojyte buvo 14 cm,tai pirkau 6 ir 7 UK dydzio nextukus.Siemet mazosios pedutes 15 cm,tai jau pirkau 8 ir 9 dydzio ugsiukus.9 UK dar akivaizdziai didoki,taciau neiskrenta (matyt ten visokie kailiukai viduje ,,sulaiko"),jeigu kas kojinytes mausim. mirksiukas.gif
Atsakyti