Įkraunama...
Įkraunama...

Next

Atidare NEXT akropolyje siandien,kainos padorios,nuolaidu jokiu netaike atidarymo proga doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Bet pasirinkimas skurdokas,nera tu grozybiu kur iternete ir tik iki 12m.,galvojau bus iki 16. ax.gif
Atsakyti
Kainos panasios kaip ir UK Nexte, jei perki per tarpininke.

Pvz sios pizamos kaina 80 lt:
Next.co.uk - 17.50 +10% x 4.05 gaunasi 77.96 plius dar siuntimo islaidos is UK ir po Lietuva.


user posted image

Pedkelnes 50 lt
UK 10.50 +10%x 4.05 gaunasi 46.77 lt

user posted image


Bet pasirinkimas zinoma skurdokas. Bet jau geriau nei jokio. Buvau nuziurejusi internete kelis rubelius, bet realiai ant vaiko pamatavus man jie nepatiko ir nepirkau.
Atsakyti
Smagu kad kainos normalios, bandysim uzsukti paziureti ir mes kada ax.gif
Atsakyti
Nelabai yra ten ko žiūrėti, asortimentas skurdus schmoll.gif ką buvau nusižiūrėjusi internete - neradau nei vienos prekės. Pasirodė, kad vaikams iki 5 metų, pasirinkimas didesnis. Savo 9 mečiui nieko neradau schmoll.gif , kas patiktų.
Atsakyti
Aš irgi tikėjausi atidarymo proga nuolaidėlių, nuvylė..

Man irgi pasirodė, kad mažiukams pasirinkimas didesnis, bet reikėjo pėdkelnių, o tas skyrelis tikrai skurdus smile.gif

Bet kainos tai labai normalios, dar jei nepamirš daryti kokias nuolaidas ar išpardavimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Urke @ 2011 09 15, 11:51)
Atidare NEXT akropolyje siandien,kainos padorios,nuolaidu jokiu netaike atidarymo proga  doh.gif  verysad.gif

drinks_cheers.gif
Tikrai taip as irgi tikejausi atidarymo proga nuolaidu,tai is pykcio net nieko nepirkau schmoll.gif
siaip pasirinkimas normalus,man nextas ypatngai grazus niekad nebuvo,yra ir grazesniu rubu..Bet rinktis tikrai buvo is ko
palyginau dzinsiukus ir striukyte,tai internete kainos identiskos,tai vilnieciams siustis visiskai neapsimoka,bent tas gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 09 17, 08:13)
drinks_cheers.gif
Tikrai taip as irgi tikejausi atidarymo proga nuolaidu,tai is pykcio net nieko nepirkau  schmoll.gif
siaip pasirinkimas normalus,man nextas ypatngai grazus niekad nebuvo,yra ir grazesniu rubu..Bet rinktis tikrai buvo is ko
palyginau dzinsiukus ir striukyte,tai internete kainos identiskos,tai vilnieciams siustis visiskai neapsimoka,bent tas gerai smile.gif


Vilnieciams kaip visada sekasi smile.gif O mums teks ir toliau su tarpininkemis draugauti. Man Next patinka tuo, kad galima viska suderinti pedkelnes, batukus, kepurytes ir pan.
Atsakyti
buvau sen NEXT akropolyj, kab visai nieko gero neradau, mergaitem gal dar ir didesnis pasirinkimas, bet berniukam visai nieko neradau, ir nenupirkau, ira tikrai grazesniu rubeliu kaip lindex ar zara
Atsakyti
Ir kokybė labai suprastėjo. Buvau nužiūrėjusį striukę sūnui, nes panašią prieš porą sezonų turėjom, tai medžiagos pakeistos pigesnėmis ir prastesnėmis. Nusivyliau ir nupirkau UCB.
Ir visai nebuvo tų gražių pižamų su atnaromis ant rankovių ir klešnių sad.gif Ir triusikėlių spalvotų sad.gif Liudesys.
Atsakyti
O as noreciau paklausti mamyciu del Next kepuryciu mergaitems. Kaip su dydziais? Ar atitinka, ar nera jos pamazintos? Ir is viso ar gerai ant vaiko galvytes atrodo? Na pvz. MaxiKids kepureles visada super apgaubia galvyte ir veidukas toks grazus ir ant akiu nelenda niekada.
Atsakyti
kas buvot next parduotuvėj, gal užmatėt, ar esama rūbelių iš baby skyriaus iš šitos serijos? 4u.gif 4u.gif 4u.gif

user posted image

Atsakyti