Įkraunama...
Įkraunama...

Next

http://www.next.co.u...792s3#744218x48
http://www.next.co.u...780s1#146342x48
Kaip manote, jos vienodo šiltumo?
Atsakyti
QUOTE(Zakonica @ 2011 07 14, 14:40)
nuo rugsejo 1 d.atidaroma nauja next parduotuve VIlnius,Akropolis


bigsmile.gif
QUOTE(hollie @ 2011 07 25, 08:41)
maciau ir as vakar, tai labai sudomino kaip su kainom bus... ar darys tokius SALE kaip pvz UK g.gif
jei pvz is NEXT kainuoja striuke 25svarus, o cia kainuos 100lt tai bus super, bet jei bus uzkeltos kainos, tai geriau pirkt bus per tarpininkes  irnesakyk.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif utu super
Atsakyti
Sveikutes,gal kas zinot,ar atsidare jau Akropolyje Next parduotuve?
Atsakyti
QUOTE(Svajone35 @ 2011 09 01, 14:17)
Sveikutes,gal kas zinot,ar atsidare jau Akropolyje Next parduotuve?

atidarymas nukeltas rugsejo 15 dienai
Atsakyti
QUOTE(No5 @ 2011 07 23, 10:07)
labai grazus tie next rubeliai. 4u.gif  Mergaitems visur yra labai graziu rubeliu, o berniukams sunkiau surasti, bet NEXT psl, visi grazus rubeliai berniukams, tik labai gaila, kad kainos kandziojasi ax.gif Anadien paskaiciavau, kad pigiau iseina pirki per tarpininkes is uk, negu per europini i lt(susitaupo mazdaug 20-30lt) unsure.gif


Jo, as irgi jau buvau paskaiciavus. Tai visa laika per tarpinenke uzsakau. Gaunu per savaite. Viskas super. Paskutini karta sutaupiau 35 Lt., palyginus su kainomis is europinio tinklalapio.
Papildyta:
QUOTE(hollie @ 2011 07 25, 09:41)
maciau ir as vakar, tai labai sudomino kaip su kainom bus... ar darys tokius SALE kaip pvz UK g.gif
jei pvz is NEXT kainuoja striuke 25svarus, o cia kainuos 100lt tai bus super, bet jei bus uzkeltos kainos, tai geriau pirkt bus per tarpininkes  irnesakyk.gif



Net neabejoju, kad kainos bus dar didesnes, negu europiniame tinklalapyje. Viena privelegija - galesite gyvai apziureti drabuzelius. pasimatuoti, o po to uzsakyti per tarpininkes smile.gif Nes pvz. mano dukrelei ne visi Next fasonai tinka ir su dydziais pastoviai problemos.
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2011 09 03, 22:19)
Net neabejoju, kad kainos bus dar didesnes, negu europiniame tinklalapyje. Viena privelegija - galesite gyvai apziureti drabuzelius. pasimatuoti, o po to uzsakyti per tarpininkes smile.gif Nes pvz. mano dukrelei ne visi Next fasonai tinka ir su dydziais pastoviai problemos.

jei nesugalvos Lietuvoje pardavinet senesniu kolekciju g.gif hihihi.gif
Atsakyti
Kadangi gyvenam ir Lietuvoj,ir Airijoj,tai NEXT rubelius perku uzsieny,pirma karta kai nuejau i sia parduotuve,norejosi viska ispirkti smile.gif ,tokiu graziu rubeliu nera nei vienoj vilniaus parduotuvej.Beveik visus rubelius perkam NEXT,kita savaite velskrendam i airija,tai visa rudeniui garderoba pirksiu vel ten.
Pradziugino kalbos,kad ir vilniuje atsidarys NEXT parduotuve,tik,man atrodo,kad kainos bus brangesnes.
Atsakyti
mamos, ar kas turite mergaitiskus dziniuskus dydzio 3y ir 4y, ne 2-3, bet grynai metais kur ...domintu cm nuo klyniuko 4u.gif butu malonu i az 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(luli @ 2011 09 04, 16:27)
Kadangi gyvenam ir Lietuvoj,ir Airijoj,tai NEXT rubelius perku uzsieny,pirma karta kai nuejau i sia parduotuve,norejosi viska ispirkti smile.gif ,tokiu graziu rubeliu nera nei vienoj vilniaus parduotuvej.Beveik visus rubelius perkam NEXT,kita savaite velskrendam i airija,tai visa rudeniui garderoba pirksiu vel ten.
Pradziugino kalbos,kad ir vilniuje atsidarys NEXT parduotuve,tik,man atrodo,kad kainos bus brangesnes.

as kai tik manau,kad kainos turetu buti vienodos smile.gif
pvz Lindexe, visose salyse tos pacios kainos rubu smile.gif
Nemanau,kad nexte bus uzkeltos schmoll.gif


Del grozio tai skonio reikalas,bet man ten gerai reikia paskuisti,kad ka tikrai grazaus rasti bernam..yra ir grazesniu rubu ir stilingesniu
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 09 06, 06:28)
as kai tik manau,kad kainos turetu buti vienodos smile.gif
pvz Lindexe, visose salyse tos pacios kainos rubu smile.gif
Nemanau,kad nexte bus uzkeltos schmoll.gif
Del grozio tai skonio reikalas,bet man ten gerai reikia paskuisti,kad ka tikrai grazaus rasti bernam..yra ir grazesniu rubu ir stilingesniu

Nezinau,kaip del berniuku aprangos,bet savo dukrytei tikrai randu next parduotuvej nuo apatiniu iki virsutiniu rubeliu.Tik avalynes pasigendu rudeniui ir ziemai,botus,vasarines basutes taipat perku next. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 09 06, 05:28)
as kai tik manau,kad kainos turetu buti vienodos smile.gif
pvz Lindexe, visose salyse tos pacios kainos rubu smile.gif
Nemanau,kad nexte bus uzkeltos schmoll.gif
Del grozio tai skonio reikalas,bet man ten gerai reikia paskuisti,kad ka tikrai grazaus rasti bernam..yra ir grazesniu rubu ir stilingesniu


Next kainos prikaluso nuo tinklalapio.jei uk, tai svarais zymiai pigiau, negu jei europinis tinklalapis.Kainos eurais didesnes. Todel Lietuvoje bus brangiau. Berniukams tikrai ne koks pasirinkimas. Norejau padovanoti ka nors drauges sunui, tai neradau nieko, kas labai kristu i aki. O stai mergaitems pasirinkimas didziulis. Kai pradedu i krepseli deti, tai negaliu sustoti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ksesanko: 06 rugsėjo 2011 - 22:05
giAs iri manau kad kainos bus kaip euronexte. Visvien apsimokes per tarpininke tada pirkti...
Mano sunus daugiausiai rubu turi butent is NEXT, man ten berniukams tikrai paltus pasirinkimas. Pvz is Gymboree labai daug dukrytei turiu, bet sunui zymiai maziau, o NEXT visad randu kaip papusoti ir sunu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 08 rugsėjo 2011 - 18:23