Įkraunama...
Įkraunama...

Next

QUOTE(pukepuke @ 2010 09 13, 23:18)
Na o mano draugai sako kad NEXT pas jus vieni paciausiu ten biggrin.gif Gal cia kaip kam atrodo mirksiukas.gif
Na man asmeniskai nerupi kas del ko eina is proto, man next tiesiog patinka tiek modeliai, pasirinkimas, tiek kokybe wub.gif
O niekas nesikelia 5 ryto del mothercare sale, arba minimode pvz. ir neisgraibsto per pora minuciu ax.gif E-bay populiaruma irgi rodo - uzdejus filtra, NEXTuku parduodama daugiausiai, kainos devetu rubeliu irgi kila greit. Norejau striuke NEXT deveta pirkti, bet kiek ziurejau, populiariasni modeliai tokiom kainom parduodami, kad geriau jau nauja pirkti doh.gif
Na o HM irgi geris, bet pasirinkimas gerokai mazesnis nei NEXT ax.gif

drinks_cheers.gif tikrai gana populiarus jie cia ir vertinami,nuo 5 eiles baisines per ispardavimus,prie kitu firmu taip nebuna schmoll.gif
Atsakyti
Laba smile.gif

Mergaitės, gal galit patarti dėl NEXT vaikiškos avalynės dydžiu?
Gal yra kur lentele? Ar atitinka dydis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kicule @ 2011 02 23, 09:49)
Laba smile.gif

Mergaitės, gal galit patarti dėl  NEXT vaikiškos avalynės dydžiu?
Gal yra kur lentele? Ar atitinka dydis? g.gif


As du kartus pirkau, tai neprasoviau 4u.gif Naudojausi sia lentele ir emiau didesnius vienu dydziu
cia yra lentele
ja atsispauzdini ir issimatuoji mirksiukas.gif
jei neiseis atsispauzdint, tai ismatuok ant kito lapo su centimetru ir tada pagal lentele manau issirinksi wink.gif
sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Merlin @ 2011 02 02, 16:01)
As tai Next kokybe patenkinta. Kainos kai kuriu rubeliu didokos, bet pavyzdziui, kur maikutes 4 pack ar 2, 3 pack, tai tikrai pigu. As savo mergytei pirkau puikios kokybes medvilnines bliuskutes ilgom rankovytem, tai uz keturias sumokejau tik 62 lt berods. Nemanau, kad LT parduotuveje ar kokiam turguje rasciau geros kokybes uz 15 lt bliuskute.
Bet cia tik mano subjektyvi nuomone  4u.gif
  HM turiu tik viena rubeli ir tikrai negaliu palyginti kainu  ax.gif nes pati nepirkau ir nezinau is kur HM perka  blush2.gif

pigiau, bet tokiuose pokiuose buna "skystos" bliuskes, greit issitampo ir nusiplauna. Va kas man patinka is next, tai inkariukai, buna graziu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(perlixike @ 2011 02 25, 20:17)
pigiau, bet tokiuose pokiuose buna "skystos" bliuskes, greit issitampo ir nusiplauna. Va kas man patinka is next, tai inkariukai, buna graziu smile.gif

na, aš kur pirkau tas bliuskytes, tai jos 100% medvilninės, tai nei kiek neišsitampė schmoll.gif beje ir spalva per beveik metus laiko neišbluko. Viena iš jų buvo ištepta mėlynėm, tai išėmiau dėmę wanish'u, spalva toje vietoje liko tokia pati. Žodžiu man turbūt pasisekė, gal būna ir prastesnės kokybės, nzn...o inkariukų tai jep, sūnui pirkau superiniai wub.gif
Atsakyti
Mamytės, gal turit sistemą, kaip pagauti "sale" iš UK puslapio?
Atsakyti
Man labai patinka Next firmos rubai. Turime ju nemazai, kokybe gera, grazios spalvos, grazus paveiksliukai wub.gif
Atsakyti
sveikos merginos, labai prasau pagalbos tu kurios tiesiogiai perkate is uk next parduotuves ax.gif ax.gif
as prisiregistravus uk puslapyje, prekes susidedu i krepseli ir jie siuncia mano broliui kuris gyvena uk....db beda ta kad noriu pati padaryti apmokejima nextui, bet niekur nerandu kaip tai padaryti doh.gif doh.gif
tai prekes ateina broliui o jis tada varo i banka ir sumoka...
kur reikia ten ieiti kad paciai viska apsimoketi is karto o ne tada kai prekes jam ateina 4u.gif ar pas next taip turi buti??? 4u.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristuliukas2 @ 2011 05 14, 21:11)
sveikos merginos, labai prasau pagalbos tu kurios tiesiogiai perkate is uk next parduotuves ax.gif  ax.gif
as prisiregistravus uk puslapyje, prekes susidedu i krepseli ir jie siuncia mano broliui kuris gyvena uk....db beda ta kad noriu pati padaryti apmokejima nextui, bet niekur nerandu kaip tai padaryti doh.gif  doh.gif 
tai prekes ateina broliui o jis tada varo i banka ir sumoka...
kur reikia ten ieiti kad paciai viska apsimoketi is karto o ne tada kai prekes jam ateina 4u.gif  ar pas next taip turi buti??? 4u.gif  ax.gif  ax.gif

Mane ir domina tas klausimas.Mums ir nesigauna apmoketi. Bet kiek zinau, turi gavejas sutapti su moketoju. Uz tai gal ir nesigauna, nes gavejas-brolis, o moketojas - kitas asmuo.
Atsakyti
Nextas online nepriima lietuvisku korteliu mirksiukas.gif Mano sunus gyvena UK ir visur naudoja lietuviska kortele, bet nexto internetu negali uzsakyti, nes nepriima apmokejimo. Tai jis eina i nexto parduotuve, ten daro uzsakyma, ten pat paskui atsiima prekes. O parduotuveje gali atsiskaityti lietuviska kortele biggrin.gif Ir suprask zmogau tuos anglus g.gif
Atsakyti
QUOTE(pukiota @ 2011 04 23, 11:19)
Man labai patinka Next firmos rubai. Turime ju nemazai, kokybe gera, grazios spalvos, grazus paveiksliukai  wub.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*Laukinukė* @ 2011 05 23, 18:27)

MEs irgi esam nexto gerbejos wub.gif saunus drabuzeliai, stengiames kiekviena sezona atsinaujinti tik is nexto wub.gif
Atsakyti