Įkraunama...
Įkraunama...

Next

Aš ir siunčiausi per tarpininkes, bet man Next gana brangios prekytės. HM pigesnės.
Atsakyti
Aš siunčiausi mergaitei striukę pati, su siuntimu gavosi 120 lt, tai manau labai normali kaina smile.gif ir atsiuntė pakankamai greitai thumbup.gif
Atsakyti
sveikos mamytes, ar labai skiriasi dydziai pvz. 2-3 ir 3-4 metu paltuku, striukiu?
nes maniskis toks stambokas, 2-3 metu cia kiek matavom, tai per trumpos rankoves ar nesusisega daugiau prirengtas, gal zinot, ar NEXT dydziai atitinka/ar jie pamazinti/padidinti? doh.gif
Atsakyti
O AS TIESIOG PASYMAISIAU ANT NEXT DRABUZELIU ,NORIU VISKOOO
PERKU IS SM-O JOS PADEDA USSAKYT IS TARPININKIU
Atsakyti
ieskom striukes ziemai 4.5 metu mergaitei ...atidavimui......
Atsakyti
QUOTE(Egliene77 @ 2010 11 11, 10:22)
sveikos mamytes, ar labai skiriasi dydziai pvz. 2-3 ir 3-4 metu paltuku, striukiu?
nes maniskis toks stambokas, 2-3 metu cia kiek matavom, tai per trumpos rankoves ar nesusisega daugiau prirengtas, gal zinot, ar NEXT dydziai atitinka/ar jie pamazinti/padidinti? doh.gif


Kazkaip nuo rubo priklauso. Pvz maniskei greitai 3 m bus, bet rubus jau perkam 3-4. Tik karta kelnes per ilgos gavosi, bet atsilenkia. Siaip pirkciau gal didesne striuke.
Atsakyti
nexdirect.com siuncia i Lietuva smile.gif O rubeliai Next man patys geriausi, daug turim sios firmos, kazka pirkom nauja, kazka atidave (bet atrodo kaip nauji), labai grazus rubeliai ir kokybe thumbup.gif
Del kainu - pas mus lenkiski rubukai tiek pat kainuoja jei pirkt naujus BabyCity mirksiukas.gif

QUOTE(maniske @ 2010 12 02, 21:13)
ieskom striukes ziemai 4.5 metu mergaitei ...atidavimui......

ne cia ieskot, yra skyrelis skelbimu lenta mirksiukas.gif
Atsakyti
kas perkat iš next europinio, kiek nuskaičiuoja bankas už tarptautinį pavedimą? g.gif skaičiau aš savo banko puslapy, bet taip ir nesupratau, kokia ta galutinė suma, nes visokių papildomų tarpinių mokesčių prirašyta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvaka @ 2011 01 31, 12:33)
kas perkat iš next europinio, kiek nuskaičiuoja bankas už tarptautinį pavedimą? g.gif skaičiau aš savo banko puslapy, bet taip ir nesupratau, kokia ta galutinė suma, nes visokių papildomų tarpinių mokesčių prirašyta  doh.gif

Sakiausi tris kartus ir man nieko papildomai nenuskaiciavo...mokejau is visa korteles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(davaida @ 2010 04 05, 12:27)
Registruojantis rodo kad tel nr "not valid" ir niekaip nesuprantu kodel...


greičiausiai vedant numerį įrašot +370 xxxx? reikia rašyti 0370 xxx mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Merlin @ 2011 01 31, 13:35)
Sakiausi tris kartus ir man nieko papildomai nenuskaiciavo...mokejau is visa korteles  4u.gif


aišku, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2010 09 27, 12:54)
Aš ir siunčiausi per tarpininkes, bet man Next gana brangios prekytės. HM pigesnės.

drinks_cheers.gif ir geriau nesiojasi nei Next.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perlixike: 31 sausio 2011 - 19:31
QUOTE(perlixike @ 2011 01 31, 19:31)
drinks_cheers.gif ir geriau nesiojasi nei Next.


As tai Next kokybe patenkinta. Kainos kai kuriu rubeliu didokos, bet pavyzdziui, kur maikutes 4 pack ar 2, 3 pack, tai tikrai pigu. As savo mergytei pirkau puikios kokybes medvilnines bliuskutes ilgom rankovytem, tai uz keturias sumokejau tik 62 lt berods. Nemanau, kad LT parduotuveje ar kokiam turguje rasciau geros kokybes uz 15 lt bliuskute.
Bet cia tik mano subjektyvi nuomone 4u.gif
HM turiu tik viena rubeli ir tikrai negaliu palyginti kainu ax.gif nes pati nepirkau ir nezinau is kur HM perka blush2.gif
Atsakyti