Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Kiek pamenu, kažkada kalbėjom temoj apie skersavimą. Tada buvo toks variantas, kad priklauso nuo to, kaip mezgam geras akis- iš kairės ar dešinės. Na tikriausiai supratot apie ką aš čia doh.gif
Atsakyti
o gal kas mezget is PHILDAR firmos siulu turiu vilnos ir 30 procentu vilnos.
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2009 12 15, 17:51)
o gal kas mezget is PHILDAR firmos siulu turiu vilnos ir 30 procentu vilnos.



Oooo, kur gavai? Užsisakinėjai? Man jų vien pavadinimai gunnnndo prasibandyt. Pvz. Užjūrio mėlynumas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 12 15, 20:05)
Oooo, kur gavai? Užsisakinėjai? Man jų vien pavadinimai gunnnndo prasibandyt. Pvz. Užjūrio mėlynumas wub.gif

tik nesijuokit gerai...pirkau padevetu rubu parduotuvej.su visais popieriukais.mokejau po 2lt uz 50gr.dabar mastau gal padielkos kokios...
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2009 12 15, 15:48)
smile.gif ligvita lauksiu atsiliepimu apie siuliukus labai sudominai smile.gif
Papildyta:
g.gif o tu siuliukus tik i9s rusiskos svetaines uzsakinejai smile.gif lietuviskoj kazne tokiu nera blush2.gif

Gal galetumet lietuvisku svetainiu nuorodu imesti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2009 12 15, 19:59)
Gal galetumet lietuvisku svetainiu nuorodu imesti  ax.gif

Žinau tik šitas,gal kuri dar kokią žino?
http://auksaranke.net/
http://www.kasiulai.lt/
http://www.mezginiuparduotuve.lt/
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2009 12 15, 19:14)
tik nesijuokit gerai...pirkau padevetu rubu parduotuvej.su visais popieriukais.mokejau po 2lt uz 50gr.dabar mastau gal padielkos kokios...



Nu nieks nesijuokia. Man šiaip įdomu buvo.

O kad būna kartais lobių, tai girdėjau. Viena mergelikė paėmė panašia kaina kažkokios superinės vilnos su šilku {pagal popieraičius atkasė internete, kad daaaaug svarų sutaupė}.

O iš PHILDAR labai labai labai mezga prancūzės {www.phildar.fr}. Ir modeliukų jie dailių sukuria.
Atsakyti
Madoj uzmaciau nuolaida YarnArt Crazy Colors siuliukams nuolaida. 100 g 5 Lt (buvo 9,20). Yra ivairiu spalvu margiuku thumbup.gif
Atsakyti
Labutis mezgejeles,
Reikia numegzti silta megztinuka berniukui, kuris yra alergiskas vilnai, gal galit patarti, kokiais siulais geriausia megzti? Ar akriliniai siulai yra pakankamai silti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo man-patinka-tyla: 16 gruodžio 2009 - 18:54
QUOTE(man-patinka-tyla @ 2009 12 16, 19:53)
Labutis mezgejeles,
Reikia numegzti silta megztinuka berniukui, kuris yra alergiskas vilnai, gal galit patarti, kokiais siulais geriausia megzti? Ar akriliniai siulai yra pakankamai silti?

O būna tie specialūs naujagimiams, antialerginiai kažkokie g.gif
Atsakyti
mergaitei neriau kepuryte ziemine is merino vilnos tai jokio ilgo plauko, jokio kandimo svelnus minkstas siuliukas
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2009 12 15, 15:48)
smile.gif ligvita lauksiu atsiliepimu apie siuliukus labai sudominai smile.gif
Papildyta:
g.gif o tu siuliukus tik i9s rusiskos svetaines uzsakinejai smile.gif lietuviskoj kazne tokiu nera blush2.gif

Kadangi gyvenu Vilniuje, tai pirkti lietuviskose internetinese parduotuvese nematau prasmes, nes visus siulus, kuriuos siulo musu internetines parduotuves galima rasti Midaroje, Verpaluose, Casa Lanoj... ir gyvai paciupineti galima ir uz siuntima moket nereikia. Kai reikia ko ypatingo lekiu i Mezgimo zona ar Mezgvita. Ten retesniu sudeciu huna, tik brangus labai.
na o tame rusiskame puslapyje radau gana idomias sudetis ir kainos padorios.
Atsakyti