Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(Skarlet @ 2009 12 14, 20:22)
Nu man ta brangesnė skersuoja kaip ir kt vernitukai  doh.gif

Ne iš vienos jau girdžiu, kad Vernito siūlai skersuoja g.gif Kiek mezgiau, niekad tokių problemų nebuvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2009 12 15, 03:52)
Nu man ta brangesnė skersuoja kaip ir kt vernitukai  doh.gif



Tai jie dar ir skersuoja doh.gif Nu jaučiu būsiu nusipirkus...
Atsakyti
QUOTE(Rinesa @ 2009 12 14, 21:33)
Tai jie dar ir skersuoja doh.gif Nu jaučiu būsiu nusipirkus...

Raštelio kokio reiktų, gal pynutėm g.gif man jie geriausiai vaikiškiems pledukams, kai 4 geros, 4 blogos - šachmatukai tai neskersuoja;
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2009 12 14, 21:37)
Raštelio kokio reiktų, gal pynutėm  g.gif man jie geriausiai vaikiškiems pledukams, kai 4 geros, 4 blogos - šachmatukai tai neskersuoja;


Tiesą pasakius aš mezgiau iš jų ir pleduką ir vokelį leliukui, bet niekas man neskersavo.
O pleduką mezgiau lygiu raštu su paveikslu... smile.gif
Atsakyti
Aš tai daug megztinių esu primezgusi, niekada neskersavo schmoll.gif
Atsakyti
Kaip tik vakar išardžiau pusę priekio iš Vernito medvilnės - žiauriai skersavo doh.gif Susiduriu ne pirmą kartą su šia problema, skersuoja visuomet, jei tik būna nors kiek lygiojo rašto, ripso. Skersuoja ne tik medvilnė, bet ir sintetika, pusvilnė.

Ta storesnė pusvilnė šiurkšti, greitai apsipūkuoja, mezginiai man sutrumpėjo ir išsitampė į plotį.

Plonesnė gerai nešiojasi, nesipūkuoja, nesitampo, nenublunka, žodžiu, liuks. Tik skersuoja.

Visumoj Vernito siūlai man patinka, va ir dabar atsargoj turiu 5 megztiniams prikaupus blush2.gif Nėrimui ypač tinka thumbup.gif Labai gera spalvų gama thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 15 gruodžio 2009 - 09:06
Tikrai daug esu mezgus iš ,,VERNITO'' pusvilnės siūlų,ir įvairiais raštais mirksiukas.gif Nu tikrai nepasitaikė,kad skersuotų g.gif Pigūs,spalvos geros,o ir nešiojasi visai thumbup.gif
Atsakyti
nesuprantu. va ir dabar dziusta keli gaminiai is Vernito verpalu. is medvilnes vienas kiti is pusvilnes ir nieko jokio skersavimo nors megzta lygiuoju mezgimu. gal kad su masina g.gif
Atsakyti
Mezgiau vernito pusvilnės suknelę rankom,virbalais,lygiu mezgimu-nieks neskersavo nei truputėlio. Gaila nuotraukos neturiu.Čia gal kaip kokia partija pasitaiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2009 12 15, 13:28)
Gaila nuotraukos neturiu.

Aha, įdomu būtų pažiūrėt drinks_cheers.gif . Gal kuri turinti įmestų? blush2.gif
Atsakyti
smile.gif ligvita lauksiu atsiliepimu apie siuliukus labai sudominai smile.gif
Papildyta:
g.gif o tu siuliukus tik i9s rusiskos svetaines uzsakinejai smile.gif lietuviskoj kazne tokiu nera blush2.gif
Atsakyti
Mezgiau iš Vernito pusvilnės suknelę,labai gerai viskas gavosi,niekas neskersavo.Paskui dar pirkau spalvoto akrilo,ir dariau švarkelį vasarai,viskas :superApie skersavimą,man pasakojo bendradarbė,bet ji pirko vilnonius siūlus ABC parduotuvėj,norėjo megzt paltą,bet sakė viskas taip skersavo.Man teta sakė,kad tokiu atveju siūlus reikia persukt su rateliu g.gif ,bet kas čia prasidės.Nors aš turiu šitą prietaisą,dar nuo močiutės likusį bigsmile.gif
Atsakyti