Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(Jolancike @ 2010 02 12, 15:26)

Mergaitės šitie siūlai yra dviejų gamintojų-vokiški berods,ir turkiški.Jei prisipirkot turkiškų,tai nesistebiu,kad nusivylėte.Aš iš tokių dukrai sijoną numezgiau,tai iki pirmo skalbimo-kaip grindų skuduras.Tikrai geriau nepagailėt kelių litų,nes paskui labai gaila darbo būna. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2010 02 12, 21:55)
Man tie storieji atbaido del siūlių  ax.gif

man asmeniskai grazu is tu storu.nezinau gal tu storu visokiu buna.seip jug galima susiut,kad net nesimato tu siuliu ypac jei gerom alim megzta.ap pirkau deveta magztuka.ten tai susiutos siules,kad praktiskai nesimato ju.paskui pari susiuvau panasei irgi mazai matomos.galvoju gal visgi imanoma butu susiuti taip,kad nesijaustu tos siules is tokiu siulu.
Atsakyti
QUOTE(RSebes @ 2010 02 12, 10:48)
sakykit merginos, gal kuri pirkot is eBay kasmyro siuliuku ar seip siulu? smile.gif kaip kokybe?

Aš pirkau iš kiniečių ir vilną, ir kašmyro siūlus. Esu patenkinta 4u.gif Ateina per 2 savaites.
Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2010 02 12, 19:23)
Aš pirkau iš kiniečių ir vilną, ir kašmyro siūlus. Esu patenkinta 4u.gif Ateina per 2 savaites.

o gal adresiuka butu galima is kur pirkot blush2.gif taip uzsimaniau kazko is geru siulu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2010 02 12, 20:02)
Mergaitės šitie siūlai yra dviejų gamintojų-vokiški berods,ir turkiški.Jei prisipirkot turkiškų,tai nesistebiu,kad nusivylėte.Aš iš tokių dukrai sijoną numezgiau,tai iki pirmo skalbimo-kaip grindų skuduras.Tikrai geriau nepagailėt kelių litų,nes paskui labai gaila darbo būna. mirksiukas.gif


Aš kalbėjau apie Steinbach Wolle Eroica siūlus gamintus Austrijoje ( atsiprašau, kad suklaidinau parašiusi suomiškus, neturėjau po ranka blush2.gif biggrin.gif ) Pažiūrėjau etiketę, juos gamina Schwertberg, Austria. Klaipėdoje juos pirkau parduotuvėje "Verpalai" Taikos pr. ir dar Akropolyje, siūlų ir medžiagų parduotuvėje šalia Maximos. Jų yra didelis spalvų pasirinkimas ir kokybė tikrai nenuvylė. Pirksiu dar būtinai. thumbup.gif
Atsakyti
sweikutes as noreciau suzinoti kiek mazdayg kainuoja siulai is puses velnos?
Atsakyti
QUOTE(Ievute02 @ 2010 02 13, 16:28)
sweikutes as noreciau suzinoti kiek mazdayg kainuoja siulai is puses velnos?

ziurint kokios firmos.tekstrenos kainuoja 3,5 100gr vernito 4lt,o kur turguj ziurejau 5 lt,bet jie tokie svelnuciai.svelnesni uz tuos lietuviskus.
Atsakyti
kad ir metrazas labai skiriasi ivairiu firmu ir ivairiu siulu
Atsakyti
aiskutis...o gal kas pirkot siulu parduotuveje C.A.S.A Lana Vilniuje?gal zinote kokios ten kainos.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievute02 @ 2010 02 14, 12:16)
aiskutis...o gal kas pirkot siulu parduotuveje C.A.S.A Lana Vilniuje?gal zinote kokios ten kainos.... g.gif

Casa nera pigiausia parduotuve, bet siulai tikrai kokybiski - berods, daugiausiai vokieciu ir italu gamybos. 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti