Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Patarkit mamytės, koks siūlas geriausiai tiktų pavasariniam-rudeniniam sijonui, kad neišsitampytų, neišsisėdėtų ir pan. g.gif
Atsakyti
QUOTE(mime @ 2009 12 11, 20:39)
gal zinai kaip tempiasi, nes ten toks polnas siuliukas, kažin ar skysta g.gif


Viskozė tįsta paprastai 4u.gif
QUOTE(tecer @ 2009 12 11, 23:43)
Patarkit mamytės, koks siūlas geriausiai tiktų pavasariniam-rudeniniam sijonui, kad neišsitampytų, neišsisėdėtų ir pan. g.gif

Pavasariniam - Vernito medvilnė, rudeniniam - Lnate Angora 4u.gif
Atsakyti
Gundziausi, gundziausi ir pagaliau apsisprendziau.
Uzsakiau siuliukus is Sitos internetines parduotuves Buvau issirinkusi kelias, bet sitoji nuleme del to, kad cia pasirinkimas tikrai didelis yra ir pigiu ir brangiu siulu. Na o pagrindinis privalusmas tas, kad atsiskaityti galima virtualia banko kortele. Nereikia begti i banka, jokiu WesternUnion pavedimu ir pan...
Uzsakiau sati sita geri
user posted image 100% bambukiniai siuliukai. 50g/125m
user posted image 80% bambukas, 20% vilna 50g/90m. Paemiau pora kamuoliuku pabandymui, baisiai idomu kaip tokia sudetis mezgasi ir nesiojasi.
user posted image50% kupranugario vilana, 50% akrilas. 100g/150m labai smalsu kas cia per siulas smile.gif
user posted imagemezdvilne su sintetiniu silku. 100g/380m

Kai gausiu butinai pasidalinsiu ispudziais.
dar gundausi stai sitais siuliukais
user posted image65% alpaka, 35% sintetinis silkas. 50g/200m. Bet jie nepigus, tai jei su pirmuoju uzsakymu viskas bus gerai, tada gal pasirysiu uzsakyti ir brangesnius siuliukus.
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2009 12 12, 09:42)

Pavasariniam - Vernito medvilnė, rudeniniam - Lnate Angora  4u.gif


Ačiū už patarimą, galvoju apie vernito medvilnę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2009 12 12, 19:34)
Gundziausi, gundziausi ir pagaliau apsisprendziau.
Uzsakiau siuliukus is Sitos internetines parduotuves Buvau issirinkusi kelias, bet sitoji nuleme del to, kad cia pasirinkimas tikrai didelis yra ir pigiu ir brangiu siulu. Na o pagrindinis privalusmas tas, kad atsiskaityti galima virtualia banko kortele. Nereikia begti i banka, jokiu WesternUnion pavedimu ir pan...

Aš irgi vis paspoksau į šią parduotuvę rolleyes.gif Parašykit per kiek laiko gausit mirksiukas.gif Kadangi iki Naujųjų nesisakysiu nieko (bijau Kalėdinio bumo blush2.gif ), tai dar nestudijavau nei kaip atsiskaityti reikia, nei kokiu būdu pristato. Tai dar įdomu ar į paštą gausit ir ar registruotu siuntiniu ax.gif
Atsakyti
Butinai parasysiu.
Ten raso, issiuncia po pinigeliu gavimo per 3-7 dienas, is patirties zinau kad tarptautinis pavedimas pasimato per 2-3 dienas.
gausiu i pasta registruota siunta. Apmokant nebuvo jokiu papildomu mokesciu. Tikiuosi, kad ir gavus nereikes nieko moketi
Atsakyti
Laba vakara, o aš norėčiau vilniečių paklausti apie siūlų parduotuves, kadangi nelabai turiu laiko bėgioti po visą miestą gal tiesiog nukreiptumėte mane ten kur jums atrodo didžiausias pasirinkimas ir prieinamos kainos? 4u.gif Būčiau labai dėkinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mime @ 2009 12 10, 20:39)
Merginos, apie viskozę nieko neišmanau blush2.gif , bet ar 150gr - 10lt,čia blush2.gif  normali kaina g.gif

O kur cia tos viskozes galima isigyt ax.gif ar plonas siuliukas g.gif man labai reikia pieno spalvos nedaug ir niekur nerandu unsure.gif Vilniuje PC naujoj pardej "Verpalai" maciau tinkamos, bet jau kainele doh.gif
Atsakyti
Sveikos merginos tik ką atradau jūsų tema ir iškarto skubu klausti kol skaitinėsiu praeitas temutes gal greičiau atsakysit.Susidūriau su bėda nusipirkau vernito siūlų ir jauman mezgant pamačiau kad jų pritruks.Pirkau ne savo mieste nes čia tokių net neužveža o važiuoti i kita miesta ir tolokai ir nežinau ar turės.Gal kartais galima vernito siūlų nusipirkti internetu, bandžiau per paieška ieškot gal galima kur užsisakyti bet nieko nerodo, sakau gal jus žinot.Ar man skambinti i ta imonę ir prašyti kad siustu, net nežinau ką daryti o taip norėjau pabaigti suknutę ant kalėdų verysad.gif Iš anksto ačiu už atsakymus. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zavin @ 2009 12 13, 23:32)
Sveikos merginos tik ką atradau jūsų tema ir iškarto skubu klausti kol skaitinėsiu praeitas temutes gal greičiau atsakysit.Susidūriau su bėda nusipirkau vernito siūlų ir jauman mezgant pamačiau kad jų pritruks.Pirkau ne savo mieste nes čia tokių net neužveža o važiuoti i kita miesta ir tolokai ir nežinau ar turės.Gal kartais galima vernito siūlų nusipirkti internetu, bandžiau per paieška ieškot gal galima kur užsisakyti bet nieko nerodo, sakau gal jus žinot.Ar man skambinti i ta imonę ir prašyti kad siustu, net nežinau ką daryti o taip norėjau pabaigti suknutę ant kalėdų verysad.gif Iš anksto ačiu už atsakymus. blush2.gif

Reikia skambint į pačią parduotuvę ir pardavėja viską paaiškins, o siunčia jie su siuntų tarnyba, tai mokestis didesnis nei paštu. Aš už 5 kg siūlų sumokėjau 30 Lt už pristatymą. Bet čia priklauso nuo kiekio ir nuo atstumo dar gal g.gif
Atsakyti
Reikia patarimo ax.gif
Savo paaugliui reikia šilto megztinio. Kokius siūlus geriau rinktis? Na kad netįstų, nesibumbuliuotų, nesikandžiotų... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rinesa @ 2009 12 13, 23:59)
Reikia patarimo  ax.gif
Savo paaugliui reikia šilto megztinio. Kokius siūlus geriau rinktis? Na kad netįstų, nesibumbuliuotų, nesikandžiotų...  g.gif

Matau esi iš pajūrio, tai jei turi galimybę trečiadienį ar savaitgalį pakliūt į Tilžės turgų, tai ten manau tikrai ką nors rasi - pardavėja patars kokie geriau. Ir kainos tikrai pigiau nei parduotuvėj.
Man šitie siūlai visai patiko megzt, ir sudėtis gera, ir nesikandžioja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimužėX: 14 gruodžio 2009 - 00:06