Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(saulėlydis* @ 2010 02 12, 16:32)
Susiviliojusi gražiu aprašymu, nuspirkau šių siūlų http://www.mezginiup...ktai/0/586/java. Bandžiau ir megzti, ir nerti įvairiais rašteliais, tačiau rezultatas nelabai tenkino. Jie pakankamai standūs. Tikėjausi, kad bus panašūs į Yarnart Summer. Gal kas juos bandėt? Gal galite parodyti rezultatą.
Dėkinga

Tai ,kad jie man atrodo kur kas minkstesni uz Summer g.gif Daug kas giria juos.Kaip tik ruosiuos is ju nerti.

Gal per plona vaseli paemet?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasa32: 12 vasario 2010 - 15:50
Merginos,reikia pagalbos ax.gif
Gal zinot kur butu galima gauti pirkti labai labai storu siulu ax.gif Geriausiai butu internetu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(koti @ 2010 02 12, 16:54)
Merginos,reikia pagalbos ax.gif
Gal zinot kur butu galima gauti pirkti labai labai storu siulu ax.gif Geriausiai butu internetu ax.gif

www.kasiulai.lt prekiauja labai storais Gedifra Highland Alpaca siūlais.
Galite pasižiūrėti štai čia http://www.kasiulai....02e236791eb1451

Ir Casa Lana berods mačiau, ne tų pačių, bet panašaus storio, gal kiek plonesniu ax.gif tik jie internetinės parduotuvės neturi 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(koti @ 2010 02 12, 16:54)
Merginos,reikia pagalbos ax.gif
Gal zinot kur butu galima gauti pirkti labai labai storu siulu ax.gif Geriausiai butu internetu ax.gif

As internetu bijociau pirkti storus ax.gif Va Casa Lana yra neblogu,kepure esu mezgusi.Lapponia lyg vadinasi.
O www.kasiulai.lt parduotuvej esu maciusi tokiu storu blink.gif ,bet is ju kepure numegzta nenormalaus svorio doh.gif Apie megztuka net baisu pagalvot.....
Atsakyti
Na, as nesu mezgeja, bet va situ siulu daug prisipirkau,
net nepabandziusi (beje, jie Austriski).

Burbuluojasi mezginys nerealiai, net neisplovus doh.gif

Vienos SM mezgejos patarimu nusipirkau prietaisiuka
burbuliukams skabyti, tai viskas dabar OK.

O Vilniaus g Kaune, parduotuveleje ant kampo,
radau siuos siulus po 5Lt (pries tai pirkau bazese po 5.5)
Tai 10 proc skirtumas mirksiukas.gif

QUOTE(Jolancike @ 2010 02 12, 15:26)
Man pusvilnė šita suomiška labai patinka, gerai skalbiasi ir nešiojasi  thumbup.gif
Mezgiau iš jų ne viena rūbelį, dar vyresniajai daugiau kaip prieš dešimt metų megztą megztuką negėda užsidėti mažajai dabar  biggrin.gif

user posted image

Bet nepigi, aišku. 50 g - 5,50 lt  4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Laabeille @ 2010 02 12, 19:33)
Na, as nesu mezgeja, bet va situ siulu daug prisipirkau,
net nepabandziusi (beje, jie Austriski).

Burbuluojasi mezginys nerealiai, net neisplovus  doh.gif

blink.gif blink.gif Aisku,po metu nesiojimo apsivelia labiausiai trinamose vietose,kaip ir dauguma siulu,bet ,kad iki pirmo skalbimo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 02 12, 20:29)
As internetu bijociau pirkti storus ax.gif Va Casa Lana yra neblogu,kepure esu mezgusi.Lapponia lyg vadinasi.
O www.kasiulai.lt parduotuvej esu maciusi tokiu storu blink.gif ,bet is ju kepure numegzta nenormalaus svorio doh.gif Apie megztuka net baisu pagalvot.....

nu toks juokas paeme paskaicius.nusimezgi megztini apsivelki ir nepaeini lotuliukas.gif lotuliukas.gif as kai apdaila dukrai paltukui dariau is 'zolytes' tai irgi nemazai sveria.jei vien is tokiu megztuka tikrai butu sunku vaikscioti g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 02 12, 19:39)
blink.gif  blink.gif Aisku,po metu nesiojimo apsivelia labiausiai trinamose vietose,kaip ir dauguma siulu,bet ,kad iki pirmo skalbimo blink.gif


Beje, balta spalva tu paciu siulu dar nenusiburbulavo,
o geltona, oranzine ir zalia, tai labai greit verysad.gif

Bet Erica ir Eroica man patinka del spavu gausos,
ir minkstumo, be to mezgant labai lygios akys gaunasi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laabeille: 12 vasario 2010 - 19:16
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2010 02 12, 19:45)
nu toks juokas paeme paskaicius.nusimezgi megztini apsivelki ir nepaeini lotuliukas.gif  lotuliukas.gif as kai apdaila dukrai paltukui dariau is 'zolytes' tai irgi nemazai sveria.jei vien is tokiu megztuka tikrai butu sunku vaikscioti g.gif

Nu zinok,nejuokinga rolleyes.gif toj parduotuvej buvo numegzta berete is tu siulu,tai ziauriai sunki,nenoreciau tokios nesioti schmoll.gif Tikrai nepalyginsi su ''zolytes'' siulais svorio atzvilgiu.

QUOTE(Laabeille @ 2010 02 12, 20:14)
Beje, balta spalva tu paciu siulu dar nenusiburbulavo,
o geltona, oranzine ir zalia, tai labai greit  verysad.gif

Bet Erica ir Eroica man patinka del spavu gausos,
ir minkstumo, be to mezgant labai lygios akys gaunasi  smile.gif

Erica tikrai jau kitos kokybes siulas.Tikrai greit burbuliuojasi.Aisku,kaina juk atitinkamai mazesne(3,5-4,5lt)
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 02 12, 21:24)
Nu zinok,nejuokinga rolleyes.gif toj parduotuvej buvo numegzta berete is tu siulu,tai ziauriai sunki,nenoreciau tokios nesioti schmoll.gif Tikrai nepalyginsi su ''zolytes'' siulais svorio atzvilgiu.
Erica tikrai jau kitos kokybes siulas.Tikrai greit burbuliuojasi.Aisku,kaina juk atitinkamai mazesne(3,5-4,5lt)

nu jei gerai pamenu etikete tu sunkiuju siulu ten 100gr 41 metras,o zoles kur mezgiau 100m 100gr. tada tikiu,kad sunkus,o ten dar raso,kad butu ispudingas megztinis.
Atsakyti
noreciau isigyti kasmyro siuliukiu internetu,bet lietuviskoi svetainei,gal kuri zinot,nes uzsinietiskoi nemoku verysad.gif .aciu
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2010 02 12, 19:45)
nu toks juokas paeme paskaicius.nusimezgi megztini apsivelki ir nepaeini lotuliukas.gif  lotuliukas.gif as kai apdaila dukrai paltukui dariau is 'zolytes' tai irgi nemazai sveria.jei vien is tokiu megztuka tikrai butu sunku vaikscioti g.gif

Man tie storieji atbaido del siūlių ax.gif
Atsakyti